Rozhovor: ALUE

16. dubna 2011 v 17:00
Po kratší odmlce je tu další rozhovor! A kdo se ocitnul tentokrát v pozici dotázaného? Blogerka Alue z blogu www.aluska.org
(www.karolinaloskotova.blog.cz
)

Alue


Jak jsi přišla ke své přezdívce Alue?
Po pravdě řečeno to není přezdívka, ale duchovní jméno. Dostala jsem ho před mnoha lety od vyšších sfér a od té doby ho používám úplně všude, kromě oficiálních podpisů a dokumentů, kde by mi ,,nepapírové" jméno neuznali. Všichni mi říkají ,,Alue" a já toto oslovení miluji.

Jak by ses charakterizovala ve třech přídavných jménech?
Dobromyslná, veselá, srdečná

Jak dlouho už je tvůj blog na světě a kdo nebo co tě přimělo si jej založit?
Blog mám od 9.srpna 2006. V té době mi bylo 14 let a nutně jsem potřebovala místo, kde se podělím se světem o své nápady a myšlenky. Bylo toho moc, co jsem potřebovala říct, až mě z toho bolela hlava. Když máte v některém směru veliký potenciál, který nepustíte ven, nedělá to vůbec dobrotu. Když jsem začala psát blog, zjistila jsem, že moje myšlenky nemusí být jen k tomu, aby mě z nich bolela hlava, ale k tomu, aby pomáhaly lidem. Proto píšu nepřetržitě už pátý rok a nehodlám nikdy končit.

Měla jsi v době svých blogových počátků mezi blogy nějaký svůj vzor, který jsi obdivovala?
Rozhodně ne. Určitě se po čase našly nějaké blogy, které jsem občas sledovala, ale nemám tendenci někoho obdivovat, nebo k němu vzhlížet. Koneckonců v té době blog.cz začínal, takže nás moc nebylo.

Ze kterého koutu země sepisuješ své blogové zápisky?
To je zvláštní otázka, jak vás to napadlo? :-)

Kolik času denně trávíš na blogu?
Každý den několik hodin, pokud mám tu možnost. Vzhledem k jeho zaměření je to potřeba, protože moje činnost není jen o psaní článků. Jsou tu také početné e-maily a diskuze, které vyžadují moji pozornost. Pro mě to není koníček, ale poslání, které je důležité.

Co studuješ a čím by ses ráda stala v budoucnu?
Nestuduji, ale pracuji. Otázku ,,Čím bych chtěla být", můžeme tedy vynechat, protože už jsem se stala tím, čím chci být. Lépe řečeno jsem sama sebe už dávno našla.


Čím si myslíš, že jsi jiná, než ostatní blogerky?
V něčem asi jiná budu, jinak by mi lidé nevěnovali tolik pozornosti. Možná to bude originalita myšlenek a nápadů, tohle je něco, co mě táhne dopředu a o co jsem nikdy neměla nouzi. Vymýšlet, objevovat, předávat. Všechno si dělám po svém. Také to budou asi výsledky. Když někomu pomůžu a on to ví, většinou je mi vděčný a chce mi to nějak vrátit, takže se o mně zmíní před lidmi, kteří by mohli moje stránky potřebovat, nebo kterým by se mohly líbit. Lidé se na stránky vracejí zkrátka proto, že jasně vnímají jejich přínos do života. U mě to není jen o plácání se, ale nabízím odpovědi.

Setkáváš se často s nepochopením na blogu a negativními reakcemi? Jak je řešíš, mrzí tě hodně?
S nepochopením se setkávám, ale beru to jako nutnou součást této činnosti. Chtít po všech lidech, aby rozuměli, nebo aby souhlasili, je naprosto nemožné a nesmyslné. Vulgární nadávky a ostrá slova neřeším vůbec, považuji je za projev slaboduchosti, nebo prostě jen potřebu někoho ,,zdrbat", když není nikdo jiný nablízku. Inteligentní a upřímnou kritiku si ale beru k srdci a přemýšlím nad ní. Pravda ale je, že mi nikdy kritika ostatních lidí k ničemu nepomohla, ani mě nepostrčila dál, jak se to často říká. I když jsem si ji vzala hodně blízko a měla tendenci se jí řídit, nebylo to k užitku. Naopak když mi někdo napíše, co ho těší a co se mu líbí, to mi hodně pomáhá, protože mi tím nastiňuje správný směr. Nápověda o tom co je správné a co bych dělat měla, je pro mě velice hodnotná, mnohem hodnotnější, než nápověda o tom, co dělám špatně. Navíc lidé se v kritice neshodují, proto se podle ní nedá řídit. V chvále se ale shodují, takže se z toho dá udělat ucelená a konkrétní představa, která se dá na něco využít.

Kdy vznikla stránka aluska.org?
,,Aluška.org" není stránka, ale doména, tedy pouze jméno. Tato je druhá v pořadí, protože o svoji první doménu jsem bohužel přišla a musela jsem začít s novou. ,,Aluška.org" je na mě zaregistrovaná od října 2010 a jsem s ní velice spokojená.

Byl tvůj blog už od začátku zaměřen stejným směrem, jako teď?
Víceméně ano, ale změna, která od roku 2006 proběhla, je obrovská. Dejme tomu, že všechno postupuje kupředu, některé věci, které se neprojevily jako přínosné, zmizely a přišly jiné, užitečné. Ze začátku například blog vůbec nebyl určený k pomoci ostatním lidem, ale byla to pomoc pro mě, protože jsem se potřebovala nutně vypsat. Pak jsem ale zjistila, že to přitahuje pozornost širokého okruhu čtenářů a na základě toho jsem začala provádět postupné změny. Byl to moc krásný vývoj a stále probíhá. Řídím se pravidlem, že je vždy co vylepšovat.

Na blogu netajíš, že píšeš knihu. Můžeš prozradit, o čem bude a kdy by mohla vyjít? (máš už domluvené všechny věci okolo jejího vydání?)
Je to krásný příběh, do kterého je zasazená hlavní postava po mém vzoru. Většina děje se zakládá na mém životě, ale je to hodně obrazné přirovnání. Čtenář se může naučit spoustu věcí, ale protože je to stylizované jako příběh, žádné vědomosti se mu tím nevnucují, může je považovat za fantazijní výplod, nebo pravdu. Jsem před dokončením knihy, ale nešiji horkou jehlou, proto nepíšu přímo do počítače, ale na papír. O to je to celé mnohem náročnější, ale kdy to přepíšu do digitální podoby, tím se příliš netrápím. Nechávám věci plynout a věřím svému vnitřnímu vedení, že kniha vyjde tak, jak vyjít má. Určitě by to ale mělo být letos. O vydání se nebojím, bude to samonákladem a naštěstí už se mí nabízí pomocné ruce, které chtějí pomoci dostat knížku na světlo světa. A za to jsem velmi ráda.Máš pocit, že žiješ více v realitě nebo na blogu?
V realitě? A co to vlastně je, realita? Všechny mé nápady a myšlenky plynou z mého vnitřního světa. Skoro pořád žiji ve svém nitru, uvažuji, přemýšlím a rozjímám. Jsem myšlenkami neustále v jiných sférách a do reality se vracím pouze, je-li to potřeba. Blog slouží jako nástroj předávání mého vnitřního světa lidem, inspirace, která není konkrétní, dostává přesnou formu podobou písmen, je to nádherný přechod z říše snů do tohoto světa. Ale abych to opsala více jednoduše: Mezi prací na internetu a reálným životem jsem si vytvořila určitou rovnováhu tak, abych nezanedbávala ani jedno, ani druhé. Vnitřní svět je krásný, naplňuje mě předávat ho lidem, ale nevydržím dlouho sedět u počítače, dělám hodně přestávky, pořád odbíhám pryč a poslední dobou se mi často stává, že nejsem doma několik dní a během té doby jede blog na naplánovaných článcích. Během té doby si krásně odpočinu a mám zase spoustu nápadů a motivace pokračovat. Čili, obě tyto činnosti vyvažuji, protože když se přehání jedno nebo druhé, nedělá mi to vůbec dobře. Když moc sedím u počítače, padá na mě taková divná tíha, nechuť. A naopak když se nemůžu blogu věnovat tak, jak bych potřebovala, myšlenky a nápady se mi v hlavě kupí, potřebuji je někam vložit, část dám na papír v podobě kresbiček, ale co mám mezitím dělat s tím ostatním?

Máš obrovskou návštěvnost. Je pro tebe tedy důležitější než komentáře návštěvníků nebo ne? Sleduješ ji pravidelně?
Komentáře návštěvníků jsou důležité, protože obohacují téma článku a někdy mě umí parádně nakopnout k další činnosti. Na druhou stranu lidé mají hodně tendenci diskuze rozkopávat, hádat se a ponižovat se navzájem, což mě mrzí, protože to kazí celou atmosféru stránek a shazuje hodnotu článků. Proto můj vztah k diskuzím je jako jarní počasí a často je problém diskuzi zkorigovat tak, aby byla o něčem a ne o ničem. Návštěvnost je ale objektivní ukazatel, ze kterého se dají vyčíst velmi důležité věci, jako co návštěvníky nejvíce z obsahu zajímá, co hledali, než mě našli, nebo které zdroje posílají nejvíce lidí. Obojí ruku v ruce mi dává dobrý obrázek o tom, co je dobře, kde je potřeba něco přidat, nebo vylepšit. Statistiky návštěvnosti jsou výhodné v tom, že dávají přesná data, ze kterých mohu odvozovat s chladnou hlavou, ale čísla nikdy nemají stejnou váhu, jako upřímný dík za to, že jsem někomu v něčem pomohla. Takže když to shrnu, obojí má svoji váhu a používám to k rozdílným účelům, které jsou důležité. Nelze to porovnávat.

Na blogu máš také výzvu, že tě čtenáři mohou podpořit finančním darem ve tvém psaní. Reaguje na tuhle prosbu hodně čtenářů?
Jak se to vezme, podle toho, co je pro vás hodně. Řeknu to tak, že sem tam něco přijde a dělá mi to obrovskou radost, protože na tom vidím, že lidé umí a chtějí vracet pomocnou ruku, kterou nabízím já. Finanční příspěvky mi dávají představu o lidech, kteří ke mně chodí. Aby mi někdo daroval peníze, musí k tomu přece mít nějaký pěkný důvod. To si uvědomuji a toho si umím vážit. Je to hmotné potvrzení, že někdo je za to, co dělám, rád. Je důležité cítit a vědět, že jsem pro někoho užitečná. Určitě je to důležité pro každého z nás.Zná adresu tvého blogu i někdo z tvé rodiny, přátel?
Lidé, se kterými se v životě setkávám, o mých stránkách vědí a velice mě podporují. Chválí mě za dobré články a doporučují je svým známým. Díky zaměření těchto stránek je zná určitý okruh lidí, kteří prahnou po vědění o věcech mezi nebem a zemí. Pouze tito lidé mě v životě obklopují a proto je to skoro samozřejmost, že o mé činnosti vědí. A i kdyby nevěděli, ve velice krátké době se to dozví, protože o svých stránkách často mluvím a také lidé, kteří jsou na mě hrdí, občas říkají: ,,To je ta Alue, má stránky Aluška.org a chodí tam spousta lidí, je to moc hezké, běž se tam taky podívat." - V takových situacích sice rudnu, když to slyším. Stydím se, ale mám z toho radost, protože je to další potvrzení.Neměla jsi někdy chuť svůj blog zrušit? Jak vidíš budoucnost blogu?
Rušit jsem nikdy nechtěla, i když v mých začátcích se našli lidé, kteří mě označovali za pitomé děcko, co ničemu nerozumí. - Aby taky ne, bylo mi 14, byla jsem malá a moje názory byly nové. Lidé se nových a neznámých věcí zkrátka bojí. Jenomže v té době jsem nepsala pro lidi, psala jsem pro sebe, takže mě to sice trápilo, ale rušit jsem nikdy nehodlala. Do budoucna budu v publikování pokračovat stůj co stůj. Moje tvořivost je na celý život, lidi to zajímá, mám spoustu skvělých výsledků, a ačkoliv mě tato činnost do jisté míry svazuje a mám k ní hodně povinností, její přínos do mého života je tak významný, že skončit nemůžu. I kdyby se zrušil server blog.cz, pořídím si normální web a pojedu dál.

Čteš i jiné blogy, nebo na to nemáš čas? Kdo konkrétně jsou pro tebe 3 nejzajímavější blogeři, na které jsi narazila?
Jiné blogy čtu, občas mě nějaký zaujme. Často prohlížím blogy svých čtenářů, na kterých jde poznat, že mě mají rádi, protože jejich zájem u mě probouzí roztomilou zvědavost. Nemám ale na to příliš mnoho času, snažím se sedět u počítače jen po dobu, co je to potřeba a mám různé metody, jak šetřit svůj čas. Je to také o sebekázni. Nečíst blbosti a věnovat se tomu, co je potřeba, protože potom člověk vážně nestíhá. Vyjmenovávat blogery raději nebudu, nechci někoho ranit, že není na výpisu J

Na svém blogu máš spoustu informací a poznatků. Objevují se v reálu i nabídky na semináře a besedy s tebou?
Objevují a občas nějaké proběhnou. V minulosti se uskutečnilo pár přednášek, občas bývám zvaná na různé akce, nebo mi lidé píší, že by mě rádi poznali soukromě, což někdy vezmu a jindy odmítnu, podle toho, co mi říká intuice a podle toho, jestli je to možné technicky. Díky svým stránkám jsem poznala obrovské množství lidí a někteří z nich jsou pro mě neskutečně důležití. Dalo by se říct, že bych se bez nich už ani neobešla. To je také důvod, proč to považuji za poslání a nehodlám končit. Otvírají se mi tím možnosti navazování vztahů a získávání nových zkušeností.

Děkuji za rozhovor a nyní máš prostor pro jakýkoli vzkaz čtenářům blogu ptamese.blog.cz. Jaký názor máš na tenhle blog?
Moc se mi líbí základní myšlenka existence tohoto blogu. ,,Dáme prostor lidem se projevit a uděláme jim radost." - Nevím, jak jiní lidé, ale já mám vždycky radost, když mi někdo nabídne rozhovor a samozřejmě neodmítnu. Je to zkrátka moc pěkná idea, která by mohla mít úspěch. Navíc díky rozhovorům dáváte blogerům možnost, aby si je našli noví lidé, právě přes váš článek. Co bych ale určitě do budoucna zvážila, je požádat šikovného grafika, aby dal blogu pořádný design a určitě bych přidala jednoduché seznamovací články s autory (popř. autorem). Lidé mají potřebu alespoň trošku poznat člověka, který pro ně něco vytváří. Když se jim to pak líbí, rádi se vrátí i z osobních sympatií. Jsou to rady z mé zkušenosti, jistě se budou hodit do začátku.
DĚKUJEME ZA ROZHOVOR!!!
 


Komentáře

Zobrazit vše (2097)
Zobrazit starší komentáře

2001 YOU-KNOW YOU-KNOW | Středa v 23:15 | Reagovat
2002 kumi kumi | Středa v 23:26 | Reagovat
2003 kumi kumi | Středa v 23:33 | Reagovat

Když se holka odlepí od země https://www.youtube.com/watch?v=bE-_RZqdFUA

2004 kutil kutil | Středa v 23:42 | Reagovat

Alušce to bude slušet na bílých  křídlech nad kopečky https://www.youtube.com/watch?v=W1-yk_qdUXs

2005 kutil kutil | Středa v 23:56 | Reagovat

A tohle by se Alue hodilo k dámské kabelce. Vůbec by nevadilo, kdyby s tím lízla trávu: https://www.youtube.com/watch?v=CDHWAm3AYTg ;-)

2006 malůvky malůvky | Čtvrtek v 1:36 | Reagovat

Přejeme všechno nejlepší k narozkám umělkyni, historičce, manekýnce Mae,Mie,MB.
Už po oslavách, ale přece: https://www.youtube.com/watch?v=EqolSvoWNck

2007 borůvky borůvky | Čtvrtek v 1:53 | Reagovat

Ach, letopočet 2006 byl velmi důležitým krokem pro lidstvo, všech dobrých akčních "andělů", kteří byli nasazeni do akce na různých koutech v republice i mimo ni. Aby se zlepšovaly podmínky života a byl pokrok. ;-)  ;-)

2008 star star | Čtvrtek v 2:01 | Reagovat

Wait for miraculous evening full of energy https://www.youtube.com/watch?v=jaXM6x6nWeU

2009 slunce slunce | Čtvrtek v 2:17 | Reagovat

Vidím, že Alušce by slušel kožíšek na zimu k tvářičce a k očím. Ale dalo by se to bejít světle béžovým kabátkem s chmířím na klopě a kapuci. Výšivky by jí slušely.
Vlastně je ještě chvíli léto.
Ty její narozeniny se budou slavit na více místech. 8-)

2010 v nebi stála v nebi stála | Čtvrtek v 2:52 | Reagovat

Byla jsi pod sluncem ráda. Na azurovém nebi v bílých šatech stála.
Tvář třpytivými světélky zářenou měla.
Na nebeských obláčcích celým dnem s námi bděla.

Dechu živého brávala si, v něhu tváře, kterou zdobily krásné dlouhé vlasy.
Polární záře je daleko od oltáře, když tys oltářem nebeským, od srdce paprskem spojeným.

Pod obláčkem spouštíš světelné blesky, když vidím tvé štěstí, tvoje stesky.
Štíhlé línie nad vsí, jsou stopou pohybu tvých dlaní, jež sbírají čistou vodu mokrou.

Již můžeš přistát na zemi , z lucidního snění rájů, světů mezi nebem a zemí.
Dny a věkem, čekáme  tě s celým světem, hyčkat vé nové zázemí.
https://moviestoalue.site123.me/

2011 v nebi stála v nebi stála | Čtvrtek v 3:02 | Reagovat

Byla jsi pod sluncem ráda. Na azurovém nebi v bílých šatech stála.
Tvář třpytivými světélky ozářenou měla.
Na nebeských obláčcích celým dnem s námi bděla.

Dechu živého brávala si, v něhu tváře, kterou zdobily krásné dlouhé vlasy.
Polární záře, je daleko od oltáře, když tys oltářem nebeským, od srdce paprskem spojeným.

Pod obláčkem spouštíš světelné blesky, když vidím tvé štěstí, tvoje stesky.
Štíhlé línie nad vsí, jsou stopou
pohybu tvých dlaní, jež sbírají čistou vodu mokrou.

Již můžeš přistát na zemi , z lucidního snění rájů, světů mezi nebem a zemí.
Dny a věkem, čekáme  tě s celým světem, hýčkat tvé nové zázemí.
https://moviestoalue.site123.me/

2012 náměty náměty | Čtvrtek v 19:33 | Reagovat

Je pořeba mezi některými lékaři, zejména určitých oborů vymítit neduhy, kdy nechtějí psát lékařské zprávy. A když píší, tak nepíší, co vidí, píší, aniž by začali konzlutaci s klienty, aniž by se zajímali, kde to máte, co máte a aniž by se zajímali o jiné vaše lékařské zprávy a kontraindikace léčiv.

Je potřeba vymítit aroganci některých lékřů, kteří říkají, že něco vědí, ale neumí o tom hovořit ani slovem, a pak vyplývá, že nerozumí ničemu podle informací od  jiných , těch lepších lékařů.

Je potřeba vymítit mezi lékaři nešvar, že někteří lékaři ve svém oboru neznají léčiva, která se na danou chorobu běžně nasazují jinými lékaři , dle lékařských studií a v neposlední řadě léčiva ve volném prodeji o účinných, ověřených a nikoliv šarlatánských alternativních cestách něvědí ve více případech lékařů vůbec nic.

Jednají bez zájmu o sebevzdělávání a soustavné studium, pokud jim nestačí paměť nečiní si strukturované poznámky. Někteří zejména starší bývají vyhořelí a zejména mladší bývají předčasně pyšní, nehledíc na pacienty se soucitem a snahou vyléčit a nalézat řešení.

Takže můžem být zvědaví, jestli dřív zanikne zdravotnictví nebo alternativní medicína. Co je větším šarlatánstvím zůstane dlouho otevřenou otázkou.

A jsou i známi lékaři komedianti, kteří z dvaceti léků pořád rozdávají jen ten jeden s pochybnou účinností a vůbec neřeší, že to mnohým lidem desítky let nezabírá. Tak si zazpívají snad aspoň píseň Šlitra a Suchého : Tento tón mám rád.
https://www.youtube.com/watch?v=wT_i1tUU-wI
A poslední příhoda ze zdravotnictví, jeden doktor říká: " Tak do toho něco prdnem ne."

2013 spadlá čelist spadlá čelist | Pátek v 2:01 | Reagovat

Alue se asi vypravila, kde její opravdový zbožnovatel zažil bouři statické elektřiny. A ne příliš daleko od pránických lázní. Ty jo, to je trapas. Tam je přece ten strom.Psst. Už víc neříkám.

Alue se zachtělo pohádkové přírody. To není možný. To se mi snad zdá. Ona snad sedí i na stejné židli a chodí stejnými stezkami. Tomu říkám poznávací zájezd.
;-) :-)

2014 eternity eternity | Pátek v 3:21 | Reagovat

In the mountains there is love long time

https://www.youtube.com/watch?v=bbsBYcswBgY

2015 eternity eternity | Pátek v 3:25 | Reagovat
2016 malá noční hudba malá noční hudba | Pátek v 3:43 | Reagovat

Nejtransparentnější cestovatel je Aluščin táta. Ten na netu má celou trajektorii, kde dával o sobě vědět, kudy se pohyboval, kde se usadil. Hned po něm je velice transparentní její sestřička M. A ta se s tím ani nijak netajila, kterými místy v životě prošla, a kde se usadila. Všichni ji mají moc rádi, tak jaképak copak a pohybuje se jen mezi samými dobrými lidmi.

Aluška si trošku někdy hraje na tajemno, ale nakonec na sebe poví  i to co neví, že pověděla. A toš taková je to šikovná rodinka. Už aby udělali nějakou rodinnou oslavu. Tak se mějte a zpívejte a hodujte, protože čas oslav narozenin Alue je pomalu mezi námi. ;-)  ;-)

2017 malá noční hudba malá noční hudba | Pátek v 3:46 | Reagovat

Ukloňte se a nechte se unášet rytmem korun stromů ve větru , který odvál babí léto.
https://www.youtube.com/watch?v=o1FSN8_pp_o ;-)

2018 now you are in your destination now you are in your destination | Pátek v 3:56 | Reagovat

Really True Love is Here

https://www.youtube.com/watch?v=zQQeJ9nBdqM

:-)  :-)  :-)  :-)

2021 na zahřátí na zahřátí | Pátek v 20:11 | Reagovat
2022 na zahřátí na zahřátí | Pátek v 20:15 | Reagovat
2023 na zahřátí na zahřátí | Pátek v 20:19 | Reagovat

Něco levného na nošení větviček na podpal krbu http://www.in-obleceni.cz/damske-kabaty/9961-damsky-kabat-zimni.html

2024 na zahřátí na zahřátí | Pátek v 20:24 | Reagovat
2025 na zahřátí na zahřátí | Pátek v 20:54 | Reagovat
2026 na zahřátí na zahřátí | Pátek v 20:58 | Reagovat
2027 na zahřátí na zahřátí | Pátek v 21:10 | Reagovat

Horské procházky v uhrančivých kalhotách, pro dámu.

http://www.hope-sport.cz/fotocache/bigorig/flash-blue_1.jpg ;-)

2028 na zahřátí na zahřátí | Pátek v 21:12 | Reagovat

Dámské kalhoty ve stylu kočka, co na mě hází vočka https://www.axiswear.cz/produkt/damske-zimni-kalhoty-axis-4997-2/

2029 je to ono je to ono | Pátek v 21:17 | Reagovat

Je to její koníček, v tomhle vkusu nedal bys jí pusu? S koníčkem bez autobusu.

https://www.danceandjump.cz/editor/image/eshop_products/10100005_l.jpg

2030 totojo totojo | Pátek v 21:24 | Reagovat

Bunda jako na Alue ušitá
http://bit.do/exgSG

2031 totojo totojo | Pátek v 21:54 | Reagovat

Jednoduše Alubota do terénu i elegance https://1url.cz/WMuWe

2032 peace peace | Pátek v 22:16 | Reagovat
2033 peace peace | Pátek v 22:17 | Reagovat
2034 peace peace | Pátek v 22:19 | Reagovat
2035 peace peace | Pátek v 22:21 | Reagovat
2036 peace peace | Pátek v 22:25 | Reagovat
2037 peacemakers peacemakers | Pátek v 23:08 | Reagovat

Let us make peace in the sky

https://www.youtube.com/watch?v=fMgTEWYMTXI

2038 slunicko slunicko | Sobota v 1:33 | Reagovat

Broučkovi , miláčkovi. Ona byla asi opravdu solární bouře.

https://www.youtube.com/watch?v=L__tOeGiHvc

O Nibiru těch videjí už bylo před mnoha a mnoha lety, podobných až stejných. Vždy je potřeba všemi kanály zaujmout diváky a vždy znovu jsme na to zvědaví.

A vždycky nakonec budou ty observatoře rády za to, že je všichni sledujeme, aby mohli své projekty cálovat z veřejných prostředků a měli naši zvědavost zajištěnu.

Ale alzáček alza, ten se určitě ničemu nediví. Užijte si legrace.

2039 zateplení alušky zateplení alušky | Sobota v 2:22 | Reagovat
2040 zateplení alue zateplení alue | Sobota v 2:28 | Reagovat
2041 kamarádi do deště kamarádi do deště | Sobota v 2:46 | Reagovat
2042 treking treking | Sobota v 2:52 | Reagovat

Hezučké kalhoty

http://bit.do/exhBe

2045 světe hledej thermo legíny značky pro Alušku světe hledej thermo legíny značky pro Alušku | Sobota v 3:12 | Reagovat
2046 módní přehlídka legín módní přehlídka legín | Sobota v 3:23 | Reagovat

Termo legíny ( Alue má myslím vel.36 až 38, když cvičí tak 36, že)

https://www.evona.cz/damske-termo-leginy-alice-termo?variant=1467

2048 módní přehlídka legín módní přehlídka legín | Sobota v 3:32 | Reagovat

Tyhle termolegíny snad nemají ani švy -bavlna a skoro zadarmiko https://www.minibazar.cz/damske-kalhoty-a-kratasy/damske-termo-leginy/?variantId=4236

2049 módní pčehlídka legín módní pčehlídka legín | Sobota v 3:35 | Reagovat
2050 módní přehlídka legín módní přehlídka legín | Sobota v 3:38 | Reagovat
2053 módní přehlídka legín módní přehlídka legín | Sobota v 3:50 | Reagovat

Anatomické legíny pro motorkáře a motorkářky s nanostříbrem

http://www.motocentrumbb.cz/index.php?proc=product&ean=298805&category=2&subcategory=2

2054 módní přehlídka legín módní přehlídka legín | Sobota v 3:55 | Reagovat
2055 kuk zvídavě na modýlek kuk zvídavě na modýlek | Sobota v 4:09 | Reagovat

Světle modré thermolegíny pro Alue 379Kč

Tvarově nožičky na modelu celkem podobné
Materiál: 58% nylon + 42% polyester.

https://1url.cz/HMuWd

2056 Aluehelpers Aluehelpers | Sobota v 17:24 | Reagovat

Ve snu se mi zjevil René TM. Vykládal asi hodinu o čemsi. Pak se odněkud přiharcovala Alue a pořad něco rovnala v regálku. Chvíli měl nhu přes nohu, pak si sedl jako kosmonaut v raketě. A pořád vykládal. :-D

A vykládal. Pak si na chvíli odskočím ve snu podívat se na ten regál a vrátím se kousek zpět a on ještě mluvil..Ale měl trochu jiný hlas, než v  roce 2011.

To jsou mi zážitky. Nikdo se v tom s nu s nikým nehádal, všichni byli nějak zamyšlení, jako by přemýšleli nahlas a snažili se na něco přijít ze svých zážitků a myslím, že na něco jsme přišli.

Jako by v tom snu neexistoval, čas, takže jsme si neřekli ani ahoj na rozloučenou, protože žádná rozloučená nebyla...to mě taky zarazilo při probuzení. protože to nemělo začátek ani konec.

2057 warming room warming room | Sobota v 22:18 | Reagovat
2058 universumuniversal universumuniversal | Sobota v 22:23 | Reagovat

Ptali jste se na A + L:

Nejsou to žádné dvojplameny, ale jsou od určité doby propojeni. Tak to ve skutečnosti je. Žádná velká věda. Jako když mají lidé propojené nervové systémy.  

https://www.youtube.com/watch?v=Ftm2uv7-Ybw

2059 all I ever needed is hear in my arms all I ever needed is hear in my arms | Neděle v 1:26 | Reagovat

Když sleduješ západ slunce a sníš si o tom, že tvoje milá bude šťastná. Když přisuneš svou židli blíž, a vidíš přírodu přenádhernou. Až pochopíš, v náručí ucítíš živou přírodu svou. A v jejích očích uvidíš celý vesmír a cestu svou.

https://www.youtube.com/watch?v=Tk3hLVoI4iM

Jako růže voníš radostí a láskou ........

2060 menarche menarche | Neděle v 3:23 | Reagovat

Jó o tom menarche převzala hodně tajemný článek, že z toho moc nemůžem být chytří, co mají v tom kruhu žen dělat.
Ale za to nemůže Alue, to původní zdroj.

V praxi by to mohlo v njenovější módě vypadat asi tak, že se sejde máma dcera. Nebo i kámošky. Poklábosejí, ale už to nebude nic zas tak nového, protože zvídavé děvče dostane odpovědi na otázky průběžně, podle toho, jak bude chápavá a  co ji bude zajímat , jde jen o to jak se k té chápavosti co formuluje.

A ten stan je dobrej nápad. Táta kočkám pomůže postavit stan, vyzdobit. Pak se udělá holčičí kroužek. Kde si poklábosej o sourkomí, aby se mohly svěřit.

Oslaví to čajíčky, džusíky, léčivými prameny a papáníčkem. Třeba si promátnou pohádku, jak jsem se stala velkou princeznou. Zazpívají si, povypráví si nějaké příběhy a pověsti, uvítají se do nového života.

A pak mají další session pro změnu s tátou, kde už je to takové uvolněnější, podle přání dcerky, třeba výlet na oslavu, na téma máme doma novou dámu.

Taťka jí předá dárečky a poví jí nějaké své povídání o tom, jak to bylo hezký když byla malá , zavzpomínají si a pak jí řekne něc v tom smyslu, že teď tě budem opatrovat, abys byla čilá pro tvoji budoucí rodinu, ať se ti povede správňáckej vztah s tím OK kavalírem.

Poučí ji o svých zkušenostech, co zas ví ze strany chlapů , kde jsou jaká úskalí, čeho si všiml ve vztazích.

Hlavní je , aby ta skupinka žen a ten táta , nikdo z nich na ni netlačil a nikdo ji nepoučoval jako nějaký kantor, ale v atmosféře svých zkušeností a s přáním toho nejlepšího do jejího života, kdy jde holka do finále rozkvětu a seznamuje se se světem, vážila si sebe i druhých a považovala svoje tělo i duši jako chrám. Nespychla, nevydala se směrem puberťáckých bojů mezi pohlavími, ale pochopila pravý význam a smysl naší jinakosti, která se bezvadně doplňuje.

Aby to pochpila, že život je drahocenný a ona má důležitou roli v životě, kterou si koriguje podle svých snů.

Nejhezčí by bylo, když oba rodiče udělají menší výzdobu doma, třeba vázičky s voňavými květy.
A libovolné roztomilé drobnosti. Vždyť už dceru znají nějaký pátek a proto by mohli vymyslet něco, co vypozorovali, že jí udělá k té výzdobě opravdovou radost.

Je potřeba, aby se všichni zapojili, ne jen maminka, nebo tetička. Ona potřebuje cítit, že všichni se radují a všichni ji vítají do "nové kůže".

2061 menarche menarche | Neděle v 3:33 | Reagovat

A proč se to taky dělá. Aby dívenka věděla, že svět tě přijal, takovou jaká jsi, jsi náš poklad.

2062 GATE to heavens GATE to heavens | Včera v 0:22 | Reagovat
2063 GATE to heavens GATE to heavens | Včera v 0:23 | Reagovat

Barbie and Ken travelling to vacation

https://www.youtube.com/watch?v=tY88O5OS1uw

2064 studios uvádí studios uvádí | Včera v 0:34 | Reagovat

Alue bude mít narozeniny , slavíme dnes : https://www.youtube.com/watch?v=aFQG_SmkmCM :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

2065 narozky narozky | Včera v 0:44 | Reagovat

Zavzpomínejme na vznik aluska_org, hvězdička zdroje.....

http://nd05.jxs.cz/100/082/6646a9730c_82756540_o2.jpg ;-)

2066 narozky narozky | Včera v 0:47 | Reagovat

Jaké to mělo buclaté tvářičky a svítící očička, že. Ale tady na ptáme se, tady se na fotce moc nepovedla, protože se snažila nahodit uhrančivý pohled cíleně.
Ale na odkaze v předešlém příspěvku je opravdu báječná. :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-) žejo, co myslíš. Jó, myslím, myslíš, myslíme.

2067 narozky narozky | Včera v 0:48 | Reagovat

Kóča. hezouš.

2068 OK OK | Včera v 0:49 | Reagovat

Tenkrát to byla modla. To se k ní modlilo.

2069 ALUE SE SLAVÍ ALUE SE SLAVÍ | Včera v 5:07 | Reagovat

Slavíme narozeniny....bublinkovou vodou i bez bublin.https://www.youtube.com/watch?v=tI9xefhezlI :-)  :-)

2070 tahle parta jistě slaví taky tahle parta jistě slaví taky | Včera v 5:10 | Reagovat

https://cs-cz.facebook.com/TenSingMelnik/
Dobrá duše, čisté svědomí.

2071 spolupráce lidí spolupráce lidí | Včera v 5:15 | Reagovat
2072 kamera_ klapka..."action" kamera_ klapka..."action" | Dnes v 0:12 | Reagovat

Dnes od 1h do 5 h bude silná meditace, modlitba, telepatie, dálkové setkávání. Spoluoslava s Alue, nad časem a prostorem. Láska hory přenáší a je nad časem , prostorem. Nedrží ji místo. Vše se odehrává v jediném bodě srdce, mysli, duše.
Jak chceš, a jak chápeš, jak to cítíš. Tak to je, tady. Vesmír je v tobě a ty v něm. Zrození Alue a její jsoucno je krásné a jemné. ;-)

2073 zrození princezny nebes zrození princezny nebes | Dnes v 0:18 | Reagovat

Valtice spojující nebe a zemi paprskem světla. Přichází na svět jiskra naděje na azurovém nebi.

https://www.zamek-valtice.cz/cs

2074 zrození princezny nebes zrození princezny nebes | Dnes v 0:23 | Reagovat

Na špičce věže zámku ve Valticích si můžete povšimnout na odkaze v komentáři 2073, že je tam motýlek Butterfly, jeden ze symbolů zrodivší se madamme  Aluebutterfly.

Zaposlouchejte se s polu s Alue do záznějí pohlazení jejích vlasů      větříčkem, jako něžné prsty rozeznívají struny harfy. Vyvolené k velkému vznešení lásky.
https://www.youtube.com/watch?v=NBO94mIQqtY

2075 zrození princezny nebes zrození princezny nebes | Dnes v 0:38 | Reagovat

Vzpomínka na její mámu Markétku: https://www.youtube.com/watch?v=1LIaDARTSPE

2076 zrození princezny nebes zrození princezny nebes | Dnes v 0:43 | Reagovat

Madamme Aluebutterfly vychází jako slunce s ranní hodinou a píseň zní: https://www.youtube.com/watch?v=0oRUyT5NOOA

2077 zrození princezny nebes zrození princezny nebes | Dnes v 1:00 | Reagovat

Za smrt své matky získala Alue protihodnotu, lásku, která ji provází životem a přesahuje vzdálenosti i její smutek, stesk, i vztek. Nedá se zničit, nedá se zabít, je věčná a je její ta láska k jejímu srdci zářící.

https://www.youtube.com/watch?v=v1mQT1u_45I

2078 zrození princezny nebes zrození princezny nebes | Dnes v 1:05 | Reagovat

Poslesní růže sedla jí do vlasů, jako v keřích ratolest: https://www.youtube.com/watch?v=-Pznujlzyls

2079 princezna lesů princezna lesů | Dnes v 1:09 | Reagovat

Alue v lesích a parcích v pohlazení po dušičce.. https://www.youtube.com/watch?v=TXbHShUnwxY

2080 message to Alue to her birthday message to Alue to her birthday | Dnes v 1:15 | Reagovat

Something is needed to tell you. That is why I tell you now: https://www.youtube.com/watch?v=_tcCk4KmIQA :-)

2081 somwhere in the sky somwhere in the sky | Dnes v 1:19 | Reagovat
2082 být naplněná štěstím a láskou být naplněná štěstím a láskou | Dnes v 1:22 | Reagovat

Tak to vypadá....................https://www.youtube.com/watch?v=6ZJCtI8nIx0

2083 byla jednou jedna kavárna a jeden pohled v očích byla jednou jedna kavárna a jeden pohled v očích | Dnes v 1:30 | Reagovat

O nesmělé a zraněné dívce, která našla svůj sen ve skutečnosti: https://www.youtube.com/watch?v=mBmDg-CNFqY

Za jejím sebevědomím byla citlivá a něžná duše..Jediný hřejivý pohled všechno dal do pohybu.

2084 why do why do | Dnes v 1:37 | Reagovat
2085 měsíční úplněk jako cyklus luny měsíční úplněk jako cyklus luny | Dnes v 1:39 | Reagovat

Při měsíčku a nad vlnami kopců hory jsou a tvoje slova jsou věčná....

https://www.youtube.com/watch?v=uvxtZ4pp_z8

2086 skutečný příběh byl o tomto skutečný příběh byl o tomto | Dnes v 1:45 | Reagovat
2087 jak milovat jak milovat | Dnes v 1:51 | Reagovat

Takto: Miluji tebe, pro nás oba, a sebe, také pro nás oba.
Tak to má být. Tak je to správně..
https://www.youtube.com/watch?v=MEMUsC8ppU0

2088 she had a dream she had a dream | Dnes v 2:01 | Reagovat
2089 she came to me when we are young she came to me when we are young | Dnes v 2:03 | Reagovat
2090 země alue-láska alue země alue-láska alue | Před 59 minutami | Reagovat

Aluška, alue, aluša, aluška náša, váša. Prekrasnaja zemlja náša.

https://www.youtube.com/watch?v=2Cg6f-foLzc

2091 křišťálová korunka křišťálová korunka | Před 49 minutami | Reagovat

Nádechy prožila v tónech s křišťálovým zpěvem

https://www.youtube.com/watch?v=WFAuuaZZ3CQ

2092 beautiful Angel celebrate beautiful Angel celebrate | Před 43 minutami | Reagovat

Nightwish wishing to you an Angels
https://www.youtube.com/watch?v=B0Q1rKpDNE4

2093 velká láska v náručí Alue velká láska v náručí Alue | Před 35 minutami | Reagovat

Slunce sestoupilo z nebe do jejích dlaní https://www.youtube.com/watch?v=N2xaluuCiks

2094 Freedom in your soul Freedom in your soul | Před 19 minutami | Reagovat

And all of you , stay true to your love.
No state, no caesar can stop your inner values of humanity .. https://www.youtube.com/watch?v=ib8qsz2_Yp8

2095 bílý kůň na kterém sedíš bílý kůň na kterém sedíš | Před 12 minutami | Reagovat
2096 do rána zůstává jen láska žít do rána zůstává jen láska žít | Před 5 minutami | Reagovat

Když všechno špatné umřelo a láska jediná zůstává v našich srdcích žít https://www.youtube.com/watch?v=75CW-EHcDiU

2097 tajenka tajenka | Před 2 minutami | Reagovat

Alue lásku nacházíš na louce , když tvé prsty se boří do trávy po letních dních. Kde tvá mikina chtěla zůstat být a všechno krásné s tebou prožít.

https://www.youtube.com/watch?v=Sg-ucNFd_0s

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama