Rozhovor: ALUE

16. dubna 2011 v 17:00
Po kratší odmlce je tu další rozhovor! A kdo se ocitnul tentokrát v pozici dotázaného? Blogerka Alue z blogu www.aluska.org
(www.karolinaloskotova.blog.cz
)

Alue


Jak jsi přišla ke své přezdívce Alue?
Po pravdě řečeno to není přezdívka, ale duchovní jméno. Dostala jsem ho před mnoha lety od vyšších sfér a od té doby ho používám úplně všude, kromě oficiálních podpisů a dokumentů, kde by mi ,,nepapírové" jméno neuznali. Všichni mi říkají ,,Alue" a já toto oslovení miluji.

Jak by ses charakterizovala ve třech přídavných jménech?
Dobromyslná, veselá, srdečná

Jak dlouho už je tvůj blog na světě a kdo nebo co tě přimělo si jej založit?
Blog mám od 9.srpna 2006. V té době mi bylo 14 let a nutně jsem potřebovala místo, kde se podělím se světem o své nápady a myšlenky. Bylo toho moc, co jsem potřebovala říct, až mě z toho bolela hlava. Když máte v některém směru veliký potenciál, který nepustíte ven, nedělá to vůbec dobrotu. Když jsem začala psát blog, zjistila jsem, že moje myšlenky nemusí být jen k tomu, aby mě z nich bolela hlava, ale k tomu, aby pomáhaly lidem. Proto píšu nepřetržitě už pátý rok a nehodlám nikdy končit.

Měla jsi v době svých blogových počátků mezi blogy nějaký svůj vzor, který jsi obdivovala?
Rozhodně ne. Určitě se po čase našly nějaké blogy, které jsem občas sledovala, ale nemám tendenci někoho obdivovat, nebo k němu vzhlížet. Koneckonců v té době blog.cz začínal, takže nás moc nebylo.

Ze kterého koutu země sepisuješ své blogové zápisky?
To je zvláštní otázka, jak vás to napadlo? :-)

Kolik času denně trávíš na blogu?
Každý den několik hodin, pokud mám tu možnost. Vzhledem k jeho zaměření je to potřeba, protože moje činnost není jen o psaní článků. Jsou tu také početné e-maily a diskuze, které vyžadují moji pozornost. Pro mě to není koníček, ale poslání, které je důležité.

Co studuješ a čím by ses ráda stala v budoucnu?
Nestuduji, ale pracuji. Otázku ,,Čím bych chtěla být", můžeme tedy vynechat, protože už jsem se stala tím, čím chci být. Lépe řečeno jsem sama sebe už dávno našla.


Čím si myslíš, že jsi jiná, než ostatní blogerky?
V něčem asi jiná budu, jinak by mi lidé nevěnovali tolik pozornosti. Možná to bude originalita myšlenek a nápadů, tohle je něco, co mě táhne dopředu a o co jsem nikdy neměla nouzi. Vymýšlet, objevovat, předávat. Všechno si dělám po svém. Také to budou asi výsledky. Když někomu pomůžu a on to ví, většinou je mi vděčný a chce mi to nějak vrátit, takže se o mně zmíní před lidmi, kteří by mohli moje stránky potřebovat, nebo kterým by se mohly líbit. Lidé se na stránky vracejí zkrátka proto, že jasně vnímají jejich přínos do života. U mě to není jen o plácání se, ale nabízím odpovědi.

Setkáváš se často s nepochopením na blogu a negativními reakcemi? Jak je řešíš, mrzí tě hodně?
S nepochopením se setkávám, ale beru to jako nutnou součást této činnosti. Chtít po všech lidech, aby rozuměli, nebo aby souhlasili, je naprosto nemožné a nesmyslné. Vulgární nadávky a ostrá slova neřeším vůbec, považuji je za projev slaboduchosti, nebo prostě jen potřebu někoho ,,zdrbat", když není nikdo jiný nablízku. Inteligentní a upřímnou kritiku si ale beru k srdci a přemýšlím nad ní. Pravda ale je, že mi nikdy kritika ostatních lidí k ničemu nepomohla, ani mě nepostrčila dál, jak se to často říká. I když jsem si ji vzala hodně blízko a měla tendenci se jí řídit, nebylo to k užitku. Naopak když mi někdo napíše, co ho těší a co se mu líbí, to mi hodně pomáhá, protože mi tím nastiňuje správný směr. Nápověda o tom co je správné a co bych dělat měla, je pro mě velice hodnotná, mnohem hodnotnější, než nápověda o tom, co dělám špatně. Navíc lidé se v kritice neshodují, proto se podle ní nedá řídit. V chvále se ale shodují, takže se z toho dá udělat ucelená a konkrétní představa, která se dá na něco využít.

Kdy vznikla stránka aluska.org?
,,Aluška.org" není stránka, ale doména, tedy pouze jméno. Tato je druhá v pořadí, protože o svoji první doménu jsem bohužel přišla a musela jsem začít s novou. ,,Aluška.org" je na mě zaregistrovaná od října 2010 a jsem s ní velice spokojená.

Byl tvůj blog už od začátku zaměřen stejným směrem, jako teď?
Víceméně ano, ale změna, která od roku 2006 proběhla, je obrovská. Dejme tomu, že všechno postupuje kupředu, některé věci, které se neprojevily jako přínosné, zmizely a přišly jiné, užitečné. Ze začátku například blog vůbec nebyl určený k pomoci ostatním lidem, ale byla to pomoc pro mě, protože jsem se potřebovala nutně vypsat. Pak jsem ale zjistila, že to přitahuje pozornost širokého okruhu čtenářů a na základě toho jsem začala provádět postupné změny. Byl to moc krásný vývoj a stále probíhá. Řídím se pravidlem, že je vždy co vylepšovat.

Na blogu netajíš, že píšeš knihu. Můžeš prozradit, o čem bude a kdy by mohla vyjít? (máš už domluvené všechny věci okolo jejího vydání?)
Je to krásný příběh, do kterého je zasazená hlavní postava po mém vzoru. Většina děje se zakládá na mém životě, ale je to hodně obrazné přirovnání. Čtenář se může naučit spoustu věcí, ale protože je to stylizované jako příběh, žádné vědomosti se mu tím nevnucují, může je považovat za fantazijní výplod, nebo pravdu. Jsem před dokončením knihy, ale nešiji horkou jehlou, proto nepíšu přímo do počítače, ale na papír. O to je to celé mnohem náročnější, ale kdy to přepíšu do digitální podoby, tím se příliš netrápím. Nechávám věci plynout a věřím svému vnitřnímu vedení, že kniha vyjde tak, jak vyjít má. Určitě by to ale mělo být letos. O vydání se nebojím, bude to samonákladem a naštěstí už se mí nabízí pomocné ruce, které chtějí pomoci dostat knížku na světlo světa. A za to jsem velmi ráda.Máš pocit, že žiješ více v realitě nebo na blogu?
V realitě? A co to vlastně je, realita? Všechny mé nápady a myšlenky plynou z mého vnitřního světa. Skoro pořád žiji ve svém nitru, uvažuji, přemýšlím a rozjímám. Jsem myšlenkami neustále v jiných sférách a do reality se vracím pouze, je-li to potřeba. Blog slouží jako nástroj předávání mého vnitřního světa lidem, inspirace, která není konkrétní, dostává přesnou formu podobou písmen, je to nádherný přechod z říše snů do tohoto světa. Ale abych to opsala více jednoduše: Mezi prací na internetu a reálným životem jsem si vytvořila určitou rovnováhu tak, abych nezanedbávala ani jedno, ani druhé. Vnitřní svět je krásný, naplňuje mě předávat ho lidem, ale nevydržím dlouho sedět u počítače, dělám hodně přestávky, pořád odbíhám pryč a poslední dobou se mi často stává, že nejsem doma několik dní a během té doby jede blog na naplánovaných článcích. Během té doby si krásně odpočinu a mám zase spoustu nápadů a motivace pokračovat. Čili, obě tyto činnosti vyvažuji, protože když se přehání jedno nebo druhé, nedělá mi to vůbec dobře. Když moc sedím u počítače, padá na mě taková divná tíha, nechuť. A naopak když se nemůžu blogu věnovat tak, jak bych potřebovala, myšlenky a nápady se mi v hlavě kupí, potřebuji je někam vložit, část dám na papír v podobě kresbiček, ale co mám mezitím dělat s tím ostatním?

Máš obrovskou návštěvnost. Je pro tebe tedy důležitější než komentáře návštěvníků nebo ne? Sleduješ ji pravidelně?
Komentáře návštěvníků jsou důležité, protože obohacují téma článku a někdy mě umí parádně nakopnout k další činnosti. Na druhou stranu lidé mají hodně tendenci diskuze rozkopávat, hádat se a ponižovat se navzájem, což mě mrzí, protože to kazí celou atmosféru stránek a shazuje hodnotu článků. Proto můj vztah k diskuzím je jako jarní počasí a často je problém diskuzi zkorigovat tak, aby byla o něčem a ne o ničem. Návštěvnost je ale objektivní ukazatel, ze kterého se dají vyčíst velmi důležité věci, jako co návštěvníky nejvíce z obsahu zajímá, co hledali, než mě našli, nebo které zdroje posílají nejvíce lidí. Obojí ruku v ruce mi dává dobrý obrázek o tom, co je dobře, kde je potřeba něco přidat, nebo vylepšit. Statistiky návštěvnosti jsou výhodné v tom, že dávají přesná data, ze kterých mohu odvozovat s chladnou hlavou, ale čísla nikdy nemají stejnou váhu, jako upřímný dík za to, že jsem někomu v něčem pomohla. Takže když to shrnu, obojí má svoji váhu a používám to k rozdílným účelům, které jsou důležité. Nelze to porovnávat.

Na blogu máš také výzvu, že tě čtenáři mohou podpořit finančním darem ve tvém psaní. Reaguje na tuhle prosbu hodně čtenářů?
Jak se to vezme, podle toho, co je pro vás hodně. Řeknu to tak, že sem tam něco přijde a dělá mi to obrovskou radost, protože na tom vidím, že lidé umí a chtějí vracet pomocnou ruku, kterou nabízím já. Finanční příspěvky mi dávají představu o lidech, kteří ke mně chodí. Aby mi někdo daroval peníze, musí k tomu přece mít nějaký pěkný důvod. To si uvědomuji a toho si umím vážit. Je to hmotné potvrzení, že někdo je za to, co dělám, rád. Je důležité cítit a vědět, že jsem pro někoho užitečná. Určitě je to důležité pro každého z nás.Zná adresu tvého blogu i někdo z tvé rodiny, přátel?
Lidé, se kterými se v životě setkávám, o mých stránkách vědí a velice mě podporují. Chválí mě za dobré články a doporučují je svým známým. Díky zaměření těchto stránek je zná určitý okruh lidí, kteří prahnou po vědění o věcech mezi nebem a zemí. Pouze tito lidé mě v životě obklopují a proto je to skoro samozřejmost, že o mé činnosti vědí. A i kdyby nevěděli, ve velice krátké době se to dozví, protože o svých stránkách často mluvím a také lidé, kteří jsou na mě hrdí, občas říkají: ,,To je ta Alue, má stránky Aluška.org a chodí tam spousta lidí, je to moc hezké, běž se tam taky podívat." - V takových situacích sice rudnu, když to slyším. Stydím se, ale mám z toho radost, protože je to další potvrzení.Neměla jsi někdy chuť svůj blog zrušit? Jak vidíš budoucnost blogu?
Rušit jsem nikdy nechtěla, i když v mých začátcích se našli lidé, kteří mě označovali za pitomé děcko, co ničemu nerozumí. - Aby taky ne, bylo mi 14, byla jsem malá a moje názory byly nové. Lidé se nových a neznámých věcí zkrátka bojí. Jenomže v té době jsem nepsala pro lidi, psala jsem pro sebe, takže mě to sice trápilo, ale rušit jsem nikdy nehodlala. Do budoucna budu v publikování pokračovat stůj co stůj. Moje tvořivost je na celý život, lidi to zajímá, mám spoustu skvělých výsledků, a ačkoliv mě tato činnost do jisté míry svazuje a mám k ní hodně povinností, její přínos do mého života je tak významný, že skončit nemůžu. I kdyby se zrušil server blog.cz, pořídím si normální web a pojedu dál.

Čteš i jiné blogy, nebo na to nemáš čas? Kdo konkrétně jsou pro tebe 3 nejzajímavější blogeři, na které jsi narazila?
Jiné blogy čtu, občas mě nějaký zaujme. Často prohlížím blogy svých čtenářů, na kterých jde poznat, že mě mají rádi, protože jejich zájem u mě probouzí roztomilou zvědavost. Nemám ale na to příliš mnoho času, snažím se sedět u počítače jen po dobu, co je to potřeba a mám různé metody, jak šetřit svůj čas. Je to také o sebekázni. Nečíst blbosti a věnovat se tomu, co je potřeba, protože potom člověk vážně nestíhá. Vyjmenovávat blogery raději nebudu, nechci někoho ranit, že není na výpisu J

Na svém blogu máš spoustu informací a poznatků. Objevují se v reálu i nabídky na semináře a besedy s tebou?
Objevují a občas nějaké proběhnou. V minulosti se uskutečnilo pár přednášek, občas bývám zvaná na různé akce, nebo mi lidé píší, že by mě rádi poznali soukromě, což někdy vezmu a jindy odmítnu, podle toho, co mi říká intuice a podle toho, jestli je to možné technicky. Díky svým stránkám jsem poznala obrovské množství lidí a někteří z nich jsou pro mě neskutečně důležití. Dalo by se říct, že bych se bez nich už ani neobešla. To je také důvod, proč to považuji za poslání a nehodlám končit. Otvírají se mi tím možnosti navazování vztahů a získávání nových zkušeností.

Děkuji za rozhovor a nyní máš prostor pro jakýkoli vzkaz čtenářům blogu ptamese.blog.cz. Jaký názor máš na tenhle blog?
Moc se mi líbí základní myšlenka existence tohoto blogu. ,,Dáme prostor lidem se projevit a uděláme jim radost." - Nevím, jak jiní lidé, ale já mám vždycky radost, když mi někdo nabídne rozhovor a samozřejmě neodmítnu. Je to zkrátka moc pěkná idea, která by mohla mít úspěch. Navíc díky rozhovorům dáváte blogerům možnost, aby si je našli noví lidé, právě přes váš článek. Co bych ale určitě do budoucna zvážila, je požádat šikovného grafika, aby dal blogu pořádný design a určitě bych přidala jednoduché seznamovací články s autory (popř. autorem). Lidé mají potřebu alespoň trošku poznat člověka, který pro ně něco vytváří. Když se jim to pak líbí, rádi se vrátí i z osobních sympatií. Jsou to rady z mé zkušenosti, jistě se budou hodit do začátku.
DĚKUJEME ZA ROZHOVOR!!!
 


Komentáře

Zobrazit vše (2976)
Zobrazit starší komentáře

2901 forrest_i forrest_i | 19. února 2019 v 22:29 | Reagovat

Let us go to Marbella natural forrest https://www.youtube.com/watch?v=yXhrFGEbFXU

2902 forrest_i forrest_i | 19. února 2019 v 22:37 | Reagovat

Some more views over the Marbella https://www.youtube.com/watch?v=AevD3jvV9dk

2903 labem labem | 19. února 2019 v 22:55 | Reagovat

Mauritius 4K on sandy beach..empty space for you https://www.youtube.com/watch?v=tpz1pBbsIzA

2904 pyramids rezonates pyramids rezonates | 20. února 2019 v 19:55 | Reagovat
2905 otvor na Slovensku otvor na Slovensku | 20. února 2019 v 20:14 | Reagovat
2906 element element | 20. února 2019 v 21:25 | Reagovat

Malá beseda nad starověkými mapami světa https://www.youtube.com/watch?v=X4k8pdJ2so4

2907 vílí křídla vílí křídla | 21. února 2019 v 20:13 | Reagovat

Co jiného prožít na jaře, než Ruský balet o spící kráse, která se probouzí na jaře k životu , jsa milována. https://www.youtube.com/watch?v=ZbIYReoeqEM :-)  :-)  :-)  :-)

2908 lítívk lítívk | 21. února 2019 v 21:15 | Reagovat

Trénuj na malou diskotéku.

https://www.youtube.com/watch?v=pVYIUoTH59E

2909 breber breber | 21. února 2019 v 21:28 | Reagovat

Všichni doprovázejí človítečko https://www.youtube.com/watch?v=J1iotmc7rdw

2910 lev a slunce lev a slunce | 22. února 2019 v 20:19 | Reagovat

Vtajemných sálech své duše nosil ji stále v sobě. Byla jedinou nadějí pro široké okolí, ač sama nebyla dokonalou. Přec v srdci měla záři velikou, zahalenou závojem jejího smutku z dob dávných, jež nebyl jí pravým domovem.

Zrodila se , jako sama z  přání svého, pro své okolí tehdy blízké neočekávaná. Však někde v dáli, přec duší blízko, přišla na svět do náruče, kde milována jest. Kde vždy byla očekávána , jako jarní ratolest. A lásky hojnosti v srdci připravené již může užít, kolik její jest.
Na křídlech oddané lásky nech se nést.

https://www.youtube.com/watch?v=jVayEHOtMXg :-)

2911 healing breath healing breath | 23. února 2019 v 23:30 | Reagovat

Manželé z Ekvádoru to po létech stále nevzdali. A dělají dechová cvičení v přírodě. https://www.youtube.com/watch?v=dNz_P6Cjd_E

2912 golden golden | 24. února 2019 v 15:25 | Reagovat

Golden slunečný věk se Alušce začíná doslova fyzicky realizovat. Náhlé přívaly štěstí regulovat procházkami v přírodě. :-)https://www.youtube.com/watch?v=CldGTG6iVrU

2913 amazed amazed | 24. února 2019 v 18:20 | Reagovat
2914 code of beauty code of beauty | 24. února 2019 v 18:27 | Reagovat
2915 oh oh | 24. února 2019 v 22:58 | Reagovat
2916 solar solar | 25. února 2019 v 18:26 | Reagovat

Dnes Alušku zasáhne velká vlna slunnné energie, na kterou se těšila.

https://www.youtube.com/watch?v=iojZt-Ht4Nc

2917 uuu uuu | 25. února 2019 v 19:37 | Reagovat

Velice žárlila na konkurentku neprávem, když on nic. A tak se mstila tím, c slibovala, že už dělat nebude. Nakonec si tím ublížila. Ale nevzdá se, už to nebude zkoušet po zlém. Podle starého jejího psychovzorce smažení ukraj. Už chápe, že tudy se nikdy nedostane dál. Ale musí překročit svůj prách strachu a říct si zvládnu to, jde to.

https://www.youtube.com/watch?v=suVQt0pfOLc

2918 psychotest psychotest | 25. února 2019 v 19:43 | Reagovat

Psychotest zvládnutí žárlivosti a závisti  Alue I
https://www.youtube.com/watch?v=ZIwBcsmjyrQ

2921 psychotest II psychotest II | 25. února 2019 v 20:18 | Reagovat

Alupsychotest zdravého dívčího sebevědomí, přes vědomí jakési konkurence.
https://www.youtube.com/watch?v=Ba6B8vLBRw8

2922 pamlsek pamlsek | 25. února 2019 v 22:28 | Reagovat

Buď krásná zdravá, hezoučká. Pijte všichni  přírodní  šávičky , jako batolátka. https://magazin.biooo.cz/zdravi/doplnky-stravy/brezova-stava-napoj-bohu/

2923 čtení z jiného  času čtení z jiného času | 26. února 2019 v 23:01 | Reagovat
2924 lunapark lunapark | 27. února 2019 v 19:36 | Reagovat

Sen o vzkříšení mamutů....https://www.youtube.com/watch?v=jW6vm8Z4I5A

2925 open your eyes open your eyes | 27. února 2019 v 20:09 | Reagovat
2926 open your eyes open your eyes | 27. února 2019 v 20:12 | Reagovat

FAQ, about dictator...what someone think about the topic https://www.youtube.com/watch?v=XkrxX5KgGz8

2927 now the meeting now the meeting | 27. února 2019 v 20:18 | Reagovat

Meeting of dictators of the world : https://www.youtube.com/watch?v=tVLQ8lNd1Pk

2928 now the meeting now the meeting | 27. února 2019 v 20:27 | Reagovat

End of the empire, just new beginning: https://www.youtube.com/watch?v=MEKIC3bmTTU :-)

2929 posezeni u kavicky posezeni u kavicky | 28. února 2019 v 0:07 | Reagovat
2930 projekty po česky projekty po česky | 28. února 2019 v 0:11 | Reagovat
2931 špás -das humor špás -das humor | 28. února 2019 v 0:27 | Reagovat
2932 pelig pelig | 1. března 2019 v 1:25 | Reagovat
2933 posuny a přesuny posuny a přesuny | 2. března 2019 v 13:26 | Reagovat
2934 trefa trefa | 3. března 2019 v 21:16 | Reagovat

Tak takhle dle genetického výpočtu jistě bude vypadat dcerka Alušky: https://i.pinimg.com/564x/b2/6e/7b/b26e7bc2e3aea0d40f801def9c4e3c20.jpg

Chraňme andílka.

2935 miniklav miniklav | 4. března 2019 v 1:44 | Reagovat
2936 travelOUVEN travelOUVEN | 4. března 2019 v 1:48 | Reagovat
2937 relax relax | 4. března 2019 v 1:55 | Reagovat

Odpočinek pro každého, kohokoliv na světě https://www.youtube.com/watch?v=3VqeepWaI1g

2938 v modrém edenáriu v modrém edenáriu | 4. března 2019 v 2:01 | Reagovat

Projdi svou duší , tam kde ti to nejvíc sluší.

https://www.youtube.com/watch?v=rIOkod5MIAs

2939 luveri luveri | 4. března 2019 v 18:30 | Reagovat

Marikuru was in NY with her husband.  They are totally different than Alue but very similar in many. They know how to do real  fun.

I 'll be lpeased when Alue will be so able to do such fun with her husband in the future.https://www.youtube.com/watch?v=vGn7iO8-Q_M

2940 mjet mjet | 4. března 2019 v 19:06 | Reagovat

Highest jump to fly. Belive to yourself https://www.youtube.com/watch?v=FOMJbi_ipcY

2941 hračky vědců hračky vědců | 4. března 2019 v 22:42 | Reagovat

Pohráníčko s antigravity nádobíčkem

https://www.youtube.com/watch?v=U70nrM_E2T8

2942 ballet ballet | 5. března 2019 v 19:41 | Reagovat

Je to někdy takové smutné, plné vzpomínek. Láskyplných přátelských vzpomínek. Ale , jako by její hodiny stále zrychlovaly a její život , jako zapálený knot pořád doutnal dál a dál. Na konci knotu nebylo nic, jen vosk.

Kdo ji zachrání. Kdo jí pomůže. Každý by ukazoval jeden na druhého. Má těžkou cestu. Velmi těžkou. Kdo tu cestu už docela zná, tak se do toho trochu víc vžije. Ona je ten typ člověka, že pokud se zachrání tak to bude skokem z jedoucího vlaku , ve kterém sedí a jako by v něm nefungují brzdy. Je to obraznost.
Ale pád může být pod srázem velký. Na horu , na kterou ta trať vyjela. Tam je vyhlídka. Není to moc vysoko, ale dost na to, aby ten let byl dlouhý. Při kterém se může promítnout celý život , jako v celovečerním filmu.

Někdy  může katapult zachránit život. Včas se z toho rychlého vlaku dostat ven. Kdo jí podá ruku. Musí to být vždycky tak? Že nakonec se chatí ruky až v poslední vteřině....

https://www.youtube.com/watch?v=uhJ2zaH6EsE 8-)  :-)  :-)

2943 plezír plezír | 6. března 2019 v 19:49 | Reagovat

Užij si holy day...happy aluholy day.
https://www.youtube.com/watch?v=jikdUm2uFus

2944 remember not cry remember not cry | 6. března 2019 v 21:16 | Reagovat

That's how man can feel above the grave of his girl he loved. And maybe in the case, when she lives, but you know her as much, that you feel she will never find real love, and her life will be only waiting for nothing. But think twice before you forget to live your life. You know why are you here. Who called you to come to the earth. Now you feel. https://www.youtube.com/watch?v=UpjKlOM7KQ4

2945 kuchyňka kuchyňka | 6. března 2019 v 22:23 | Reagovat

Malé sezení kolem dietního stolku ...https://www.youtube.com/watch?v=AFzi9pePIdw.. :-)

2946 ochutnávka ochutnávka | 8. března 2019 v 0:32 | Reagovat

Ochutnávka dechu, slunečního svitu při západu, hudby, barev, dobrého pocitu a radosti. Moderní předkrmy, příkrmy.
https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/priprava-na-prechod-na-pranickou-vyzivu/ :-)

2947 přesně a výstižně přesně a výstižně | 8. března 2019 v 19:40 | Reagovat

Krásný domov dokáže vytvořit žena i muž. Od ženy se to víc očekává a tak když zavede doma hezké emoce, doma svítí slunce, když škaredé, doma je škaredě. Když je chlap moderně pečující i tak se podaří rozsvítit slunce, když je to trouba, slunce zhasne.

Vše nejlepší ke dni žen. A pročpak asi byl vymyšlen? Asi ve stavuj nouze. Vždyť přece tu pozornost je potřeba ženě věnovat pořád, nebo ne? O_O
A ideálně, když je jsou muži a ženy ve vzájemné harmonii, symbióze.

Jeden druhému si přejte, muži ženám, ženy ženám. Ženy mužům, muži mužům. A všichni dětem a děti dětem a děti rodičům a všem moudrým dospělým. A tak všichni všechno dohromady uděláme moc.

https://www.youtube.com/watch?v=r1AjT0Z7Qe4

2948 vtipné m d  ž  dny vtipné m d ž dny | 8. března 2019 v 20:00 | Reagovat

Jak by řekl možná manéžista. My ty naše domovinky a ženy ochráníme, celou vlast. Žejo , po česku. https://www.youtube.com/watch?v=gMigmR8ZlkU

2949 služby pro milostivé služby pro milostivé | 8. března 2019 v 20:18 | Reagovat
2950 prezentace o krystalech prezentace o krystalech | 8. března 2019 v 23:43 | Reagovat
2951 TV  RT NEWS Pyramids TV RT NEWS Pyramids | 9. března 2019 v 1:11 | Reagovat

Pyramidal energy ...team of researcher found out, that the pyramids are the power stations. But other people already known years ago.
https://www.youtube.com/watch?v=bBgmrR6cRs4

2952 run now run now | 10. března 2019 v 3:58 | Reagovat

Do not wait. Cause you live now.

https://www.youtube.com/watch?v=hwYRqbUn7zg

2953 give the chance to peace give the chance to peace | 10. března 2019 v 4:13 | Reagovat
2954 give the chance to your heart give the chance to your heart | 10. března 2019 v 4:21 | Reagovat
2955 you you | 10. března 2019 v 4:23 | Reagovat
2956 we we | 11. března 2019 v 3:35 | Reagovat
2957 we we | 11. března 2019 v 3:40 | Reagovat

Get slowly , but belive yourself , it 's true. https://www.youtube.com/watch?v=z409RtHFLi4

2958 louk louk | Sobota v 2:07 | Reagovat
2959 moreinyou moreinyou | Sobota v 20:32 | Reagovat

Go walking outside in open air...

https://www.youtube.com/watch?v=wQGGDVBhhHU

2960 at the ocean at the ocean | Sobota v 21:38 | Reagovat
2961 in the shop in the shop | Sobota v 21:43 | Reagovat
2962 alubeaches alubeaches | Sobota v 21:55 | Reagovat

Pomalu už by si měla zvykat na ty dovolené nejen do hor, ale taky k oceánům. https://www.youtube.com/watch?v=iOe6dI2JhgU

2963 alufix alufix | Sobota v 22:19 | Reagovat
2964 mestemio mestemio | Sobota v 22:27 | Reagovat

Butterfly on the holiday nights at the mountain , on the island coasts.

https://www.youtube.com/watch?v=sXu9QLRb_sI

2965 end of childrens story end of childrens story | Sobota v 22:36 | Reagovat
2967 ka-ká-vu ka-ká-vu | Pondělí v 20:24 | Reagovat

Dejte si ka-kávu ze vzdálené kavárny.

https://www.youtube.com/watch?v=bJRqjRmjxe4

2968 láva láva | Pondělí v 21:24 | Reagovat

Víc takových zamilovaných párů, kteří jsou vděční za lásku, život a hledači zdraví z přírody. Cestou pokoje a nesmírné radosti z rodinného štěstí.

https://www.youtube.com/watch?v=bOf_SUGGQSY

2969 many ways many ways | Pondělí v 22:19 | Reagovat

They partially left the conventional imagination of the matrix living.

https://www.youtube.com/watch?v=VammXHwAEiw

2970 permanent flow of life energy permanent flow of life energy | Pondělí v 23:40 | Reagovat

Something about lifestyle in Equador, and in more places in the world

https://www.youtube.com/watch?v=saLyLHsQmpU

2971 how it works how it works | Pondělí v 23:55 | Reagovat

How works life on pranic energy ...scientifically.
https://www.youtube.com/watch?v=D-gvK_cFbH8

2972 land of all your love land of all your love | Včera v 23:44 | Reagovat
2973 repeating life repeating life | Včera v 23:50 | Reagovat

Still in rotation both together
https://www.youtube.com/watch?v=9z3jCiCrsx0

2974 the day will come the day will come | Dnes v 0:22 | Reagovat

The day when your love will grow up so much, that you will be strong to take new breath, and fly over the water level:

https://www.youtube.com/watch?v=v11b84Okcm8

2976 among people among people | Před 8 minutami | Reagovat

There is some cooperation now among the nations. Not under the Russian nation, but  with the people.

https://www.youtube.com/watch?v=2ljgwG_0VEk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama