Rozhovor: HANDLE

15. ledna 2012 v 20:00

Vítám Vás u dalšího rozhovoru!

Pod palbou otázek se tentokrát ocitl osmnáctiletý nadějný zpěvák Handle blogující na adrese

http://handle.blog.cz
Na blogu vystupuješ pod pseudonymem Handle. Proč sis zvolil zrovna toto jméno - anglické synonymum pro tvé skutečné příjmení? Proč nechceš raději vystupovat pod svým celým českým jménem - Jan Klika?
Nejsem vyloženě proti používat moje celé jméno, ale když už mám příjmení, které lze "přeložit" do angličtiny a zní to docela dobře, tak proč ne. A co se týče blogu - ani bych si neuměl představit, kdybych měl adresu "janklika.blog.cz", to by se mi asi moc nelíbilo... :)

Tvojí největší vášní je zpěv. Pamatuješ si, kdy jsi začal zpívat?
Už odmalička jsem rád zpíval a jednou o hudební výchově (v páté třídě) byla ze mě paní učitelka tak nadšená, že mě přihlásila do soutěže Velišský slavíček, kde jsem postoupil do finále a dokonce jsem se umístil na 2. místě. Od té doby už jsem se zpěvu začal věnovat více a začal jsem chodit do ZUŠ.

Jací byli tvoji hudební idolové nejútlejšího dětství?
No, pamatuju si určitě na Kelly Family, Lunetic a Ilonu Csákovou... :) A určitě ještě plno dalších. Když ty písničky slyším, vždycky si vzpomenu na tu dětskou bezstarostnost... :)

Měj jsi už nějaký blog před založením tvého současného blogu?
Ano, měl. Vždycky jsem rád blogoval... :) Měl jsem hudební blog i soukromý blog a každý měl něco do sebe.

Kdy tě napadlo založit si blog s úmyslem vkládat na něj svá hudební videa?
Už jsem o tom přemýšlel dlouho, ale teprve v srpnu jsem to zrealizoval. Myslím, že je to dobrá příležitost ukázat moji tvorbu více lidem. Krom toho, v "blogovém světě" Vás lidé celkem podpoří a vyjádří svoje názory. A já jsem rád opravdu za každý komentář. Ale rozhodně to není blog jenom za účelem udělat si co největší reklamu. Rád píšu i jakékoli jiné články.

Chodil jsi někdy na hodiny zpěvu?
Ano, od šesté třídy na sólový zpěv, později na sborový zpěv a poté jsem zpíval i v kapele v ZUŠ. I nyní chodím na soukromé hodiny zpěvu.

Účastnil ses někdy nějaké pěvecké soutěže?
No, já se snažím "vymést" více méně jakoukoli soutěž, protože si myslím, že každá zkušenost je dobrá... :)

Co ty a talentové soutěže typu Superstar, X Factor, Hlas Československa nebo Talent? Do Superstar ses přihlásil - jak daleko jsi se dostal? Máš v plánu přihlásit se do nějaké další masové pěvecké soutěže?
Ano, v SuperStar jsem byl v 16ti a nepustili mě ani k hlavní porotě. Málokdo ví, že tyhle talentové soutěže mají "předcastingy". Tam sedí neznámí lidé a v Praze z 5 500 lidí pustili k porotě cca 200 a to včetně hvězdné pěchoty. Až poté se to tedy vysílá v TV, tudíž musí vybrat všechny typy lidí, aby to bylo zajímavé pro diváky. Ale i tak se objevují v těchhle soutěžích velmi dobří zpěváci, což je určitě fajn. Co už ale není moc pozitivní, je to, že o 90% soutěžících po skončení soutěže už neuslyšíme... Takže můj názor na televizní talentové soutěže je takový, že v TV to vypadá docela pěkně, ale rozhodně to není záruka stoprocentní hvězdné kariéry. A jestli mám v plánu se ještě do nějaké další televizní soutěže přihlásit? Spíše ne, ale kdo ví... :)


Jak tvůj koníček vnímají rodiče a přátelé?
Rodiče brzy pochopili, že sportovec ze mě nebude, a tak mě přestali hlásit na sporty a začali mě podporovat, ovšem poslední roky mi dávají najevo, že to nemám vidět tak růžově. Neveří, že by mě to uživilo a mohl bych to někam dotáhnout. A přátelé... Tak většinou v pohodě, ale celkově se zpěv mezi "cool" záliby nepočítá, takže že bych byl nějaká "školní hvězda", to opravdu ne. Ale pravdou je, že díky tomu všemu chci čím dál víc něco dokázat... :) Rodiče ani přátelé v podstatě ani netuší, co by pro mě znamenalo, kdyby se mi podařila profesionální dráha. Ale nahoru prostě stejně musíte sami, a to v čemkoli. A někdy je to dlouhá cesta...

Oslovil tě během půlroční existence tvého blogu někdo se zájmem o vystoupení nebo spolupráci?
Ano a jedna možná spolupráce přišla už před založením blogu. Tak uvidíme... :)

Kdo patří mezi Tvé pěvecké vzory a idoly nyní?
Tak zpěvačka, která má pro mě vše, co by měla zpěvačka mít, je P!nk. Úžasný hlas, písničky i charisma... A samozřejmě bych tu mohl jmenovat ještě plno dalších. V poslední době hodně poslouchám Glee Cast, tolik talentovaných lidí pohromadě se také jen tak nevidí... :)Láká tě zpívat více v češtině nebo v angličtině?
No, kdybych uměl perfektně anglicky, tak věřím tomu, že bych odpověděl v angličtině, ale vzhledem k tomu, že mám neustálé mindráky z toho, jestli zpívat "ájm vis jů" nebo "ájm vit jů" nebo něco mezi, tak raději v češtině... :D Za prvý samozřejmě vždy vím, o čem zpívám a za druhý jsem Čech, a tak mi přijde lepší zpívat v češtině. Ale angličtině se taky nebráním, ovšem určitě byste mně právem mohli vytknout tu výslovnost. Ovšem je fakt, že anglicky se zpívá o trochu líp.

Jaký styl hudby je ti nejbližší?
Nejvíc určitě Pop a Rock (no, spíš Pop-rock:))). Občas i RnB. Většinou ale záleží na interpretovi a písničce, takže nemám vyloženě vyhraněný styl.

Hraješ na nějaký hudební nástroj?
Čtyři roky jsem chodil na klávesy, abych se alespoň trochu uměl doprovodit při zpěvu, takže umím opravdu jen základy. Ale i to se hodí.

Láká tě zpívání v muzikálech?
Není to vyloženě můj sen, ale na druhou stranu bych se tomu asi nebránil... :)

Jaký nejlepší koncert jsi doteď navštívil?
Určitě P!nk, která k tomu všemu, co na ní mám rád, umí udělat i výborné tour. Její show a akrobacie, to bylo prostě neuvěřitelný. Ale kromě P!nk se mi také velmi líbila kapela Simple Plan. Dokázali vytvořit skvělou atmosféru, všichni zpívali, skákali, bavili se - a tak to má být... :)

Jakou školu studuješ? Máš v plánu v budoucnu zkusit přijímačky třeba na DAMU, nebo se chystáš studovat nějaký obor mimo hudbu?
Tak já jsem původně chtěl jít na konzervatoř, ale všichni mi to rozmlouvali (že zpívat můžu vždycky, ať si vyberu něco víc "do života"), a tak jsem ve třetím ročníku na Hotelové škole v Turnově. Tomuto oboru bych se ale v budoucnu věnovat nechtěl, avšak maturita být musí, takže to beru tak, že tu školu prostě musím dodělat... :) Když bych náhodou nešel na vysokou školu, tak by ještě ta konzervatoř připadala v úvahu, ale spíše bych chtěl pokračovat na VŠ. Baví mě toho hodně, ale asi nejvíc uvažuji o FAMO v Písku. Ale kdo ví, jak to nakonec všechno dopadne... :)

Máš hudební nadání v genech? Byl jsi k němu veden odmala?
Z mé rodiny nikdo nezpívá, takže ne. Už odmala jsem ale chtěl být "slavný zpěvák", ač mě k tomu nikdo nevedl... :)

Setkal už ses osobně s nějakým známým hudebníkem?
Ano, ale jen tak se vyfotit a zase jít... :)

Co ty a psaní vlastních písniček? Máš něco svého v šuplíku, nebo skládání raději přenecháš jiným?
Skládání přenechám raději jiným, ale pár písniček jsem si otextoval. To mě baví, protože si můžu sám zvolit, o čem chci zpívat a co tím chci vyjádřit, takže pár textů v šuplíku mám a určitě ještě budu psát další.

Jak to vypadá s vydáním debutového CD? Objevila už se taková myšlenka?
Ano, ale zatím se to odsunulo na dobu neurčitou a žádnou smlouvu nemám podepsanou. Avšak kdyby to vyšlo, byl bych opravdu rád... :)Jak často nyní veřejně vystupuješ?
Zatím veřejně vystupuji jen v rámci soutěží, to je pouze párkrát do roka, což není moc, ale i tak můžu být rád, že čas od času tu příležitost mám.

Co považuješ za svůj dosavadní největší úspěch?
Na tuto otázku nikdy nevím, jak odpovědět. Samozřejmě mám sny a cíle, které se mi ještě nepodařily splnit, ale pokud bych měl říct můj dosavadní největší úspěch, tak to je asi to, že jsem se doposud nikdy nenechal výrazně strhnout davem. Sice možná nezapadám úplně všude, ale já jsem opravdu rád, že jsem se vždycky snažil chovat podle toho, jak jsem já uznal za vhodný. Ale abyste to zase nepochopili, že jsem nějaký "rebel", který vždy všechno dělá podle sebe a neohlíží se na druhé. Spíš jen to, že jsem nikdy neměl potřebu dělat za každou cenu věci, které byly "IN", nebo které se ode mě očekávaly, přestože mně to někdy dávali lidi sežrat.

Kdyby sis mohl vybrat jakéhokoli světového a českého zpěváka či zpěvačku pro duet, kteří by to byli?
Těch by bylo... :) V podstatě bych si zazpíval duet s kýmkoli, pokud mě tedy vyloženě neirituje (takových interpretů je ale málo, nejsem žádný kritik, takže se mi toho líbí hodně, i když třeba ostatním ne a většinou také opravdu obdivuji snahu něco dokázat, něco předvést atd.) a zpívá stejný žánr jako já.


Když odbočíme od hudby - jaké jsou tvé další záliby mimo ni?
Rád se koukám na filmy a seriály, poslouchám hudbu, cestuji. A samozřejmě i rád někam zajdu s přáteli atd.

Jak často a kde všude si zpíváš? :-)
Zpívám v podstatě opravdu každý den, já jdu třeba i po ulici a když vidím, že nikdo nejde, tak si zpívám... :D A nejvíc samozřejmě válím, když jsem sám doma nebo ve sprše... :D Ale vážně, zpívám téměř každý den, kdykoli a kdekoli... :)

Přezpíval jsi píseň S.O.S. od Jonas Brothers - v české verzi Osud. Jak vznikla tahle česká verze?
Na Youtube jsem měl pár videí a ozval se mi jeden "hledač talentů". Později mi nabídnul tuto písničku, ke které mi byl napsán český text. Nahrála se demo nahrávka a mohl jsem s ní i párkrát vystoupit...Přivyděláváš si teď už svým zpěvem?
Takhle daleko ještě opravdu nejsem... :) A jinak - vždycky všem říkám, že budu dělat raději méně placenou práci, ale hlavně aby mě bavila. Zpěv mě baví, a tak za to vydělávat plno peněz nepotřebuju (ovšem dělat něco, co Vás baví a mít za to i dobře zaplaceno, to by byla samozřejmě ta nejlepší kombinace :))

Máš nějaký záložní plán, kdyby zpívání nevyšlo?
Jak už jsem zmiňoval - bavila by mě třeba filmařina. Nejraději bych dělal opravdu něco uměleckého.

Co bys na závěr vzkázal čtenářům rozhovoru?
Aby se zbytečně nezaobírali věcmi, které stejně nemůžou změnit, aby byli vyrovnaní a byli tím, kým chtějí být. A aby si užívali těch pozitivních věcí v životě, sice je dost i těch negativních, ale vždycky máme přeci na výběr... :) A taky to, že budu rád za každou návštěvu u mě na blogu... :)

Děkuji za rozhovor!

Staňte se fanouškem blogu PTÁME SE na Facebooku a budete o nových rozhovorech informováni ve výpisu novinek :)

 


Komentáře

1 MIAU MIAU | Web | 15. ledna 2012 v 22:27 | Reagovat

Hmm,hudebník, tak to palec nahoru:)S hudbou se člověk v životě neztratí! Popík sice není zrovna moje parketa, ale fandím každému, kdo ví co chce a jde si za svým snem:)!

2 Alexandra Gryffin- Fox Alexandra Gryffin- Fox | Web | 16. ledna 2012 v 11:47 | Reagovat

Tak tohoto blogera vůbec neznám, ale beru to jako příjemný tip na počtení (případně poslech). Působí neuvěřitelně sympaticky. :)

3 B.Showy B.Showy | Web | 16. ledna 2012 v 20:04 | Reagovat

Hlas má važně dobrý :) a z rozhovoru působí hrozně sympaticky :-)

4 Daysy Daysy | E-mail | Web | 17. ledna 2012 v 17:33 | Reagovat

Zajímavý rozhovor.

5 Fée Fée | Web | 17. ledna 2012 v 18:36 | Reagovat

Taky mě to táhne k uměleckým vodám, ale ne tolik k hudebním :)
Handlemu přeji mnoho úspěchů, jednou prorazí!
BTW na Kelly Family jsem odkojená :-D

6 Peťka Peťka | Web | 18. ledna 2012 v 12:23 | Reagovat

koukám, že handle zaválel... ;) to je dobře. to málo, co o něm vím z blogu, je mi hrozně sympatické a doufám, že to jednou někam dotáhne a bude ho to, co bude dělat, bavit... ;)

7 CrazyB CrazyB | E-mail | Web | 21. ledna 2012 v 16:05 | Reagovat

Má vážně pěknej hlas :). Rozhovor se povedl a taky přeju hodně štěstí do budoucna..;)

8 Hantekk Hantekk | Web | 22. ledna 2012 v 10:21 | Reagovat

Handle :) Ano ten má opravdu až andělský hlas ;) Pěkné otázky a pěkný celkový rozhovor :) Abych tu docházela častěji :D

9 A.S. A.S. | Web | 3. února 2012 v 10:24 | Reagovat

Poslechla jsem si jeho písničku a ačkoliv to není můj šálek čaje, přišla mi docela podařená. Navíc jsem toho názoru, že všichni lidé (a mladí obzvlášť), kteří se snaží něčeho dosáhnout a něco tomu obětují, si zaslouží podporu okolí. Proto přeji hodně štěstí a příležitostí do budoucna :)

10 Dorothylic Dorothylic | E-mail | 19. července 2017 v 0:05 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

11 Arlenesox Arlenesox | E-mail | 22. července 2017 v 3:33 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

12 Arlenesox Arlenesox | E-mail | 22. července 2017 v 18:12 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

13 Flossiebek Flossiebek | E-mail | 25. července 2017 v 18:32 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

14 Davidval Davidval | E-mail | 29. července 2017 v 3:03 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалить свою фамилию из интернета Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

15 Aaaucestump Aaaucestump | E-mail | Web | 29. července 2017 v 13:39 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

16 Aaaucestump Aaaucestump | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:28 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

17 Carolyngog Carolyngog | E-mail | 5. srpna 2017 v 15:29 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

18 DannySnove DannySnove | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 12:02 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

19 Dol33larSl Dol33larSl | E-mail | 12. srpna 2017 v 17:24 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#5tdgXcCqxC>
<img>http://0.00000007.ru/3#QUMkgct2Mc</img>
</a>
------------------------
Неизменно огромное количество socks и proxy серверов онлайн
на сегодняшний день: 33557 IP в 198 странах
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что все наши прокси сервера на все сто процентов анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Укрыть или изменить свой IP можно 2 кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие расценки на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении периода действия аккуанта.
ICQ бот на абсолютно всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что надо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#8P680ANzay>Vip proxy</a>
__________
+как обойти блокировку вк +и ок
купить прокси equites
анонимный vpn сервис
прокси сайт

20 Avito777Hor Avito777Hor | E-mail | 24. září 2017 v 4:02 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито частные бесплатные объявления
авито свежие
авито бесплатные объявления официальный сайт
авито край
авито санкт петербурге

21 Avito77Hor Avito77Hor | E-mail | 24. září 2017 v 22:22 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито сайт бесплатных объявлений
авито одежда +для девочек калининград пакетом
авито бесплатные объявления официальный сайт
пополнение кошелька авито
авито бесплатные объявления нижний новгород

22 AlysonXti AlysonXti | E-mail | Web | 9. října 2017 v 10:19 | Reagovat

Hey all! Lately I have been dealing with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-300-mg>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

23 Ronaldouniob Ronaldouniob | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 16:07 | Reagovat

Hola, Me gusta mucho tu sitio, ?sigue haciendolo mejor!
http://sp3tg.spaintitangeles.men

24 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 22. března 2018 v 15:04 | Reagovat

ranitidine 150 mg

25 mobic meloxicam	7 5 mg mobic meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 8:33 | Reagovat

mobic meloxicam    7 5 mg

26 mobic meloxicam 15 mg mobic meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 10:33 | Reagovat

mobic meloxicam 15 mg

27 mobic meloxicam 15 mg mobic meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 15:07 | Reagovat

mobic meloxicam    medication

28 download download | E-mail | Web | 31. března 2018 v 17:38 | Reagovat

Hello good sait

29 smettere di fumare smettere di fumare | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 12:22 | Reagovat

smettere di fumare effetti positivi

30 homepage here homepage here | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 14:53 | Reagovat

smettere di fumare fa bene non cominciare e meglio

31 Essay Writing Service in Germany boync Essay Writing Service in Germany boync | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 12:25 | Reagovat

Buy Essay Germany | Essay Writing Service in Germany

32 Buy Essay Canada boync Buy Essay Canada boync | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 10:33 | Reagovat

Buy Essay Canada

33 Smettere Di Fumare Velocementeboync Smettere Di Fumare Velocementeboync | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 18:39 | Reagovat

Smettere Di Fumare Velocemente

34 buy ranitidine buy ranitidine | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 15:34 | Reagovat

ranitidine 300 mg

35 Essay Writing Service in Canada Essay Writing Service in Canada | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 22:26 | Reagovat

Essay Writing Service in Canada

36 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | 30. dubna 2018 v 21:59 | Reagovat

ranitidine <a href="http://g5gab8b8b8b8.com/">ranitidine</a>

37 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | 2. května 2018 v 12:47 | Reagovat

ranitidine 300 mg  <a href="http://g5gab8b8b8b8.com/">ranitidine 150 mg </a>

38 resource resource | E-mail | Web | 3. května 2018 v 16:17 | Reagovat

essay

39 found it found it | E-mail | Web | 1. června 2018 v 10:53 | Reagovat

smettere di fumare

40 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | Web | 9. července 2018 v 16:35 | Reagovat

naprosyn 500 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naprosyn 500 mg</a>

naproxen 250mg

41 naproxen 500mg naproxen 500mg | E-mail | Web | 9. července 2018 v 17:01 | Reagovat

naprosyn 500 mg

42 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | Web | 9. července 2018 v 17:22 | Reagovat

naprosyn 500 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naprosyn 500 mg</a>

naproxen 500mg

43 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:17 | Reagovat

naproxeno 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250mg</a>

naprosyn 500 mg

44 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:31 | Reagovat

naprosyn 500 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250 mg</a>

naproxen 250mg

45 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:59 | Reagovat

naproxen 250 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxeno 500 mg
</a>

naproxen 500

46 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:12 | Reagovat

naproxen 500 mg tablets <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500 mg tablets</a>

naproxen 500 mg tablets

47 naproxen 500 mg tablets naproxen 500 mg tablets | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:48 | Reagovat

naproxen 250 mg

48 naproxen 500 naproxen 500 | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:10 | Reagovat

naproxeno 500 mg

49 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:19 | Reagovat

naproxen 500mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxeno 500 mg
</a>

naproxen 250mg

50 naprosyn 500 mg naprosyn 500 mg | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:31 | Reagovat

naproxen 500

51 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | Web | 9. července 2018 v 22:10 | Reagovat

naproxen 500 mg tablets <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500mg</a>

naproxen 500

52 naproxen 250 mg naproxen 250 mg | E-mail | Web | 9. července 2018 v 22:32 | Reagovat

naproxen 250mg

53 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | Web | 9. července 2018 v 22:37 | Reagovat

naproxen 500 mg tablets <a href="http://naproxen-500-mg.com">naprosyn 500 mg</a>

naproxen 250mg

54 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 17. července 2018 v 13:55 | Reagovat

ranitidine 300 mg

55 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 17. července 2018 v 17:34 | Reagovat

ranitidine 150 mg

56 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 9:16 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg

57 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 9:58 | Reagovat

meloxicam 15 mg

58 naproxen 500 mg naproxen 500 mg | E-mail | Web | 19. července 2018 v 11:05 | Reagovat

naproxen 500 mg

59 Rubertcex Rubertcex | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 13:29 | Reagovat

Мы платим за лайки! - Выплаты по требованию!

Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество.

Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги.

Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за 1 поставленный лайк,

Вам достаточно просто зарегистрироваться на нашем сервисе. > www.vklikers.tk <

Вывод заработанных средств ежедневно в течении нескольких минут.

60 Garlandwob Garlandwob | E-mail | 2. září 2018 v 1:05 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://catcut.net/Czvw

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama