Rozhovor: ALUE

16. dubna 2011 v 17:00
Po kratší odmlce je tu další rozhovor! A kdo se ocitnul tentokrát v pozici dotázaného? Blogerka Alue z blogu www.aluska.org
(www.karolinaloskotova.blog.cz
)

Alue


Jak jsi přišla ke své přezdívce Alue?
Po pravdě řečeno to není přezdívka, ale duchovní jméno. Dostala jsem ho před mnoha lety od vyšších sfér a od té doby ho používám úplně všude, kromě oficiálních podpisů a dokumentů, kde by mi ,,nepapírové" jméno neuznali. Všichni mi říkají ,,Alue" a já toto oslovení miluji.

Jak by ses charakterizovala ve třech přídavných jménech?
Dobromyslná, veselá, srdečná

Jak dlouho už je tvůj blog na světě a kdo nebo co tě přimělo si jej založit?
Blog mám od 9.srpna 2006. V té době mi bylo 14 let a nutně jsem potřebovala místo, kde se podělím se světem o své nápady a myšlenky. Bylo toho moc, co jsem potřebovala říct, až mě z toho bolela hlava. Když máte v některém směru veliký potenciál, který nepustíte ven, nedělá to vůbec dobrotu. Když jsem začala psát blog, zjistila jsem, že moje myšlenky nemusí být jen k tomu, aby mě z nich bolela hlava, ale k tomu, aby pomáhaly lidem. Proto píšu nepřetržitě už pátý rok a nehodlám nikdy končit.

Měla jsi v době svých blogových počátků mezi blogy nějaký svůj vzor, který jsi obdivovala?
Rozhodně ne. Určitě se po čase našly nějaké blogy, které jsem občas sledovala, ale nemám tendenci někoho obdivovat, nebo k němu vzhlížet. Koneckonců v té době blog.cz začínal, takže nás moc nebylo.

Ze kterého koutu země sepisuješ své blogové zápisky?
To je zvláštní otázka, jak vás to napadlo? :-)

Kolik času denně trávíš na blogu?
Každý den několik hodin, pokud mám tu možnost. Vzhledem k jeho zaměření je to potřeba, protože moje činnost není jen o psaní článků. Jsou tu také početné e-maily a diskuze, které vyžadují moji pozornost. Pro mě to není koníček, ale poslání, které je důležité.

Co studuješ a čím by ses ráda stala v budoucnu?
Nestuduji, ale pracuji. Otázku ,,Čím bych chtěla být", můžeme tedy vynechat, protože už jsem se stala tím, čím chci být. Lépe řečeno jsem sama sebe už dávno našla.


Čím si myslíš, že jsi jiná, než ostatní blogerky?
V něčem asi jiná budu, jinak by mi lidé nevěnovali tolik pozornosti. Možná to bude originalita myšlenek a nápadů, tohle je něco, co mě táhne dopředu a o co jsem nikdy neměla nouzi. Vymýšlet, objevovat, předávat. Všechno si dělám po svém. Také to budou asi výsledky. Když někomu pomůžu a on to ví, většinou je mi vděčný a chce mi to nějak vrátit, takže se o mně zmíní před lidmi, kteří by mohli moje stránky potřebovat, nebo kterým by se mohly líbit. Lidé se na stránky vracejí zkrátka proto, že jasně vnímají jejich přínos do života. U mě to není jen o plácání se, ale nabízím odpovědi.

Setkáváš se často s nepochopením na blogu a negativními reakcemi? Jak je řešíš, mrzí tě hodně?
S nepochopením se setkávám, ale beru to jako nutnou součást této činnosti. Chtít po všech lidech, aby rozuměli, nebo aby souhlasili, je naprosto nemožné a nesmyslné. Vulgární nadávky a ostrá slova neřeším vůbec, považuji je za projev slaboduchosti, nebo prostě jen potřebu někoho ,,zdrbat", když není nikdo jiný nablízku. Inteligentní a upřímnou kritiku si ale beru k srdci a přemýšlím nad ní. Pravda ale je, že mi nikdy kritika ostatních lidí k ničemu nepomohla, ani mě nepostrčila dál, jak se to často říká. I když jsem si ji vzala hodně blízko a měla tendenci se jí řídit, nebylo to k užitku. Naopak když mi někdo napíše, co ho těší a co se mu líbí, to mi hodně pomáhá, protože mi tím nastiňuje správný směr. Nápověda o tom co je správné a co bych dělat měla, je pro mě velice hodnotná, mnohem hodnotnější, než nápověda o tom, co dělám špatně. Navíc lidé se v kritice neshodují, proto se podle ní nedá řídit. V chvále se ale shodují, takže se z toho dá udělat ucelená a konkrétní představa, která se dá na něco využít.

Kdy vznikla stránka aluska.org?
,,Aluška.org" není stránka, ale doména, tedy pouze jméno. Tato je druhá v pořadí, protože o svoji první doménu jsem bohužel přišla a musela jsem začít s novou. ,,Aluška.org" je na mě zaregistrovaná od října 2010 a jsem s ní velice spokojená.

Byl tvůj blog už od začátku zaměřen stejným směrem, jako teď?
Víceméně ano, ale změna, která od roku 2006 proběhla, je obrovská. Dejme tomu, že všechno postupuje kupředu, některé věci, které se neprojevily jako přínosné, zmizely a přišly jiné, užitečné. Ze začátku například blog vůbec nebyl určený k pomoci ostatním lidem, ale byla to pomoc pro mě, protože jsem se potřebovala nutně vypsat. Pak jsem ale zjistila, že to přitahuje pozornost širokého okruhu čtenářů a na základě toho jsem začala provádět postupné změny. Byl to moc krásný vývoj a stále probíhá. Řídím se pravidlem, že je vždy co vylepšovat.

Na blogu netajíš, že píšeš knihu. Můžeš prozradit, o čem bude a kdy by mohla vyjít? (máš už domluvené všechny věci okolo jejího vydání?)
Je to krásný příběh, do kterého je zasazená hlavní postava po mém vzoru. Většina děje se zakládá na mém životě, ale je to hodně obrazné přirovnání. Čtenář se může naučit spoustu věcí, ale protože je to stylizované jako příběh, žádné vědomosti se mu tím nevnucují, může je považovat za fantazijní výplod, nebo pravdu. Jsem před dokončením knihy, ale nešiji horkou jehlou, proto nepíšu přímo do počítače, ale na papír. O to je to celé mnohem náročnější, ale kdy to přepíšu do digitální podoby, tím se příliš netrápím. Nechávám věci plynout a věřím svému vnitřnímu vedení, že kniha vyjde tak, jak vyjít má. Určitě by to ale mělo být letos. O vydání se nebojím, bude to samonákladem a naštěstí už se mí nabízí pomocné ruce, které chtějí pomoci dostat knížku na světlo světa. A za to jsem velmi ráda.Máš pocit, že žiješ více v realitě nebo na blogu?
V realitě? A co to vlastně je, realita? Všechny mé nápady a myšlenky plynou z mého vnitřního světa. Skoro pořád žiji ve svém nitru, uvažuji, přemýšlím a rozjímám. Jsem myšlenkami neustále v jiných sférách a do reality se vracím pouze, je-li to potřeba. Blog slouží jako nástroj předávání mého vnitřního světa lidem, inspirace, která není konkrétní, dostává přesnou formu podobou písmen, je to nádherný přechod z říše snů do tohoto světa. Ale abych to opsala více jednoduše: Mezi prací na internetu a reálným životem jsem si vytvořila určitou rovnováhu tak, abych nezanedbávala ani jedno, ani druhé. Vnitřní svět je krásný, naplňuje mě předávat ho lidem, ale nevydržím dlouho sedět u počítače, dělám hodně přestávky, pořád odbíhám pryč a poslední dobou se mi často stává, že nejsem doma několik dní a během té doby jede blog na naplánovaných článcích. Během té doby si krásně odpočinu a mám zase spoustu nápadů a motivace pokračovat. Čili, obě tyto činnosti vyvažuji, protože když se přehání jedno nebo druhé, nedělá mi to vůbec dobře. Když moc sedím u počítače, padá na mě taková divná tíha, nechuť. A naopak když se nemůžu blogu věnovat tak, jak bych potřebovala, myšlenky a nápady se mi v hlavě kupí, potřebuji je někam vložit, část dám na papír v podobě kresbiček, ale co mám mezitím dělat s tím ostatním?

Máš obrovskou návštěvnost. Je pro tebe tedy důležitější než komentáře návštěvníků nebo ne? Sleduješ ji pravidelně?
Komentáře návštěvníků jsou důležité, protože obohacují téma článku a někdy mě umí parádně nakopnout k další činnosti. Na druhou stranu lidé mají hodně tendenci diskuze rozkopávat, hádat se a ponižovat se navzájem, což mě mrzí, protože to kazí celou atmosféru stránek a shazuje hodnotu článků. Proto můj vztah k diskuzím je jako jarní počasí a často je problém diskuzi zkorigovat tak, aby byla o něčem a ne o ničem. Návštěvnost je ale objektivní ukazatel, ze kterého se dají vyčíst velmi důležité věci, jako co návštěvníky nejvíce z obsahu zajímá, co hledali, než mě našli, nebo které zdroje posílají nejvíce lidí. Obojí ruku v ruce mi dává dobrý obrázek o tom, co je dobře, kde je potřeba něco přidat, nebo vylepšit. Statistiky návštěvnosti jsou výhodné v tom, že dávají přesná data, ze kterých mohu odvozovat s chladnou hlavou, ale čísla nikdy nemají stejnou váhu, jako upřímný dík za to, že jsem někomu v něčem pomohla. Takže když to shrnu, obojí má svoji váhu a používám to k rozdílným účelům, které jsou důležité. Nelze to porovnávat.

Na blogu máš také výzvu, že tě čtenáři mohou podpořit finančním darem ve tvém psaní. Reaguje na tuhle prosbu hodně čtenářů?
Jak se to vezme, podle toho, co je pro vás hodně. Řeknu to tak, že sem tam něco přijde a dělá mi to obrovskou radost, protože na tom vidím, že lidé umí a chtějí vracet pomocnou ruku, kterou nabízím já. Finanční příspěvky mi dávají představu o lidech, kteří ke mně chodí. Aby mi někdo daroval peníze, musí k tomu přece mít nějaký pěkný důvod. To si uvědomuji a toho si umím vážit. Je to hmotné potvrzení, že někdo je za to, co dělám, rád. Je důležité cítit a vědět, že jsem pro někoho užitečná. Určitě je to důležité pro každého z nás.Zná adresu tvého blogu i někdo z tvé rodiny, přátel?
Lidé, se kterými se v životě setkávám, o mých stránkách vědí a velice mě podporují. Chválí mě za dobré články a doporučují je svým známým. Díky zaměření těchto stránek je zná určitý okruh lidí, kteří prahnou po vědění o věcech mezi nebem a zemí. Pouze tito lidé mě v životě obklopují a proto je to skoro samozřejmost, že o mé činnosti vědí. A i kdyby nevěděli, ve velice krátké době se to dozví, protože o svých stránkách často mluvím a také lidé, kteří jsou na mě hrdí, občas říkají: ,,To je ta Alue, má stránky Aluška.org a chodí tam spousta lidí, je to moc hezké, běž se tam taky podívat." - V takových situacích sice rudnu, když to slyším. Stydím se, ale mám z toho radost, protože je to další potvrzení.Neměla jsi někdy chuť svůj blog zrušit? Jak vidíš budoucnost blogu?
Rušit jsem nikdy nechtěla, i když v mých začátcích se našli lidé, kteří mě označovali za pitomé děcko, co ničemu nerozumí. - Aby taky ne, bylo mi 14, byla jsem malá a moje názory byly nové. Lidé se nových a neznámých věcí zkrátka bojí. Jenomže v té době jsem nepsala pro lidi, psala jsem pro sebe, takže mě to sice trápilo, ale rušit jsem nikdy nehodlala. Do budoucna budu v publikování pokračovat stůj co stůj. Moje tvořivost je na celý život, lidi to zajímá, mám spoustu skvělých výsledků, a ačkoliv mě tato činnost do jisté míry svazuje a mám k ní hodně povinností, její přínos do mého života je tak významný, že skončit nemůžu. I kdyby se zrušil server blog.cz, pořídím si normální web a pojedu dál.

Čteš i jiné blogy, nebo na to nemáš čas? Kdo konkrétně jsou pro tebe 3 nejzajímavější blogeři, na které jsi narazila?
Jiné blogy čtu, občas mě nějaký zaujme. Často prohlížím blogy svých čtenářů, na kterých jde poznat, že mě mají rádi, protože jejich zájem u mě probouzí roztomilou zvědavost. Nemám ale na to příliš mnoho času, snažím se sedět u počítače jen po dobu, co je to potřeba a mám různé metody, jak šetřit svůj čas. Je to také o sebekázni. Nečíst blbosti a věnovat se tomu, co je potřeba, protože potom člověk vážně nestíhá. Vyjmenovávat blogery raději nebudu, nechci někoho ranit, že není na výpisu J

Na svém blogu máš spoustu informací a poznatků. Objevují se v reálu i nabídky na semináře a besedy s tebou?
Objevují a občas nějaké proběhnou. V minulosti se uskutečnilo pár přednášek, občas bývám zvaná na různé akce, nebo mi lidé píší, že by mě rádi poznali soukromě, což někdy vezmu a jindy odmítnu, podle toho, co mi říká intuice a podle toho, jestli je to možné technicky. Díky svým stránkám jsem poznala obrovské množství lidí a někteří z nich jsou pro mě neskutečně důležití. Dalo by se říct, že bych se bez nich už ani neobešla. To je také důvod, proč to považuji za poslání a nehodlám končit. Otvírají se mi tím možnosti navazování vztahů a získávání nových zkušeností.

Děkuji za rozhovor a nyní máš prostor pro jakýkoli vzkaz čtenářům blogu ptamese.blog.cz. Jaký názor máš na tenhle blog?
Moc se mi líbí základní myšlenka existence tohoto blogu. ,,Dáme prostor lidem se projevit a uděláme jim radost." - Nevím, jak jiní lidé, ale já mám vždycky radost, když mi někdo nabídne rozhovor a samozřejmě neodmítnu. Je to zkrátka moc pěkná idea, která by mohla mít úspěch. Navíc díky rozhovorům dáváte blogerům možnost, aby si je našli noví lidé, právě přes váš článek. Co bych ale určitě do budoucna zvážila, je požádat šikovného grafika, aby dal blogu pořádný design a určitě bych přidala jednoduché seznamovací články s autory (popř. autorem). Lidé mají potřebu alespoň trošku poznat člověka, který pro ně něco vytváří. Když se jim to pak líbí, rádi se vrátí i z osobních sympatií. Jsou to rady z mé zkušenosti, jistě se budou hodit do začátku.
DĚKUJEME ZA ROZHOVOR!!!
 


Komentáře

Zobrazit vše (208)
Zobrazit starší komentáře

101 Babe Babe | E-mail | Web | 4. června 2011 v 18:36 | Reagovat

[99]: A tys to někdy zkoušel? Když tomu budeš věřit, stane se ti to. Když ne, budeš v pořádku.

102 Matthias - Zastánce vědecké metody Matthias - Zastánce vědecké metody | E-mail | Web | 5. června 2011 v 10:34 | Reagovat

[101]:
"A tys to někdy zkoušel?"
- Zkoušela jsi někdy pít kyselinu sírovou?

"Když tomu budeš věřit, stane se ti to. Když ne, budeš v pořádku."
Ne realita se nemění podle toho, čemu věříš.

103 Babe Babe | E-mail | Web | 5. června 2011 v 18:41 | Reagovat

[102]: Ne, nevím kde ji sehnat :P. Tak to je tvoje smůla. Moje se mění :).

104 Matthias - Zastánce vědecké metody Matthias - Zastánce vědecké metody | E-mail | Web | 7. června 2011 v 7:46 | Reagovat

[103]: Ne nemění - takovou vlastnost realita prostě nemá.

105 Herr Turek Herr Turek | 7. června 2011 v 11:26 | Reagovat

Re 101: Realita se mění podle toho, čemu věříš leda ve snu nebo v drogovém opojení, když jsi v jiných sférách. Případně v záhrobí:)
Víš co, Babe? Skoč z 15. patra a nalaď se na to, že se Ti nic nestane. Dole se řekneme, jak jsi na tom. Věřím, že to zvládneš..
PS: Jsou to stejné nesmysly jako víra, že zírání do slunce ti nevypálí díru do oka. Nestojíš nohama na zemi, plaveš v nějakém snu, bohužel.
Je to podobné, jak ti vyznavači Jasmuheen, co propaguje breathariánství, plno jich pomřelo hlady. Věřili, že se nají ze sluníčka. Když vidím Jasmuheen, vždycky za ní vidím smrtku s kosou. To už je větší realita. Tož tak.

106 Herr Turek Herr Turek | 7. června 2011 v 11:32 | Reagovat

Dodatek: Pokud by jsi chtěla ovlivňovat realitu jako nějaký jogín, co leží na hřebících nebo 40 dní nejí, musela by sis vypěstovat psychické síly tomu odpovídající. To jsou léta práce, meditace... A navíc stále existují věci, které neovlivníš - ani ten jogín. Jak říkám, žiješ ve snu.

107 ivan ivan | E-mail | 14. června 2011 v 21:41 | Reagovat

znova má na blogu cenzúru....
...slečne Karolíne zrejme nejako uniká že:

1.Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
2.Každý má právo vyjádřit své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
3.Cenzura je nepřípustná.

Listina základních práv a svobod, oddíl druhý, Politická práva, Článek 17.

108 Matthias Matthias | E-mail | Web | 15. června 2011 v 10:50 | Reagovat

[107]: má právo na svým blogu si dělat pravidla jaký chce. Ta listina se nevtahuje ke komentářům na blogu

109 emira emira | E-mail | 3. srpna 2011 v 14:49 | Reagovat

DOVOLÍM SI PŘIDAT SVŮJ NÁZOR,I KDYŽ JE MI JASNÉ, ŽE MNE VĚTŠÍNA "UPÁLÍ".
SLEČNA ALUE JE NEMOCNÁ, VELMI NEBEZPEČNÁ OSOBA. DLE MÉHO NÁZORU SE JEDNÁ O BIPOLÁRNÍ PORUCHU OSOBNOSTI-DOPORUČUJI NÁVŠTĚVU PSYCHIATRA!!!!!
MYSLÍM TO DOBŘE-NECHCI JI URAZIT-JEN PŘÁTELSKY UPOZORNIT.ZABÝVÁM SE EZOTERIKOU UŽ DLOUHO,MÁM VĚK I ZKUŠENOSTI A VĚŘTE-VÍM O ČEM MLUVÍM/PÍŠI/....... PŘEJI JÍ HODNĚ ZDRAVÍ-ZEJMÉNA DUŠEVNÍHO.

110 Marek Marek | E-mail | 9. září 2011 v 20:10 | Reagovat

Trochu svůj příspěvek rozvedu... co je přáním každýho člověka? Moc, peníze nebo láska? Co takhle spokojenost? Kdo z váš může říct, že je sám se sebou spokojenej? Ten člověk co nemá deprese, špatný myšlenky, žije tak jak chce, má vše co si přeje, má z toho dobrej pocit, zažívá radost i z maličkostí a nemusí mít miliony na kontě, kterými by plýtval pro svoje choutky. Taková věc je království nebeský na zemi. Přečetl jsem hodně knížek ještě než sem se vůbec dostal náhodou na internetu k nějaký Alue.

Věci co jsem vyčetl jsem začal praktikovat v životě a ono to funguje, nejsem dokonalej, ale dokonalost je zvyk... mým zvykem se stalo být takový jaký jsem popsal v prvním odstavci a musim říct, že vše co jsem vyčetl (resp. hlavní myšlenky) jsou pravdivý.
Pak jsem omylem a internetovým překliknutím narazil na Aluška.org a to co tam čtu se shoduje z toho co jsem dřív vyčetl. Takže můj názor si asi už každý vyvodí sám.

111 Lubomir Lubomir | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 1:22 | Reagovat

Pěknej blog

112 gree gree | 6. února 2012 v 21:34 | Reagovat

[1]: mám z ni uplne stejny pocit. Na mnoha mistech jejiho webu je patrna absence skromnosti a pokory predevsim!!!, naopak prevlada zpupnost a nafrnenost a casto arogance. Uplne me to vzdy sokuje, u cloveka duchovne zamereneho je to k neuvereni.
Neustale poukazovani na (CITUJI!!): svou krasnou tvar, na svou jinakost, kterou ji ostatni zavidi, na svou predcasnou vyspelost a prilisnou inteligenci, na to jak se ma dobre, jak ji to vse ostatni zavidi a proto ji poskozuji....
Muzu rici, ze je to pro me nevyzraly spratek, ktery mel stesti a dostal do vinku schopnosti vetsine lidi nedostupne. Ale vazne pochybuji, ze zpupnost, nafoukanost, arogance a nulova pokora jsou temi spravnymi  vlastnostmi cloveka pracujiciho s jemnohmotou. :-|

113 Zvíře Zvíře | 6. února 2012 v 21:55 | Reagovat

Alue je odrazem hypertrofovaného ega a patologické sebelásky. Má patent na rozum a vědomosti Všehomíra, vše ví a zná nejlíp. A ne - fyzicky rozhodně žádná krasavice není, nelíbí se mi. Deklaruje, jak je "od přírody modrookoá a blond" a na fotce jejího webu jsou jí krásně vidět temné odrosty. Styliziju se do podoby andílka, ale tím rozhodně není. Její povaha je těžká, měla by se učit pokoře a akceptaci konstruktivní kritiky.

114 DD DD | 26. února 2012 v 20:10 | Reagovat

[113]:Pokud nejsi erudovaný psychiatr, s podobnými diagnózami a odsudky, prosím, šetři

115 lentilka lentilka | 26. února 2012 v 20:46 | Reagovat

[113]: lépe bych to nenapsala. přesná charakteristika alušky.

116 PHOEBEPoole26 PHOEBEPoole26 | E-mail | Web | 2. srpna 2012 v 0:24 | Reagovat

The <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/home-loans">home loans</a> are very useful for guys, which would like to start their own career. By the way, that is not hard to get a financial loan.

117 Persefona Persefona | 22. ledna 2013 v 11:42 | Reagovat

Myslím, si žeby ste si mali prečítať aj zákulisie kto stojí za Aluškou..je to neuveriteľné ale je to tak...to že je to pravda sa potrvrdzuje aj z jej článkov z rokov 2008-2009 táto šikovná a milá dievčina je pod silným vplyvom manipulátora a podvodníka Tomáša Marného - R.K...prečítajte si o tom viac je to šialené

viac info tu : http://klub.blog.cz/1112/novy-clen-alue-k-loskotova

118 Vulture Vulture | 9. srpna 2014 v 15:28 | Reagovat

Četl jsem na její stránce různé rady že se nemá chodit ke gynekologům, pak cosi o homeopatii a vůbec dost podivné pseudo-vysvětlení nemocí. Nuže, čekám kolik zářezů její web vyplodí, zatím má na kontě jeden (o kterém se ví) za dívku se zkaženým zrakem:

http://dreamzone1.webnode.cz/alternativni-blbecci/zarezy/

119 Domísek Domísek | 23. září 2014 v 17:54 | Reagovat

n K článku: "nemám tendenci někoho obdivovat, nebo k němu vzhlížet" proč by taky, když jediný člověk, který je podle ní hodný obdivu je ona sama. "Dobromyslná, veselá, srdečná" - jistě, jen bohužel zapomněla opomenout, že to není upřímné, ale zcela falešné.
"Jsem myšlenkami neustále v jiných sférách a do reality se vracím pouze, je-li to potřeba." - to je i na její a "práci" docela dost vidět... "Navíc díky rozhovorům dáváte blogerům možnost, aby si je našli noví lidé, právě přes váš článek." - publicita. "Vyjmenovávat blogery raději nebudu, nechci někoho ranit, že není na výpisu" - nic kromě své práce nečtu, proto nemůžu ani nikoho jmenovat. "Díky svým stránkám jsem poznala obrovské množství lidí a někteří z nich jsou pro mě neskutečně důležití. Dalo by se říct, že bych se bez nich už ani neobešla." - nu a nakonec na sebe ještě i práskne to, že by bez pomoci druhých neměla ani blog a ty články na něm, knihy, no prostě že víc práce na tom všem dělá někdo jiný za ní. K Alue: Souhlasím naprosto s prvním komentářem a s ostatními, kteří jsou v menšině ke které se přidávám skoro vždy s největší části, protože ono jak píše Alue: "lidé nemají rádi nové věci, vhledy, myšlenky, názory a teorie" a to, že Alue je falešný člověk celkem nová teorie či myšlenka, nazvěte si to jak chcete, rozhodně je. Navíc většina bývá stádo ovcí, menšina těch, kteří se aspoň z krajíčku dostávají pomalu, ale jistě k jádru věci. Taktéž souhlasím s názorem, že tato osoba trpí nějakou vážnou psychickou poruchou, o těch vím dost a ze zkušenosti z okolí znám i podobné případy, málo jich rozhodně není. Tak jako psychicky narušený člověk dokáže zmanipulovat a omámit lidi(dav) a vlastně i sám sebe nedokáže nikdo jiný na světě. Z dlouholetého pozorování Aluščiny tvorby na blogu na ní vím tolik neřestných věcí a informací, až je mi z toho někdy blivno a věřte, že by bylo i vám, takže jsem na její blog přestala chodit, no zvážim zda o ní a o jejích fanoušcích nenapíšu rovnou celou knihu či spíše knihy, no řekněte nebyl byl to hotový BESTSELLER??... 8-O  8-)  :-?  :-D

120 Domísek Domísek | 23. září 2014 v 18:10 | Reagovat

Nejlepší však je jak si takový člověk zarputile stojí za tím, jak dokáže příjmout konstruktivní kritiku od druhých lidí a jak ona je slušná a vychovaná, nikoho neuráží a nikomu nenadává a pak když se podíváte na její odpovědi k většině komentářum na jejím blogu, tak se nestačíte divit jak lidi arogantně a povýšenecky uráží, napadá, ponižuje a osočuje. Vyvolává konflikt za konfliktem, vylévá si zlost, hladí své ego, a řeší tak prostřednictvím komentářu svůj komplex méněcennosti. Jestliže je tohle podle někoho vyrovnaný člověk, tak máte určitě co dělat sami s sebou... A možná ještě lepší bylo to, jak moje sestra zcela autenticky po dočtení její knihy Svítání, kde Alue psala, že už neřeší lidi co jí říkají že má velkej nos, páč ho podle sebe velkej nemá a také po prostudování fotografií, pravila: "hm, stejně má ale ten nos velký!:D

121 + + | 31. prosince 2014 v 13:43 | Reagovat

[6]: [7]: [8]:
Mandle Jitka Gája = třikrát stejná osoba

Ani se nemusela registrovat - stačí napsat tři příspěvky po sobě a třikrát se podepsat jinak.

---------------------

[22]:
Jasně všem radí, jenže Karolína Loskotová radí LHANÍM! A už stihla pár lidí s rakovinou zabít....

Karolína Loskotová je namyšlený samolibý spratek, který ví všechno nejlépe a jakoukoliv krititu maže.
Krom toho je Karolína Loskotová hodně hloupá, protože jinak by si všimla, že její články si někdy vzájemně protiřečí.

122 + + | 31. prosince 2014 v 14:03 | Reagovat

[57]: Ty děláš Karolíně Loskotové bodyguarda, máš za úkor zesměšňovat všechny její odpůrce a vlastně neděláš celé dny nic jiného, než že píšeš "jsi směšný blbečku!"

123 indigo indigo | 6. ledna 2015 v 16:25 | Reagovat

Film Matrix říká, že každý náš pocit může být falešný - je to totiž jen nervový signál.
Věřící lidé holdují falešným pocitům a žrouti  blogu Karolky Alue také!

Na tomto blogu je něco pravdy:
1. vakcíny jsou skutečně jedovaté, jelikož se do nich záměrně přidává jed hliník který vraždí lidské buňky, což má podněcovat imunitní systém
2. zubní pasta s fluorem je skutečně jedovatá, fluor není biogenní a je to neurotoxin
3. geneticky modifikované plodiny jsou skutečně jedovaté, protože si díky novým genům sami vyrábí pesticidy, které jsou jak známo jedovaté
4. jídlo z mikrovlnky její vůbec chutné a je po něm těžko

A pak tu jsou velké lži:
1. lži o zázračných účincích čumení se do slunce
2. lži o léčbě rakoviny pomocí jedné sody
3. lži o vesmírné energii, která nás má všechny spasit, aniž bychom hnuli prstem. Stačí tupě věřit tomu, že budeme spaseni a budeme spaseni.
4. lži o tom , jak jsou v každém pokoji desítky víl a další desítky andělů (snaha manipulativně vyvolat dobrý pocit u lidí s představivostí a převést lidi do pasivity)
5. lži o tom, jak by jsme mohli žít ve vyšší dimenzi, kdyby jsme jen trochu tupě věřili v Energii z Vesmíru

A všechny lži vytváří "duchovně vyspělá" Alue Karolka Hranolka Loskotová, jejíž duchovní vyspělost dokazuje její arogance, namyšlenost, nadutost, agresivita a neschopnost přijímat jakoukoliv kritiku, cenzura kritiky a ochrana vulgárních patolízalů, stejně jako potřeba neustále s někým manipulovat.

Alue Katolína Loskotová se snaží o vzkříšení sekty Vesmírných lidí, která má již špatné jméno, v nové podově. Alue Katolína Loskotová  vede sektu Vesmírné energie!

Pokud má někdo pocit, že se mu vyléčila rakovina citrónem, tak to nebyla rakovina - lékaři mají tendenci označit za rakovinu každou bouli.
Rakovina se NEDÁ vyléčit ani citronem ani jednou sodou!!!!!!!!!!!!!!

Zcela určitě Karolka Aluelka nikdy nekomunikovala s andělama, leda tak s padlýma...

-------

cituji "Církve nebo sekty mají dobré informace, bohužel manipulují více než vyučují. Doporučuji obezřetnost, jelikož osamocená černá ovce bývá také snadnou kořistí duševních manipulátorů. "
Karolka Aluelka je zrovna jedním z těch manipulátorů a vede sektu Vesmírné energie!

------

Proč se Karolka jmenovala Karolka a teď už Alue?
Protože Anakin Skywalker také změnil jméno na Darth Vader, když přešel na temnou stranu!!!!

-------

Jsem indigo.

Deset atributů indigových dětí (byly nakopírovány na blogísek Alušky Karolky)

    Přicházejí na svět s vědomím královské důstojnosti a často tak jednají.
ANO
    Uvědomují si, že "jsou hodny toho, že mohou být zde", a jsou překvapeny, že druzí tento jejich pocit nesdílejí.
NE, nemyslím si, že jsem hoden být tady v pekle na zemi.
    Vědomí vlastní hodnoty není pro ně velkým problémem.
ANO
    Mají potíže s autoritou (bez možnosti výměny názorů, diskuse či volby).
ANO - proto mám potíže s arogantní samolibou a nadutou autoritou Alušou K. Loskutovou
    Některé věci jednoduše nedělají, například čekání ve frontě je pro ně nesnesitelné.
ANO
    Jsou frustrovány systémy, jež jsou zaměřené rituálně a nevyžadují kreativní myšlení.
ANO - Aluša je zrovna zaměřená rituálně.
    Často nacházejí lepší způsoby, jak něco doma či ve škole udělat, takže vypadají jako "likvidátoři systému" (jsou v opozici vůči jakémukoli řádu).
ANO
    Na první pohled se chovají asociálně, i když jsou mezi sobě rovnými. Jestliže kolem sebe nemají nikoho podobného smýšlení, uzavírají se do sebe s pocitem, že jim nikdo nerozumí. Ze společenského hlediska je pro ně školní docházka neobyčejně obtížnou záležitostí.
ANO
    Nereagují na prostředky výchovy typu provinění a trest ("Počkej, až přijde táta domů a uvidí, cos udělal").
ANO - trest nic nemění na faktu, že jsem jednal správně.
    Neostýchají se dát najevo své potřeby.
ANO.

    Zdroj: Lee Carrolla a Jan Toberové - The Indigo Children - volný překlad Blanka Anfilovová

Takže pokud si Aluša myslí, že jsou indigo na její straně, tak nejsou!
Já jsem indigo a nejsem na její straně!

----------------------------------------------------

Zde silně manipulativní článek, kde Aluša K. Loskotová komunikuje s andělem. V komunikaci se dozvěděla super informaci, proto musela komunikaci zveřejnit na veřejném blogu, ale samotnou superinformaci vystřihla a zatajila. Obsah článku je tudíš nula, je to jen hromada bezobsažné omáčky. A jak to bývá u manipulací velmi časté s skoro pravidlem - je vedena formou rozhovoru.
http://karolinaloskotova.blog.cz/0806/laurej-proste-vi-na-toho-je-spoleh#komentar114659547
Alušo K. Loskotová, můžeš si podat ruku s českými politiky! Manipuluješ na jejich úrovni!

No a pod článkem nesmí scházet... co jiného než obrázeček vesmírných lidí!
Sektu vesmírných lidí Aluša K. Loskotová v roce 2008 hodně propagovala a dnes na ni najednou nadává (asi se pohádala s Ivo A. Bendou) a dnes propaguje svojí vlastní sektu Vesmírné energie.
Avšak dodnes Aluša K. Loskotová používá obsah přejatý od Vesmírných lidí -- propagované andělé a víly kupříkladu.

-------------------------------------------------------

Aluša K. Loskotová nenávidí Dalajlámu

Alue | 4. března 2009 v 10:27
na dalajlámu to sedne. pěknej hajzl je to.

zdroj: 25. komentář pod tímto článkem :
http://karolinaloskotova.blog.cz/0809/vlasy-jako-nastroj-komunikace

---------------------------

ALUŠO, NA SVOU PREZENTOVANOU "DUCHOVNÍ VYSPĚLOST" JSI PŘÍLIŠ MNOHO ZAKOMPLEXOVANÁ A AROGANTNÍ !!!!!!

==============

mimochodem písatelné nesmylů jsou placeni z jistých zdrojů...

Bloger je placen za to, že napíše pár článku proti vakcínám a dále píše již jen samé nesmysly - například nesmysly o zázračných účincích zírání do slunce.
Tímto způsobem jsou elegantně zesměšněni odpůrci vakcín. Obhájce vakcín nepotřebuje vůbec žádný argument na obhajobu vakcín, protože se jednoduše odkáže na blog a dále mluví o vypalování očí sluncem a slepotu, což je jakože důkaz, že odpůrci vakcín jsou mimo.

124 qq qq | 16. ledna 2015 v 13:30 | Reagovat

Alušo, VE SVÉM VLASTNÍM ČLÁNKU napíšeš že jsi nespolečenská, a když ti to pod jiným článkem připomenu, najednou jsi uražená co jsem si to dovolil napsat.

ZTRÁCÍŠ SE VE SVÝCH VLASTNÍCH LŽÍCH "PŘÍRODNÍ" BLONDÝNKO S UMĚLE ODBARVENÝMA VLASAMA !!!!!!!!!

---------------------

p.s.
"K čemu mi bude, když budu vyhledávat ty, kteří mají jiný názor než já a budu je veřejně zesměšňovat???"
TO NEVÍM, ALE DĚLÁŠ TO, ALUŠO!
TVOJE MENTALITA JE TOTOŽNÁ S KLUBEM SYSIFOS, NA KTERÝ SI TOLIK STĚŽUJEŠ!

---------------------

Narcistická Alušo, jsi trapná s tím, jak si necháváš vystavit souhlasné kývání hlavou, zatímco nesouhlasné příspěvky důsledně mažeš!!!!!!!

125 Petr Petr | E-mail | 18. ledna 2015 v 13:36 | Reagovat

Tato slečna je už dávno ve spárech temné strany. :-) Přešla tam, aniž by si toho všimla. Jen tak na okraj : V jedné novější diskuzi na svém webu, odpovídá na otázku míšení ras, „že to není vhodné, že to nedoporučuje, ale nemůže o tom psát ani se bavit na svém webu“ …. Blonďatá, modrooká, dívka se zájmem o vše německé a takové názory…nepřipomíná vám to něco ???

126 OMFG OMFG | 9. dubna 2015 v 21:03 | Reagovat

Proboha, to snad ne...! Je to duševně chorá podvodnice, která dávno patří za mříže, stejně jako její guru "tomáš marný", pravým jménem René Koukal a Jiří Mašek. Nechápu, že ještě nesedí po tom všem, co už roky páchají. :-!

127 ren ren | 27. srpna 2015 v 15:52 | Reagovat

http://personal.tucna.net/alue-vs-sisyfos-bludny-balvan-vraci-uder-1/
Usvědčení ze lži Alue
Fricze Alue Karolínu Loskotovou znám. Je to méně gramotná hu-sa, která jen opakuje to, co slyší od druhých. Trochu pomaleji chápe a kdyby neměla za zády ty staré chlapy, s některýma žije, s některýma se stýká, kteří jí pořád dokopávají, bylo by to ještě horší, než teď. Sama, bez nich je dost neschopná.
Prý se chlubí, že má vysokou návštěvnost blogu, ale že za nejzajímavějšíma článkama ve skutečnosti stojí starý pán marný, skutečným jménem René Koukal se stydí říct. Vyšlo by tak najevo, že ona skoro nic neumí. Pod pojmem nejzajímavějšíma myslím články, které můžou být zajímavé pro malé děti, protože ty tvoří většinu čtenářů tohoto smrdutého, lží a výmysly prolezlého blogu Aluška. org. Ona akorát po celou dobu existence tohoto blogu jenom opisuje knihy, hodně věcem, které opisuje ani pořádně nerozumí. To už mnohokrát ukázala, například poškození zraku jedné asi 15 tileté dívčiny, kde opisovala z knihy články pod názvem Léčivý potenciál slunce. Teď je prý za vydatné pomoci pana Koukala předělávají, aby nebylo poznat, že skutečná tvář této nány Karolíny Loskotové je úplně jiná, než jak se jí snaží vnutit čtenářům, tedy Alue Karolína hloupějíš, než si myslíte, než si vůbec dokážete představit. Karolína Loskotová si vymýšlí, že vidí anděly, víly, astrální cestování a podobné bláboly. To je to samé, jako léčivý potenciál slunce. Nerozumí, neviděla, nechápe. Anděla v životě neviděla o nějakých vílách ani nemluvě. Opisovat, kopírovat, vymýšlet si, to umí každý, i malé děti. Všichni ale na rozdíl od Alušky umí psát vlastní články, ta na to nemá. Na tom blogu je jejích vlastních článků jenom minimum. Ona si asi myslí, že je dobrá, to si ale myslí skutečně jenom ona. Žije si ve vlastním světě vlastní samolibosti, svou nižší gramotnost ukazuje všem. Vlastně je to chudinka, kterou lze jenom politovat. Je mi ale líto i těch obelhávaných dívek, které méně gramotné Alušce věří, že to co píše jsou její zkušenosti. Teď prý má i nějaké nové videa, ve kterých ale jak jinak jenom kopíruje jiné. Alue Karolína Loskotová je jenom samolibá chudinka s velkým, nahoru otočeným pršákem místo nosu. Má ráda jenom sama sebe, přetvařuje se. Nic jiného neumí.

128 Kryska Kryska | 3. září 2015 v 12:52 | Reagovat

[127]:Já bych i věřila, že ty anděly a víly vidí - teda že je přesvědčená o tom, že je vidí. Podle mě je schizofrenní. A všimněte si toho, že ji andělá a víly vždycky podporují, vždycky jí říkají, že má pravdu, že dělá dobře apod. Prostě je sama tak v pr...., že si jednu část svého já promítla do těch jemnohmotných bytostí, aby mohla sama sebe přesvědčovat, jak je skvělá. Narcismus ve skutečnosti plyne z nízkého sebevědomí, i když vypadá jako extrémně vysoké sebevědomí. To, že si "tomáš marný" vyhlídl už jako pubertální děcko v době, kdy jí umírala matka na rakovinu a zmanipuloval ji, je totální hnus. :-! Já jenom pořád nechápu, že ještě nejsou v base při tom množství podvedených a okradených lidí, kterým prodávali ty "zázračné" věci proti špehujícím ufounům a na výrobu léčivé vody atd atd.
A HLAVNĚ NECHÁPU, PROČ SE DÁVÁ PROSTOR TAKOVÝM PODVODNÍKŮM NA BLOG.CZ. MĚLI BYSTE PROVĚŘOVAT CO JSOU ZAČ TI LIDI, KTERÉ PROPAGUJETE!

129 Noelina Noelina | 18. prosince 2015 v 16:35 | Reagovat

Alue Ka. Loskotová jenom opisuje texty z knížek, nebo co si přečetla na internetu, a pak píše, že je to všecko z jejích zkušeností. Tohle umí i debil.
Že hodně článků za ni na ten blog Aluška. org špendlí někdo jiný, už je profláknuté. Že Alue je dost hloupá taky. A přeříkávat názory toho jejího asi 55 letého pana tomíka marného je taky pěkně trapné. Alue je taková káča z předměstí, která od nějakých 16 nácti roků sedí doma na prdeli a nemá co dělat, tak celý dny sedí u počítače a opisuje, co se dá. Vymyslet si, že vidí anděly je debilita. Opsat z knížky články o dívání se do slunce taky. Vlastně takových 95 procent obsahu Alušky. org je opsané a vymyšlené.
Alue žádné vlastní zážitky s andělama nemá, jenom to opisuje.
Je to taková ,,polodebilní,, lhářka, která přeříkává názory jiných a říká těm malým holkám, co na její blog chodí, že to má z vlastní hlavy. V hlavě má tak akorát seno.
Fakt škoda těch malých holek, že tomu debilovi věří, no snad jednou dostanou rozum, jenom aby nebylo pozdě.

Alue se dostane do pekla, je to ,,parchant,,, lže, kopíruje, ,,vykrádá,, knížky, zamotává se do svých lží. Je to taková slizká tarantule, anebo spíš černá vdova. Tuhle můru měli z Blogu. cz už dávno vykopnout. Blila bych. :-!

130 WTF WTF | 11. ledna 2016 v 17:32 | Reagovat

Mohl by někdo tenhle propagační článek o vyšinuté podvodnici už konečně smazat? Vždyť to zavání napomáháním k trestné činnosti!

131 fluttershine fluttershine | 30. ledna 2016 v 22:26 | Reagovat

Tak jsem narazila na tenhle článek a jsem udivená, kolik lidí ji nemá rádo (chvílemi mám pocit, že některé ty hejty píšou stejní lidi, jen pod jinými jmény). Podle mě není rozhodně hloupá ani schizofrenní, či co to tu tvrdíte. Většina jejích názorů je dobrých, ačkoliv výjimky se najdou, něco mi připadá už trochu na hlavu, ale jinak ji mám ráda a se spoustou toho, co říká, souhlasím.
Sama jsem jí párkrát psala (jednou to bylo trochu s horkou hlavou), její odpovědi byly smysluplné.
Tak, můžete se do mě pustit a taky mi něco diagnostikovat :D

132 Pravda o podvodnici Pravda o podvodnici | 1. března 2016 v 16:44 | Reagovat

NOVÝ WEB podvodnice Alue K. Loskotové. Chlubí se, že za něj zaplatila cirka 10 tisíc. Podvody, krádeže, prodej jednoho kusu skla za 3 tisíce začíná vynášet. Na adresu jsem narazil náhodou u jednoho komentáře. Co tam o sobě píše za hrůzy, to je k poblití. Udělalala ze sebe zázračné dítě, které všemu rozumí. Zmrd. Tady je adresa, bacha, ať se nepoblejete při čtení těch lží.
Zadejte si aluška. org-věděním ke svobodě autorka a měl by vám vyjet článek z asi 28.1.2016, klikněte a dostanete se na nový web. Zatím jede na tom starém a nový upravuje.

133 WTF WTF | 7. května 2016 v 13:18 | Reagovat

[131]:Jo, tvoje diagnóza zní: tomáš marný nebo J. Mašek nebo Alue pod falešným nickem. :D
Myslím, že už je dost dobře známé co je tato trojice zač. Podvody s údajně zázračnými věcmi a přístroji, prodávanými na přednáškách ve stylu šmejdů, šíření poplašných správ (konec světa a různé pošahané konspirace), nabádání k chování poškozujícímu zdraví (čumění do Slunce, potírání místa po píchnutí vosou hlínou - včetně těžkých alergiků, kterým hrozí smrt, pokud hned nejedou do nemocnice) - to je už na basu.
A ZNOVA SE PTÁM REDAKCE TĚCHTO STRÁNEK, KDY UŽ KONEČNĚ SMAŽOU TUHLE NECHUTNOU PROPAGACI TÉ EZO PODVODNICE!!!

134 kalola kalola | 29. května 2017 v 16:17 | Reagovat

Karolina Loskotová (alue) je velmi nebezpečný člověk, zejména pro čtenáře toho blogísku Aluška. Všechno, co je na těch stránkách, je ukradené, okopírované, upálit toho hajzla. Tady nic jiného nepomůže :-!

135 Mejse Mejse | 24. června 2017 v 21:26 | Reagovat

Nebezpečná určitě je tím, jak publikuje důvěrná data, nepravdivé interpretace, nenechá si nic vysvětlit. Vkládá slova do úst jiných a dělá, jako by nic neudělala. Přebírá slova a celé texty, třeba právě od vás, když jí něco napíšete. Vše je pro ni materiál. Stačí vše překroutit a publikovat a má zas o čem psát. Nepochopím, jak třeba může publikovat nechutné triky o krájení těl a tvrdit, že to je zázrak a ne trik. ;-)

136 Mejse Mejse | 24. června 2017 v 21:31 | Reagovat

Jo v tom článku o Copperfieldovi a publikovala tohle video někdy na začátku roku.Už nevim, ty její stránky nesleduji, zvedl se mi totiž z ní kufr.

https://www.youtube.com/watch?v=i5gK2MxGR0M

137 Mistrovesveta Mistrovesveta | 3. července 2017 v 15:25 | Reagovat

Alue si smaže svoje stránky sama. Už je tam tolik bludů, že celá její rodina kroutí hlavou, kam jim to Karolka spadla, do takové jámy.

138 ALUE VŠECHNO KRADE ALUE VŠECHNO KRADE | 14. července 2017 v 9:44 | Reagovat

ZRŮDĚ ALUE chcíplo morče.
Plagiátorské, prolhané, ubližující ZRŮDĚ ALUE chcíplo morče. Jestli si to nevymýšlí, jako bývá jejím zvykem, aby byla alespoň trochu zajímavá, protože zajímavého na ní nic není. Nedávno jí chcípla i kočka. To bude asi tím, že si hraje na léčitelku a prý je „léčí“ , ve skutečnosti léčení moc nerozumí, pokud teda neopíše-neukrade do „svých“ článků celé texty z knížek a webů o léčení, a cpe těm čtenářům do hlavy nesmysly, že jde o její „zkušenosti“, svině. Takže, jako svými hloupými „radami“ ublížila slečně, která si kvůli ní poškodila zrak, tak asi teď chcípají její zvířata, chudáci. Skoro každý, kdo se dostane do blízkosti Alue, buďto zemře, nebo mu ten hajzl ublíží. Co asi udělalo s její, někdy nemocnou mamkou, když se musela dívat na to, jak se k ní chová, jak žije a kdo ví, co všechno dělá s tím starým chlapem, za kterým od ní odešla? Protože její mamce se zhoršilo zdraví a zemřela. A to není všechno!
Dívat se na Alue, jak hraje to falešné divadlo, na videu o tom morčeti byl příšerný zážitek, dodívat se do konce, bylo dost hustý. Tolik lží a přetvářky pohromadě se nevidí každý den. Všechno, co tam říkala neměla ze sebe, názory, které tam říká ukradla, všechno byla jenom přetvářka. Pravda snad mohla být jedině o tom doktorovi. Tvrdí tam, že měla vidění a znamení že to morče zemře. LŽE! Jen ze sebe dělá někoho, kdo vůbec není. Jak se tam tváří, že tomu, co říká rozumí, to je strašný. Přitom to jenom okopírovala. A ještě tvrdí, že pomáhá bližnímu. Jo, tak leda do hrobu! Obelhává lidi nejenom na blogu, ale i na videích! Tolik přetvářky, je doslova odporná. Horší, než krysa z kanálu. TAKŽE ALUE, TÍM JSI SKONČILA. Satan si tě najde a i ty poznáš, co je peklo, jako tví čtenáři, kterým pořád lžeš, ubližuješ a lidi, které okrádáš. TĚŠ SE, ON PŘIJDE!

139 ALUŠU ZAVŘÍT DO VĚZENÍ ALUŠU ZAVŘÍT DO VĚZENÍ | 17. července 2017 v 13:51 | Reagovat

[135]: Tak tady je v podstatě jasné, že Alue je DEBIL.

JINAK VŠECHNO, CO JE NA TĚCH STRÁNKÁCH ALUŠKA JE OKOPÍROVANÉ, UKRADENÉ, VYLHANÉ, aluša ale tvrdí, že všechno je její.
MĚLI BY JI ZAVŘÍT DO NĚJAKÝ CELY NA DOŽIVOTÍ, ABY UŽ NEŠKODILA. :-!  :-!

140 Kryska Kryska | 19. července 2017 v 9:30 | Reagovat

Obávám se, že Alue smrt toho morčete způsobila svým "léčením" a "úžasnou" péčí. Není normální, aby morče zemřelo v necelých dvou letech, běžný věk morčat je 6-8 let, ale můžou se občas dožít i 10, 11. Nejspíš ho zbavovala parazitů, které vůbec nemělo, nějakým savem nebo koloidním stříbrem a otrávila ho. Ta mrcha by neměla vlastnit ani plyšáka!

141 Hmm Hmm | 21. července 2017 v 14:06 | Reagovat

Správný postup alternativce je takový, že má kontaktovat veterináře, který by zjistil, co s morčetem je. Pak s ním  probrat alternativní možnosti.

Podobně je to i u lidí.

Někteří lékaři jsou ze staré školy a nechápou, že klasická medicína nestačí a její vývoj je zbržděn zejména množstvím pokusů a studií, než se něco schválí a zavede.

Jsou již naštěstí lékaři, kteří pochopili, že tyto větve alternativní a klasické medicíny se doplňují a každá z nich má na něco vhodnější metody, které pokud jsou správným způsobem zodpovědně aplikovány, tím kdo doopravdy vše s citem kontroluje na organizmu, pak je možné dosáhnout úspěšného efektu.

Nicméně klasická medicína minimálně poskytuje úlohu kvalitního přístrojového a laboratorního monitoringu, event. operačních technik.

Vždy je na zralé úvaze a dobré spolupráci z obou stran. Pokud je kterákoliv z osob arogantní, pak se spolupráce blokuje a něco se podělá.

Základem úspěchu v léčbě je dialog a vzájemné naslouchání a výměna objektivních informací.

A né, já jsem vševědoucí lékař, já vševědoucí alternativista/-ka.

A hlavně , aby lidé dělali , co říkají a svými dobrými skutky ukázali.

Na lékařských fakultách je zavedeno již více alternativních oborů. Zavádějí se nové školy. Jde jen o to vést otevřený dialog, vnímat citlivě zdravotní hlediska a správně vyhodnocovat možnosti léčby a schopnosti porozumět a léčbu správně aplikovat. :-)  :-)

Alue potřebuje víc citu a ohleduplnosti k lidem, to ano. Pak jí bude pomoci, když na sobě a na svém svědomí zapracuje.

142 Jir Jir | 25. července 2017 v 20:15 | Reagovat

Měli byste Alušku rádi, kdybych si ji vzal a přesvědčil vás, že mi za to stojí, ji mít rád, nebo milovat? :-)

143 **J** **J** | 7. srpna 2017 v 5:32 | Reagovat

Je na čase pomalu, aby Alue poznala štěstí. :-)

144 **J** **J** | 13. srpna 2017 v 23:10 | Reagovat

Vysvětlím vám to.
https://www.youtube.com/watch?v=4xUSfyAczS4

Ve 37 vteřině videa jistě pochopíte, že jsem se do ní nemohl nezamilovat. Pak ani tu pomyslnou kudličku v zádech nějak necítím. Hraběnka Bathoryová to není. Jen se vyrovnává s težkostmi v dávné minulosti. Znáte Adams family. Kdo zná, tak se přes těžkosti přenese, něco takového jsem taky poznal a uvažuju optimisticky. ;-)

145 **J** **J** | 15. srpna 2017 v 9:03 | Reagovat

Drak byl poražen. Už nikdo neremcá. :-)

146 překvapení překvapení | 18. srpna 2017 v 5:29 | Reagovat
147 překvapení překvapení | 18. srpna 2017 v 10:43 | Reagovat

Stránka není fake. Jde o stránky podporující Alue, nesbírá příspěvky,ale dobré nápady, pro její blaho.

To jste asi nečekali,protože kritizujete, ale je to tak. ;-)

148 překvapení překvapení | 18. srpna 2017 v 10:49 | Reagovat

Ono je těch stránek fandících Alue víc. Jsou ověřené a nejsou fake, jsou mezinárodní. Alue má přislíbeny od nich klíče, když bude potřebovat, od všech. :-)

149 překvapení překvapení | 18. srpna 2017 v 10:54 | Reagovat

Můžete jí také připravit dárky k narozeninám. Ať se to všechno stihne do 25.září. :-D

150 radost x radost x | 18. srpna 2017 v 11:45 | Reagovat

Nenechte se odradit absolutním negativismem Alue a popřejte jí k narozeninám v září. Ona sice za každým dobrem vidí čerta, ale to má tím, že ještě měla v dětství málo dárků, které by se jí hodily.
Takže nebojte se jí podržet dveře, vymyslet příjemná překvapení. Udělat jí jakoukoliv radost.

Přinejhorším řekne, že asi nemáte nic lepšího na práci, než jí dělat radost a tím ji odtrhávat od nekonečných každodenních diskusí, kterými tráví od rána do večera čas a nemůže skoro nic jiného u toho dělat.

Nebojte se jí projevit laskavost a vlídnost, i kdyby byla absolutně nevděčná. Nejvíc přece sklízí ten, kdo dává, ne ten, kdo přijímá.

151 překvapení překvapení | 18. srpna 2017 v 12:13 | Reagovat

Zde si může Aluška napsat do diskuse od kterých stránek by chtěla klíč, tak, jak zde měla příslib, že si je může vzít. Jinak fandící stránky mohou běžet i bez managementu samotnou Alue, s náměty všech jejích fanoušků po celém světě ve všech světových jazycích. 8-)

152 J+K+Griff.. J+K+Griff.. | 20. srpna 2017 v 10:39 | Reagovat

Agent J má zachránit agenta K. Vidoucí jim v tom má pomoci. Agent J dostával rány od agenta K a stále se ho snaží zachránit. Je to ale tajenka.

153 **J** **J** | 20. srpna 2017 v 11:20 | Reagovat

Myslel jsem, že Alue vypadá krásně,
jenomže to jsme netušil, že dokáže vypadat ještě krásněji a s větší silou rezonance na vysoké frekvenci. Jen se musím podělit o tu radost z té nádhery.
Lady

https://www.youtube.com/watch?v=hH5Tkvf4OOo

154 pro j, překvapení, radost x a další pro j, překvapení, radost x a další | 24. srpna 2017 v 14:24 | Reagovat

Psychopati tm, Alušo, nebo nějaký blbe, VYPADNI VYDLABANÝ TROLE, nikdo na ty tvoje hejty není zvědavý.

Najdi si dobrého psychiatra! :-!

155 tm tm | 24. srpna 2017 v 14:26 | Reagovat

Tomáši marný, rené koukale, strč si tu svoji debilní "štětku" Alue k loskotovou do prdele.

156 News of Alue News of Alue | 27. srpna 2017 v 0:48 | Reagovat

https://dreamstoalue.jimdo.com/ ;-)
Pr*el? Jste vítáni. Snění je lepší.

157 154 -**J 154 -**J | 27. srpna 2017 v 0:57 | Reagovat

(154)- Najdi si ty dobrého psychiatra. Neumíš nic jiného než řvát. :-D
Tak se zklidni a buď konkrétní, co tě trápí. Můžeš si ulevit, ale povídej, co tě tíží.Nebo si vykřikuj na ulici na náhodně vybrané lidi, tak totiž vypadáš. Bezdůvodně...řveš do svého zrcadla.

158 komentatore č.154 komentatore č.154 | 27. srpna 2017 v 0:59 | Reagovat

Styď se, co děláš je trolling. To jest, naprosto nejasné výkřiky do tmy.

159 **************** **************** | 30. srpna 2017 v 21:14 | Reagovat

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. :-)

160 mastodon mastodon | 31. srpna 2017 v 20:54 | Reagovat

Vyhlašuji soutěž o nejlepšího miláčka Alue. Postavte se do fronty, já počkám, až vás všecky vyháže a do fronty se nepostavím. ;-) To jde úplně mimo mě.

Na některé Alue vytáhne, jako už psala na svém blogu - slzáček, jen za zeptání, že si budou chtít sjednat obchodní, nebo vědeckou schůzku, někde v blízkosti veřejně známé adresy podnikání, kterou publikovala, když si zřídila živnost.    ( V jejím úžasu, jak to všichni víte, kde je ofiko sídlo? ) A vyhlížeje s okna přes veverky, jak je možné, že ten ideál nebydlí hned za plotem sousední chaty. Jak je možné, že se ozve odjinud.Taková drzost, mě mít rád někdo z větší dálky, než sousedovic karavan? To přece ne, to se musí zatrhnout, nebudu šťastná a hotovo. Když to není soused, tak nikdo.Přece mě nemůže mít rád někdo normální. Tak budu říkat raději, vy jste všeci nenormální, nestřízliví blázni. A vůbec nemějte mě rádi. Večerníček Dášenka o 180 stupňů :-D  :-D  :-D  :-D

161 **J** **J** | 2. září 2017 v 1:37 | Reagovat

Važte si ženy, kterou milujete. Každá vteřina je již za vámi a každá nová vteřina je právě teď. Každý okamžik jejího života je krásný. Neminout ani chvilku jejího rozkvětu. Každá vteřina lásky je neopakovatelný zážitek. Každá další vteřina, kterou dáte lásce, je nekonečná krása a zintenzivní vůni květiny. :-)

162 **J** **J** | 2. září 2017 v 21:17 | Reagovat

Já už jsme si říkal, že asi nikdy nemá smysl jí dávat najevo, že ji mám rád, nejlepší léta bude mít za chvíli v čudu. Jenomže, jako by mezi námi byla šňůrka, jako by to vycítila a přitáhla mě, jako za kravatu s pomyslnými slovy: " Tak to teda ne". A tak jsem si řekl, prdím na to, jestli bude, nebo nebude mít nejlepší léta. Stejně ji mám rád úplně nadčasově a přece bych ji nenechal jen kvůli tomu, že má zase další narozky. :-)  :-)

163 muck muck | 10. září 2017 v 5:52 | Reagovat
164 muck byl kiss muck byl kiss | 10. září 2017 v 6:04 | Reagovat

Ne v překladu hnůj.

165 **J** **J** | 13. září 2017 v 8:56 | Reagovat

Uklidit na webu.

166 Iluminát Iluminát | 23. září 2017 v 15:28 | Reagovat

Alue, největší ezopodvodnice v ČR, prodávající zázračné léčebné lustrové ověsy v ceně 50 Kč za 5000 Kč, nedokázala svými zázračnými schopnostmi uzdravit své morče. Nedokázala ho ani vzít na veterinu včas, aby mu pomohli odborníci. Místo toho do něho nalila nějaké pseudoléky a tím ho pravděpodobně dodělala. Pak ho další den (u morčat mají nemoci mnohem rychlejší průběh než u lidí, za den je dávno pozdě!) konečně vzala za vetem, ale morče nepřežilo.
BTW laik nesmí podávat léky bez konzultace s vetem. Pokud se někdo pokouší neodborně "léčit" zvíře a nejde s ním na veterinu, dopouští se dle zákona týrání zvířat. Různé druhy zvířat totiž potřebují různé léky. Co jeden druh vyléčí, může být pro jiný druh smrtelně jedovaté.
Aluša tak vlastně zabila své morče, které mělo jen cca 2 roky (běžně se při dobré péči dožívají 6-8) a ještě pomlouvá veterináře, že tam prý nebyl, že měl volno (jo, asi tam nebyl žádný na střídání, na klinice, no jistě!) a v Brně je asi jenom jedna klinika (hahaha!), že nemohla jít jinam. Kdo ví, jestli vůbec na nějakou veterinu šla, nebo ho jen otrávila a umřelo jí doma a s tou veterinou lže. Nebylo by to u ní nic neobvyklého.
Nicméně souhrn: absolutně se neumí postrat o zvíře, ale jako vždy radí na všechny strany. Info do svých YouTube videí krade z webů chovatelů a z kralici.cz, morčecí sekce. Kdyby měla dělat videa ze svých zkušeností, mohla by natočit jen jedno: jak předčasně zabít mladé morče a svést to na veterinu, na které možná vůbec nebyla.

167 **J** **J** | 24. září 2017 v 4:03 | Reagovat

Alue vítaná ve světě hudebních filmů a panoramatické, romantické video show.

https://moviestoalue.site123.me/
;-)

168 zámecká zahrada zámecká zahrada | 30. září 2017 v 22:29 | Reagovat
169 léčba ženské stuhlosti léčba ženské stuhlosti | 1. října 2017 v 23:30 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=_l_BfaaJsrs

K NAHRÁVCE JE PRAKTICKÁ LITERATURA
- Intimní splynutí,Cesta za hranice rovnováhy:David Deida
- Multi orgasmický muž : Douglas Carlton Abrams, Mantak Chia
- Multi-orgasmická žena : Douglas Carlton Abrams, Mantak Chia

Využijte jen slušně. :-) Příjemné radovánky mezi milenci. O_O Nelekejte se, je to slušné. ;-)

170 aznavur aznavur | 3. října 2017 v 20:07 | Reagovat

Předpovídám, že Alue bude mít dvě dcery, jména jim dá ona sama. Ačkoliv tělesně i duševně mívají tyto dívky většinou syna. Ona si tím naplní svoje sny kouzelných kamarádek,se kterými si bude velmi dobře rozumět. Andělsky dobrého tátu, kterého dosud ona sama neměla. Skrze jejich tátu se jí vrátí i její máma,jako v něm. Její štěstí je na dosah, stačí se natáhnout. O_O O_O  ;-)  :-) Volte Alue, Alue má budoucnost.

171 jidelnicek jidelnicek | 3. října 2017 v 22:17 | Reagovat
172 Labutě Labutě | 3. října 2017 v 23:26 | Reagovat
173 štěstí prince štěstí prince | 3. října 2017 v 23:26 | Reagovat
174 srnecka srnecka | 3. října 2017 v 23:33 | Reagovat
175 ** ** | 4. října 2017 v 0:42 | Reagovat

Název je správně, obsah tam skočil překliknutím. Možná nějak podvědomě. Časem bude obsah upraven podle aktuální situace. Stránka má účel fandit Alue.

https://uprimnalaskaslibalue.ucraft.me/ :-)  :-)  :-)  :-)

176 ** ** | 4. října 2017 v 0:57 | Reagovat

Jejanánky, ono to tiká, já teď nevím, jak to zastavit a vlastně to ani nechci možná  zastavit... Uvidíme..co se dá dělat. O_O  :-(  :-)  :-)

177 Dálkové studium Dálkové studium | 6. října 2017 v 0:23 | Reagovat
178 ovoce ovoce | 6. října 2017 v 0:25 | Reagovat

Talentovaná osobnost tohoto víkendu:
https://www.researchgate.net/profile/Marika_Loskotova

179 gól gól | 6. října 2017 v 1:41 | Reagovat

Aluška pochopila, že moderní role muže a ženy v rodině se prolínají a doplňují, především ve vztahu k dětem je potřeba vyváženě spolu pečovat a dělat dětem svět. Možná si to vezme k srdci, fanděte jí v tom. Objeví větší hloubku a velikost štěstí. Dostane se na lepší úroveň životního blaha než se poštěstilo kde komu. Štěstí se nedá nikde pořídit. To je jedině v lásce a ta opravdová má skutečně krásnou tvář, prozářenou srdcem. :-)  :-)  :-)  :-)

180 **J** **J** | 8. října 2017 v 20:20 | Reagovat

Rád bych se staral Alušce o stránky.Protože vím, že to je poslání a ne jen technicky sfouknout a hotovka. Mají složitější strukturu, je to ruční práce, která se musí dělat s citem a vytrvale, kdo ten obsah dobře zná a má lásku a respekt a ví že to má smysl. Čekal jsem až se ukáže, že to je ta nejlepší cesta. ;-)

181 **J** **J** | 15. října 2017 v 0:25 | Reagovat

Program family life inspirovaný Aluškou.
http://familiesforaluska.zohosites.eu/ :-)

182 ALUE JENOM KRADE ALUE JENOM KRADE | 19. října 2017 v 15:14 | Reagovat

[179]: PARCHANT ALUE NIC NEPOCHOPILA, VŠECHNO JENOM KOPÍRUJE A KRADE.

VŠECHNO CO PÍŠE UKRADLA JINDE.

183 PRO BLBA j PRO BLBA j | 19. října 2017 v 15:17 | Reagovat

[180]: ALUE, PROČ SI SAMA PÍŠEŠ KOMENTÁŘE, NIC TÍM NEZMĚNÍŠ, ZMRDE.

NEUMÍŠ PSÁT STRÁNKY, OBSAH NEZNÁŠ, NENÍ TVŮJ, VŠECHNO JSI UKRADLA, lásku ani respekt v sobě nemáš, běž do pr dele.

184 k 183 k 183 | 20. října 2017 v 18:00 | Reagovat

Nenadávej tomu koho neznáš. Bezdůvodně. Neznáš J. Tak se uklidni.

185 **J** **J** | 20. října 2017 v 18:03 | Reagovat

Nechceš si raději promluvit? Vůbec nevíš, kdo jsem a co se stalo. Máš na sebe nějaký e-mail? Nebo se bojíš jen tak si promluvit? Co ty si myslíš, že o mě víš. Vůbec, ale vůbec nic. Ani nemáš tušení, co se zde děje. Já vím svoje a co víš ty.

186 srdcovka srdcovka | 21. října 2017 v 16:32 | Reagovat

Zde bude celá pravda, která až bude dopsána, bude smazána a archivována. Protože jde o to, aby pravdu někdo rozpoznal srdcem. Proto také jsou postavy anonymizovány, protože jde o hlubší význam pro duši.

srdcovy.simplesite.com :-)

187 **requiem pro web **requiem pro web | 25. října 2017 v 0:09 | Reagovat

Aluška se dočista pomátla na rozumu. Začala útočit na přirození nějakého bléže nespecifikovaného personalisty, který byl jen v její hlavě, v diskusi pod svým sexisticky laděným článkem. Ona porušuje soustavně svá vlastní pravidla diskusí. Šílí, není upřímná, neptá se, je domýšlivá, mstivá na nevinných. Žárlivě zhrzelá Alue, zrušit její blog nutnost k záchraně životů mladých lidí. Nezbytné. I její život to zachrání, když nebude pořád sedět u blogu a vypisovat cizí články, cizí myšlenky a své bludné představy o lidech na které si vybíjí svoje zuřivé záchvaty šílených fantazií.

188 psst psst | 26. října 2017 v 22:36 | Reagovat

Jsou to muka, Alue, Alue, proč to děláš. :-(

189 Wings Wings | 29. října 2017 v 23:48 | Reagovat

Aluška o sobě přemýšlí. :-(  :-)

190 ****_10kotě ****_10kotě | 30. října 2017 v 1:58 | Reagovat

Aluška ví, kdo jí nové stránky udělá.

Trošku dělá, že přemýšlí. Budoucnost je napsaná, kolej má pevně zaseklou výhybku, tak těžko rychlík uhne. ;-)
Je to smutné a zároveň asi pro mnohé zábavné a napínavé očekávat, kdy jí to docvakne, že to dokáže jen ten , komu na ní záleží. Jinak je to nemožné. Nabídku má, dokonce free. Jen se ozvat a domluvit se, ona ví kam.

191 maseka maseka | 4. listopadu 2017 v 2:40 | Reagovat

Alue moc to s těmi debatami o sexu přeháníš, pak se neovládáš a vypadá to u tebe na stránkách jako v nějakém salonu. O čem vlastně ten tvůj web je. Že by nějaké duchovno? Zdraví? Toho je tam jak šafránu. Hlavně samé články o úchylnostech. To už nemůže bavit nikoho normálního to číst.

192 mám_ji rád mám_ji rád | 4. listopadu 2017 v 22:29 | Reagovat

Nevím, jak Alušce říct, že ji mám rád. Ještě se nestalo, že by někomu umožnila jí něco takového vůbec říct. Natož pak, aby jí vnesl do života opravdické štěstí. :-)  ;-)

193 Be friends all of you Be friends all of you | 5. listopadu 2017 v 1:21 | Reagovat
194 new boats new boats | 7. listopadu 2017 v 20:38 | Reagovat

Další lodě vyplouvají za Alušku, zatím rozpracované, free, z lásky. Všechny zpřátelené weby pro fandění Alušce jsou pro ni zdarma a nebudou nikdy nárokovány žádné honoráře. Cíl je veřejně prospěšný a pro její budoucí eskalaci štěstí.howgh

https://assistancetoaluskaloskotova.puzl.com/
;-)

195 jasnovidime jasnovidime | 11. listopadu 2017 v 0:10 | Reagovat

Alue potkalo velké štěstí. Má už důvod slavit. :-)

196 jasnovime jasnovime | 13. listopadu 2017 v 5:36 | Reagovat

Není to vítězství, je to dar lásky. Protože bojem by nic nevybojovala. Lásku a štěstí dostala přímo od svého zdroje konstruktivního vesmíru od svého láskyplného Boha, kterého našla a on našel ji. ;-)

197 vime vime | 13. listopadu 2017 v 17:26 | Reagovat

Ten dar lásky dostala opravdu bezpodmínečně, to už se po dlouhé době prokázalo. Takže sen se jí splnil. :-)

198 vímeto vímeto | 15. listopadu 2017 v 3:29 | Reagovat

Nic není pro mě důležtějšího než, aby byla šťastná, obsah webu je jen připravené téma, nic víc.

https://www.theknot.com/us/proaluevecnalaska
;-)

199 volcano full power energy volcano full power energy | 15. listopadu 2017 v 22:21 | Reagovat

Tuhle píseň se naučte nazpaměť, přinese vám štěstí a pochopení toho, co se děje a toho, co se může stát.

https://www.youtube.com/watch?v=uh4dTLJ9q9o :-)  :-)  :-)  :-)

200 s alternativou v srdci s alternativou v srdci | Pátek v 3:30 | Reagovat

Pomocný web pro příjemnější život a s alternativou v srdci

http://centrumporozumenialue.mozello.com/ :-)

201 s láskou s láskou | Sobota v 3:32 | Reagovat

Další projekty... Láska běží maraton, však odpočine si až bude láska všude v každém srdci, kde má dávat sílu a život.

http://laskukalue.website2.me/ :-)

202 články články | Neděle v 1:33 | Reagovat

Alue hlavně to nepřežeň s těmi články o tom, že lidé jsou na dálku kontrolováni a sledováni pomocí nějakých vln a že jsou jim vnukávány myšlenky přístroji. Ať si pak všichni nemyslí o tobě,že ta tvá vnuknutí a hlasy, o kterých jsi hovořila v reportáži na popelky.cz nejsou schíza, nebo nějaké ty technologie na které málokdo věří.
Zachraň se a vysvětli podrobně svá vnuknutí a ty své hlasy, ať tě má veřejnost šanci pochopit.

203 články články | Neděle v 2:22 | Reagovat

Co si zachránit. Zachraň si zdravé myšlení a schopnosti komunikace, porozumění dobré vztahy.
https://www.youtube.com/watch?v=Nep1qytq9JM

204 vhledy ze všech stran vhledy ze všech stran | Neděle v 6:02 | Reagovat

Polemika mezi vědou, pavědou,skeptiky a astrology

https://www.youtube.com/watch?v=OI9-dNu9iz0

205 pro změnu jiné pohledy pro změnu jiné pohledy | Neděle v 7:31 | Reagovat
206 názor církve je jednoznačný názor církve je jednoznačný | Pondělí v 23:20 | Reagovat
207 názor církve je jednoznačný názor církve je jednoznačný | Pondělí v 23:25 | Reagovat
208 sova sova | Úterý v 0:46 | Reagovat

Není někdy lepší posadit se u dřusu a kávy, nebo u konvičky čaje , pustit si příjemnou hudbu a povídat si laděným hlasem o tom, co si myslíme úplně ze srdce o tom druhém a pak posloucháme, co ten druhý...? Možná by byli všichni překvapeni a zaskočeni, že všechny ty debaty byly úplně jako v zemi, kde došlo ke zmatení jazyků...Mlčení může být relax, mlčení může být i násilí, mlčení může být odmlkou, odpočinkem ale taky hrozbou. Nejlépe vychází vždy to povídání při příjemném osvětlení a hudbě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama