Rozhovor: A CUP OF STYLE

1. ledna 2012 v 17:00
A je tady další rozhovor, tentokrát hned se dvěma blogerkami najednou - se sestrami Ehrenbergerovými, Luckou a Niky, které vedou jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších fashion blogů u nás, a to

http://acupofstyle.blogspot.com
Před pár dny oslavil váš blog 2. narozeniny. Oslavily jste je nějak speciálně s návštěvníky? :-)
Chystáme menší i větší změny v designu blogu, ale jinak je speciálně slavit nebudeme.
L: Původně jsem měla v plánu vymyslet něco speciálního, ale vzhledem k tomu shonu, který byl letos kolem Vánoc, jsme nakonec nic nevymyslely a dokonce i článek o narozeninách publikovaly se zpožděním..

Lucko, je o Tobě známo, že jsi začala blogovat před více než sedmi lety. Na jaké adrese byl tvůj první blog? Nechala jsi ho ležet ladem, nebo jsi ho smazala?
L: Můj první blog byl na adrese http://luczis.sblog.cz a pořád existuje. Běžný čtenář už většinu článků naštěstí nevyhrabe :D, ale já, když vím, jak tím listovat, se čas od času ráda pobavím tím, co jsem dělala a jak jsem se vyjadřovala dřív..Lucko, je nějaká část tvé blogové éry, na kterou nejsi pyšná nebo se za ni stydíš?
L: Možná úplný začátek. Bylo strašně "cool" mít na blogu blikající pozadí -samozřejmě co nejvíce barevné, obrovský třpytivý kurzor a postovat emo obrázky a různé pixelky. Tak o tom pšššt!!

Odkud přišel nápad nazvat blog zrovna A cup of style? Čí to byl nápad?
L: Docela dlouho mi trvalo, než jsem název vymyslela. Procházela jsem zahraniční blogy a přemýšlela, jaký bych chtěla vzhled stránek. A pak mě to napadlo. V logu bude hrneček a v něm budu sedět já! A bylo to :).

Niky, kam sahají tvé blogové začátky? Vypadalo tvé blogování jako dnes, nebo jinak?
N: Dřív jsem se hlavně věnovala grafice. Každou chvíli jsem si nakódovala nový web, pokaždé na trochu jiné téma, až mě pak psaní obsahu začalo bavit víc než tvoření designu a přešla jsem na blog. Vše začalo už před více jak pěti lety.Která z vás přišla s nápadem spojit vaše dva blogy v jeden a jak bylo dlouho od tohoto nápadu k jeho uskutečnění?
L: Právě už na mém předchozím blogu jsme v jeho poslední fázi blogovaly spolu. Byl to sice internetový magazín a články byly o něčem trochu jiném, ale bylo to fajn. A jelikož i na většinu akcí chodíme s Niky společně a lidé nám často říkali, že vypadáme jako dvojčata a že by možná nebyl špatný nápad psát na jeden blog společně, rozhodly jsme se to vyzkoušet. Ale spíš jsem k tomu asi já přinutila Niky :D.
N: Dřív jsme spolu již blogovaly, takže tahle myšlenka tu byla asi vždy, ale se spojením našich blogů přišla Lucka a trvalo dlouho mě k tomu přemluvit :-)

Má z vás některá nyní na blogu hlavní slovo, nebo je to o kompromisech půl napůl?
L: Asi mám stále hlavní slovo já. Ale byla bych ráda, kdyby Niky měla pocit, že si na blog může přidat kdykoli cokoli!
N: Určitě má hlavní slovo Lucka, a taky je na blogu pořád dominantnější. A já jsem ráda, že to tak je.

Setkáváte se s tím, že vás lidé poznávají na ulici? Zažily jste díky tomuto i nějakou milou či nepříjemnou situaci?
L: Mně se to stává většinou jen na různých akcích. A ani tak za mnou nikdo nepřijde přímo, ale spíš mi pak píší komentáře, že mě někde viděli :). Milou situaci jsem zažila. Momentálně dělám na Andělu autoškolu a asi před měsícem jsem při jedné jízdě pouštěla slečnu na přechodu a ona na mě začala ukazovat, že mě zná z blogu. Tak to mi zlepšilo den!!
N: Já se s tím zatím nesetkala, i když už mi párkrát někdo napsal že mě nebo nás spolu někde viděl, ale zatím nás nikdo neoslovil.

Už jste někdy dávaly někomu ze sledovatelů vašeho blogu autogram? :-)
To se nám ještě nestalo.

Co byste na blog nikdy o sobě nenapsaly, kde máte své hranice?
L: To asi záleží, ale nerada na blogu zmiňuji své blízké, rodinu, kamarády a tak. Je podle mě důležité, aby z blogu byla znát naše osobnost, ale nemusí všichni znát náš osobní život. Ještě by z toho vznikla reality show :D.
N: Určitě nějaké moc osobní věci.

Setkaly jste se někdy s někým z blogu osobně? (teď nemám na mysli setkání v rámci showroomu a podobných akcí hromadně)
L: Dřív jsem často pořádala blogerské srazy, což je tedy také hromadné :D, ale bylo to fajn, protože jsme měli všichni možnost se poznat trochu blíž a řekla bych, že jsem si mezi blogery našla i pár dobrých kamarádů, se kterými vždy ráda zajdu na kafe, nebo na nějakou výstavu.
N: Ano, určitě již několikrát.


Podporují vaše blogování rodiče a přátelé?
L: Rodiče nás podporují a mají radost z toho, že děláme něco, co nás baví. S taťkou často přemýšlíme nad tím, co by se dalo udělat ještě lépe a čím blog trochu oživit a zatraktivnit pro další čtenáře :). A s kamarády o blogu moc nemluvím. Vím, že někteří blog sledují a občas mi i napíšou, když se jim něco líbí, ale většina to prostě vůbec neřeší. Ano, a pak je pár těch, kteří to nechápou, ťukají si na čelo, ale nerozmlouvají mi to ;).
N: Rodiče rozhodně ano. Taťka se s námi rád baví o budoucnosti a strategii našeho blogu a je velká pomoc. Mamka nás taky podporuje, i když ji hodně mrzí některé negativní komentáře. A přátelé, pokud o blogu vědí, jsou také podporou.

Myslíte si, že má blogování i nějaké své stinné stránky? Před čím byste ostatní varovaly?
L: Myslím, že jsou dvě. Člověk musí počítat s tím, že čím více lidí bude blog sledovat, tím složitější bude se všem zavděčit. Kritika je dobrá věc a určitě jsem se právě z ní nejvíc naučila, ale občas někdo vážně nezná meze a dokáže z pusy vypustit takové nesmysly, že se musím divit. Určitě tedy není příjemné si takové věci číst, ale je potřeba se z něčeho poučit a ostatní (hlavně nadávky a urážky) hodit za hlavu. A drouhou stinnou stránkou je čas, který blogování zabere. Ale to je asi také hodně individuální. Někdo (já) rád sleduje bambilion jiných blogů a na svém chce mít každý den nový článek a někdo jiný si něco přidá jednou za týden a je maximálně spokojený.. :))
N: Rozhodně před zlými anonymy a negativními nekonstruktivními komentáři. Kritika je skvělá, ale nadávky už tolik ne a občas dokáže takový komentář pořádně odradit a zkazit náladu. Důležité ale je nebrat si to moc k srdci, i když zrovna mně to moc nejde :D.Dovedete si v tuto chvíli představit, že byste měly s blogováním skončit? Jak moc do budoucna plánujete pokračovat v blogu?
L: Upřímně si to moc nedokážu představit. Mám potřebu neustále něco vytvářet a blog je pro mě skvělý prostředek :)). Ale. V květnu maturuji, takže asi budu muset trochu ubrat a přibrat jinde. Ale pak zase zpátky do zajetých kolejí ;).
N: Já blog neberu tolik vážně a beru ho spíše jako koníček. Po blogování by se mi asi stýskalo, ale dovedu si to představit.

Co vy a modeling? Láká vás? Máte nějaké bližší zkušenosti?
L: Dlouho to byl můj sen a obcházela jsem všechny české přední agentury. Bohužel neúspěšně, a tak jsem si našla jinou zábavu. Ale i díky blogu už jsem si mohla roli modelky párkrát vyzkoušet.
N: Zkusila jsem pár agentur, ale nikdy to nebyl můj sen, tak jsem nebyla zklamaná, když to nevyšlo a dál jsem to nezkoušela.

Setkaly jste se prostřednictvím blogu už i s nějakou známou osobností?
L: Letos jsem se v rámci Designbloku setkala spolu s ostatními blogery s Klárou Nademlýnskou.
N: Žádnou si nevybavuji.

Může blog za vás i vydělávat peníze? Oslovují váš často ke spolupráci?
L: Ano, může a často nás firmy osluvují s nabídkou ke spolupráci. Jsou různé způsoby, ale ty nejčastější jsou asi affiliate programy, kdy si bloger má umístit do sloupku banner oné stránky a poté vydělává 5-7% z objednávky každého čtenáře, který si na stránce něco objedná po prokliku z našeho blogu. Moc ale nevěříme, že se tímhle způsobem dá něco vydělat, takže to většinou odmítáme. Pak existuje přímo placená reklama, kdy si firma dá svůj banner k nám na blog a zaplatí nám podle toho, kolik máme čtenářů. A poslední způsob spolupráce je, že nám obchod nabídne oblečení zdarma pod podmínkou, že se v něm potom vyfotíme do outfit postu. To je také asi nejčastější a pro nás momentálně i nejzajímavější, jelikož si můžeme vybrat přesně to, co se nám líbí.

Jste obě dvě velké sportovkyně. Máte přesto v jídle nějaké své hříchy, kterým nikdy neodoláte?
L: Haha, ani nechtějte, abych je začala jmenovat, to by bylo na dva dny :D! Ale nejvíc asi sladké!!
N: Já se v jídle moc neomezuji. Většinou jím to, na co mám chuť, což naštěstí nejsou většinou žádné hrozné věci, spíš třeba ovoce. Ale ráda si dám čokoládu nebo zmrzlinu.

Máte blog v hlavě non stop a plánujete články hodně dopředu, nebo k němu přistupujete spontánně?
L: Ráda si plánuji skoro všechno, takže i články. Mám v tom pak pořádek a jsem spokojená :D.
N: Já spíše spontánně.Jste autorky fashion blogu. Jak ale vypadá váš outfit za dveřmi domova? Dbáte i doma na to, aby baše oblečení bylo módní, nebo vám nevadí tepláky a vytahané tričko?
L: Doma zaručeně pohodlně. Takže tepláky nebo legíny a volnější tričko.
N: Doma vsázím rozhodně na pohodlí, ale k Vánocům jsem dostala krásný župan, který je snad ta nejpohodlnější věc na světě, takže ten teď rozhodně vede.

Jaký kousek ve vašem šatníku patří v tuhle chvíli k vašim oblíbeným?
L: Všechny naše šátky a šály, bez nějaké v zimě skoro nevystrčím paty z domu!
N: Jednoduché šedé tílko z Topshopu. Vypadá skvěle i samotné, ale teď v zimě ho často nosím jen jako spodní vrstvu, aby mi bylo tepleji.

Je něco, co vám v šatníku chybí a co máte v plánu si doplnit? :)
L: Potřebovala bych černé skinny kalhoty nebo nové džíny.
N: Asi nic konkrétního, ale rozhodně se těším až zas něco doplním :D.

Lucko, jsi v maturitním ročníku gymnázia, chystáš se studovat na vysoké škole komunikační studia. Máš nějaký plán B, kdyby tahle škola nevyšla?
L: Nooo.. touhle dobou už bych asi měla mít.. ale zase tak jistá si nejsem. Určitě budu ještě zkoušet na UK obor Mediální studia (kombinované studium) a pak pár oborů na VŠE.

Niky, máš už i ty rozhodnuto, jakou cestou bys ráda ve studiu pokračovala?
N: Zatím moc ne. Baví mě jazyky, čeština a zsv. Takže rozhodně něco z těchto oblastí.Jak vidíte sebe samotné za deset let? Jaká z profesí je vaší vysněnou?
L: Já stále pořádně nevím, co bych chtěla dělat, ale doufám, že to bude zábavná práce, při které budu cestovat a poznávat spoustu nových lidí :)).
N: Představy na budoucnost mě trochu děsí, zvlášť proto, že opravdu nevím, co budu dál studovat a k jaké profesi mířím.

Jaký je váš sesterský vztah? Lezete si na nervy a hádáte se, nebo jste nejlepší kamarádky?
L: Máme vážně dobrý vztah. Niky beru jako nejlepší kamarádku a když už se pohádáme, je to kvůli nějaké kravině a za pět minut už se tomu smějeme,
N: Skvělý. Jsme opravdu jako nejlepší kamarádky. Občas se trochu pohádáme, ale nikdy jsme neměly velkou hádku.

Co naplňuje kromě blogu váš volný čas?
L: Momentálně hodně učení.
N: Tancování, kurzy francouzštiny a lidé kolem mě.

Stíháte koukat i na nějaké seriály? Doporučily byste některé z nich?
L: Sice to moc nestíhám, ale když je nový díl, většinou si čas udělám :D. Sleduji Project Runway, Project Accessorize, Americas next top mode, Gossip Girl, 90210 a Misfits.
N: Ano, já jich sleduji spoustu, i když poslední dobou na ně tolik nemám čas. Nejoblíbenější jsou jednoznačně Chirurgové a Misfits.

Cestujete rády? Která místa vás dosud nejvíce zaujala?
L: Cestování je asi moje nejoblíbenější věc na světě! Hrozně se mi líbilo v Římě, Španělsku a ve Francii.
N: Ano, miluji cestování. Nejvíc mě asi zaujala Francie a Itálie (zejména Řím).

Jak vnímáte smrt Václava Havla a mediální humbuk kolem ní?
L: Myslím, že ten humbuk byl oprávněný a jsem ráda, že se tímto způsobem připomnělo spoustu důležitých věcí, které by o Václavu Havlovi měl každý vědět!
N: Mediální humbuk byl obrovský, možná až moc, ale na druhou stranu si to Václav Havel zasloužil a je hezké, že si na něj vzpomněla a uctilo jeho památku tolik lidí.A teď trochu veseleji. Když už tedy máme za sebou ty Vánoce, jak probíhají typické Vánoce u Ehrenbergerů? :-)
L a N: Na Štědrý den navštívíme rodinu, projdeme se na hřbitov, navečeříme se spolu s rodiči a prarodiči a potom si rozdáme dárky. Večer a zbytek svátků pak koukáme na pohádky.

Jaký dárek vás obě nejvíc potěšil?
L: Já jsem si přála kulmu, takže z té mám největší radost.
N: Mě rozhodně vysněný telefon.

Jaký nejpovedenější dárek jste letos naopak darovaly někomu vy?
L a N: Možná se nejvíce povedl dárkový poukaz na kurz vaření pro mamku.

Čím jste obdarovala jedna druhou?
L: Já jsem Nikče koupila diář.
N: Já Lucce dala zápisník. Snad se jí líbil :D.Jste sestry, jste si tedy vzhledově dost podobné. Jak je to s povahou? Jste každá jiná?
L: Jsme každá úplně jiná. Ale vzájemně se asi doplňujeme :)).
N: Myslím si, že některé vlastnosti máme podobné, ale hodně jich je odlišných. Troufám si říct, že já jsem oproti Lucce větší "pohodář" a Lucka zase větší perfekcionista.

Jaké vlastnosti si nejvíc vážíte jedna na druhé?
L: Nejvíc si asi vážím toho, jak je Niky hodná a že není moc urážlivá. Prostě pohodář :)).
N: Nedokážu asi vybrat jednu, vážím si celé její osobnosti. Možná toho, jak mi dokáže stát vždy oporou.

Kde slavíte letošního Silvestra?
L: S kamarády v Praze.
N: Na horách.

Co byste na závěr vzkázaly čtenářům rozhovoru? :-)
Užijte si rok 2012 ještě víc než rok 2011!!


Děkuji za rozhovor! :-)

Staňte se fanoušky blogu PTÁME SE na Facebooku a budete o nových rozhovorech informováni ve výpisu novinek :-)

 


Komentáře

1 Nikolas Nikolas | Web | 1. ledna 2012 v 17:21 | Reagovat

:) skveléé su !

2 Danča Danča | E-mail | Web | 1. ledna 2012 v 17:28 | Reagovat

Obdivuju Vás !!!
A pokud bych se mohla zeptat, tak by mě zajímalo, ty obchody Vám samy napíšou s dotazem, zda byste jim nechtěly dělat reklamu ? :-)
Držím Vám palce, ať to dotáhnete dál a dál !! :)

3 Lucy Lucy | Web | 1. ledna 2012 v 17:42 | Reagovat

Danča: děkujeme :))
Ano, obchody nás většinou kontaktují samy, ale ze začátku jsem pár e-mailů napsala i já, jen tak na zkoušku. Není co ztratit ;).

4 Sušenka Sušenka | E-mail | Web | 1. ledna 2012 v 17:43 | Reagovat

Zajímavé určitě jejich blog navštívím ... :)

5 Danča Danča | 1. ledna 2012 v 19:38 | Reagovat

A jak ses vlastně dostala na romwe.com ?

6 Lucy Lucy | Web | 1. ledna 2012 v 19:44 | Reagovat

Danča: kontaktovali mě s nabídkou o spolupráci :)

7 Danča Danča | 1. ledna 2012 v 19:54 | Reagovat

A jinak, když jsi psala, že jsi rozesílala i sama několik e-mailů, tak do kterých obchodů to třeba bylo ? :)

8 dsfdf dsfdf | Web | 2. ledna 2012 v 14:02 | Reagovat

Konec světa se blíží! UFO spatřeno nad Českem!! Více info zde: http://klik.projekcni.eu/index.php?id=63

9 Nikolas Nikolas | E-mail | Web | 2. ledna 2012 v 15:23 | Reagovat

Skvělý rozhovor! O tento typ blogů se sice nezajímám (a vlastně o módu všeobecně moc ne - chodím spíš jako hastroš :D), ale slečny ví, co dělají, rozumí tomu, a tak snad ještě někdy na jejich blog zavítám.

10 Tril Tril | Web | 5. ledna 2012 v 13:36 | Reagovat

mně se tak strašně líbí ten pruhovanej svetr :-D  :-D  :-D
frajerky

11 Tril Tril | Web | 5. ledna 2012 v 13:46 | Reagovat

ten blog máte úžasnej! takoví profíci! :-D

12 rosinka rosinka | Web | 13. ledna 2012 v 20:22 | Reagovat

úžasný rozhovor o úžasných dívkách

13 MIAU MIAU | Web | 15. ledna 2012 v 22:19 | Reagovat

Povedený rozhovor:-)
Blog od holek znám a ráda na něj chodím, v dnešní době je fashion blogů až nad hlavu a většina stojí za ... (víte co:) Ale holky jsou důkazem toho, že nemůžeme házet všechny do jednoho pytle. Líbí se mi, že mají nadhled a na nic si nehrajou:) :-)

14 miriabel miriabel | Web | 8. února 2012 v 18:03 | Reagovat

Souhlasim s Miau :)
Povedeny blog, Bylinko, ani jsem netusila, ze je taky tvuj :)

15 online online | E-mail | Web | 31. března 2017 v 21:02 | Reagovat
16 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 15. dubna 2017 v 11:18 | Reagovat
17 cialis cialis | E-mail | Web | 21. dubna 2017 v 4:12 | Reagovat
18 ViagThype ViagThype | E-mail | Web | 26. dubna 2017 v 17:36 | Reagovat

viagra achat quebec

      <a href=http://buyviagraonlinezrx.com/>viagra pills</a>

    <a href="http://buyviagraonlinezrx.com/">viagra cheap</a>

    viagra generique silagra

19 im im | E-mail | Web | 1. května 2017 v 10:05 | Reagovat
20 AndyThype AndyThype | E-mail | Web | 8. května 2017 v 12:10 | Reagovat

only now mexico viagra

      <a href=http://viagraonlinenvz.com/>viagra sample</a>

    <a href="http://viagraonlinenvz.com/">buy viagra</a>

    generic viagra 50 uk

21 AnnieThype AnnieThype | E-mail | Web | 22. května 2017 v 5:42 | Reagovat

forum viagra gratuit

      <a href=http://cheapviagrazpn.com/>viagra without doctor prescription</a>

    <a href="http://cheapviagrazpn.com/">viagra cheap</a>

    best prices lowest buy viagra

22 MoisesThype MoisesThype | E-mail | Web | 22. května 2017 v 16:26 | Reagovat

compra de viagra en linea

      http://buyviagracvz.com/ -  viagra online

    <a href="http://buyviagracvz.com/">viagra</a>

    viagra aumenta la pressione

23 SethThype SethThype | E-mail | Web | 24. května 2017 v 14:36 | Reagovat

cialis 5mg price cvs

      <a href=http://cialisbuyvbz.com/>cialis cheap</a>

    <a href="http://cialisbuyvbz.com/">generic cialis</a>

    cialis 20mg online apotheke

24 SergeyThype SergeyThype | E-mail | Web | 1. června 2017 v 5:26 | Reagovat

viagra vs reviews levitra vs

      http://buyviagraonlineaz.com/ - viagra cheap

    <a href="http://buyviagraonlineaz.com/">online viagra</a>

    viagra marocain naturel

25 SergeyThype SergeyThype | E-mail | Web | 1. června 2017 v 18:35 | Reagovat

viagra 100mg youg

      http://buyviagraonlineaz.com/ - cheap viagra

    <a href="http://buyviagraonlineaz.com/">viagra</a>

    viagra barato chile

26 CoreThype CoreThype | E-mail | Web | 7. června 2017 v 22:59 | Reagovat

cialis trop cher

      http://buyacialisonline.com/ - buy cialis

    <a href="http://buyacialisonline.com/">buy cheap cialis</a>

    cialis georgia

27 AranThype AranThype | E-mail | Web | 8. června 2017 v 1:42 | Reagovat

no cosigner loans

      http://paydaysolobest.com/ - payday loans

    <a href="http://paydaysolobest.com/">personal loans</a>

    payday loans forest hills pa

28 CoreThype CoreThype | E-mail | Web | 9. června 2017 v 3:55 | Reagovat

acquisto cialis indiano online

      http://buyacialisonline.com/ - cialis 10mg

    <a href="http://buyacialisonline.com/">buy cheap cialis</a>

    visit our site buy 5mg cialis

29 AndrewThype AndrewThype | E-mail | Web | 10. června 2017 v 21:43 | Reagovat

same day loan company

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no faxing payday advance</a>

    payday loans in talladega alabama

30 generic_viagra generic_viagra | E-mail | Web | 16. června 2017 v 6:35 | Reagovat
31 ValoThype ValoThype | E-mail | Web | 10. července 2017 v 18:32 | Reagovat

payday loans wildwood fl

      http://bestsololoan.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://bestsololoan.com/">no faxing payday advance</a>

    personal loans for national guard soldiers

32 Arlenesox Arlenesox | E-mail | 22. července 2017 v 16:33 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

33 Arlenesox Arlenesox | E-mail | 22. července 2017 v 21:43 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

34 Flossiebek Flossiebek | E-mail | 25. července 2017 v 22:13 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

35 Flossiebek Flossiebek | E-mail | 26. července 2017 v 3:40 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

36 Flossiebek Flossiebek | E-mail | 26. července 2017 v 14:31 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

37 Aaaucestump Aaaucestump | E-mail | Web | 29. července 2017 v 13:39 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

38 GeorgeCob GeorgeCob | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 12:33 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>программа млм, сетевой бизнес видео</a>

39 CaseyWaime CaseyWaime | E-mail | Web | 22. září 2017 v 15:18 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>More info!..</a>

40 Avito77Hor Avito77Hor | E-mail | 24. září 2017 v 23:13 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито сызрань вещи пакетом
авито ру бесплатные
авито томск доска бесплатных
авито спб бесплатные объявления
авито б

41 Avito888Hor Avito888Hor | E-mail | 25. září 2017 v 6:20 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

кемерово купить вещи пакетом +на авито
авито авто акции
пакет одежда авито москва
одежда пакетом авито
+как пополнить баланс авито

42 MIAGka MIAGka | E-mail | Web | 18. října 2017 v 4:20 | Reagovat
43 BethanyPkw BethanyPkw | E-mail | Web | 25. října 2017 v 0:02 | Reagovat
44 Avito321Tet Avito321Tet | E-mail | 28. října 2017 v 2:52 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

дача авито залив
купить кошелек фурла авито
что делать если мой аккаунт заблокирован в авито
завести кошелек авито
как удалить аккаунт с авито на телефоне

45 BethanyEjw BethanyEjw | 15. listopadu 2017 v 5:07 | Reagovat

Hey everybody! Lately I have been fighting with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.storeboard.com/blogs/social-media/buy-klonopin-online/812386>site</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

46 OlegThype OlegThype | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 13:33 | Reagovat

viagra e altr

      http://viagraonlinelka.com/ - online viagra

    <a href="http://viagraonlinelka.com/">buy viagra</a>

    pfizer viagra off patent

47 Ondciminc Ondciminc | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 0:56 | Reagovat

viagra information
http://genericonlineviaqra.com/
viagra information
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra sale</a> OK’

48 Mhtmayday Mhtmayday | E-mail | Web | 2. února 2018 v 0:05 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
1 hour payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance american express</a>

49 Tvbnothe Tvbnothe | E-mail | Web | 8. února 2018 v 2:21 | Reagovat

OK’
<a href="https://24paydayloan.org/">get a loan</a>
personal loans https://24paydayloan.org/ - loans

50 HpzThela HpzThela | E-mail | Web | 13. února 2018 v 2:12 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanus.org/">writing business plan</a>
custom writing in 24 hrs
https://writebusinessplanus.org/ - buy business plans

51 arolaPapCax arolaPapCax | E-mail | Web | 14. února 2018 v 0:14 | Reagovat

what will happen if a female takes viagra
<a href=http://viagrauga.com/>lowest price viagra</a>
cialis dosage compared to viagra
<a href="http://viagrauga.com/">order viagra</a>
the most effective way to take viagra

52 LbdaSymn LbdaSymn | E-mail | Web | 14. února 2018 v 1:16 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">business plan writing</a>
paperwriter
https://writebusinessplan.us.com/ - write business plan

53 LbdaSymn LbdaSymn | E-mail | Web | 14. února 2018 v 4:58 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">small business plans</a>
assignement help
https://writebusinessplan.us.com/ - creating business plan

54 yobgJerly yobgJerly | E-mail | Web | 17. února 2018 v 1:40 | Reagovat

Hello! All! <a href="https://writeresearchpaper.us.com/">dissertation papers</a> <a href=https://writeresearchpaper.us.com/>buy research paper</a> ok’

55 Gbropera Gbropera | E-mail | Web | 19. února 2018 v 2:01 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> adverse credit payday loans</a>
installment payday loans <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> loans online</a>
OK’

56 Grdteare Grdteare | E-mail | Web | 22. února 2018 v 15:45 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">buy cialis</a>
online cialis
<a href=http://buycialisomskc.com/>cialis order canada</a> OK’

57 Gbmprolo Gbmprolo | E-mail | Web | 24. února 2018 v 12:22 | Reagovat

generic brand for cialis - http://buycialisomskc.com/
cheap liquid cialis <a href=http://buycialisomskc.com/>cialis pills</a> ’

58 Lqxteare Lqxteare | E-mail | Web | 27. února 2018 v 5:44 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">no prescription cialis</a>
cialis professional online
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis</a> OK’

59 JerryHom JerryHom | E-mail | Web | 6. března 2018 v 1:25 | Reagovat

i http://genericviagratx.com is viagra safe <a href= http://genericviagratx.com >buy generic viagra</a> men

60 Perrydop Perrydop | E-mail | Web | 6. března 2018 v 21:21 | Reagovat

e http://cialisxtl.com cialis patent <a href= http://cialisxtl.com >cialis online</a> ma'am

61 Perrydop Perrydop | E-mail | Web | 6. března 2018 v 23:57 | Reagovat

m http://cialisxtl.com how to use cialis <a href= http://cialisxtl.com >generic cialis</a> brown

62 Perrydop Perrydop | E-mail | Web | 7. března 2018 v 3:12 | Reagovat

e http://cialisxtl.com cialis samples

63 Donaldroups Donaldroups | E-mail | Web | 7. března 2018 v 5:58 | Reagovat

v http://cialisxtl.com female cialis

64 Donaldroups Donaldroups | E-mail | Web | 7. března 2018 v 9:50 | Reagovat

b http://cialisxtl.com cialis cost per pill <a href= http://cialisxtl.com >cialis coupon</a> send

65 KennethGom KennethGom | E-mail | Web | 9. března 2018 v 3:18 | Reagovat

paper writing services http://essaywritingservicezcl.com essay writing service <a href= http://essaywritingservicezcl.com >essay writing service cheap</a> everybody

66 Richardjap Richardjap | E-mail | Web | 10. března 2018 v 8:13 | Reagovat

ygbbze <a href= http://canadianpharmacybtg.com >canadian neighbor pharmacy</a>

67 Richardjap Richardjap | E-mail | Web | 10. března 2018 v 13:41 | Reagovat

kpuhtz <a href=  http://genericviagrabtg.com >cheap viagra</a>

68 Richardjap Richardjap | E-mail | Web | 10. března 2018 v 14:15 | Reagovat

hftxmp <a href= http://cialiscouponbtg.com >buy cialis</a>

69 GeorgeFuh GeorgeFuh | E-mail | Web | 12. března 2018 v 13:37 | Reagovat

cheap levitra <a href= http://levitrasbc.com >cheap levitra</a> matter

70 Melvinbonna Melvinbonna | E-mail | Web | 14. března 2018 v 16:40 | Reagovat

d http://cialiscouponooc.com cialis coupon <a href= http://cialiscouponooc.com >cialis coupon</a> king

71 Melvinbonna Melvinbonna | E-mail | Web | 15. března 2018 v 21:12 | Reagovat

x http://viagraonlineooc.com viagra no prescription <a href= http://viagraonlineooc.com >viagra online</a> white

72 EmilioFek EmilioFek | E-mail | Web | 17. března 2018 v 7:30 | Reagovat

s http://genericcialisrec.com cialis daily <a href= http://genericcialisrec.com >buy cialis</a> pass

73 EdwardMek EdwardMek | E-mail | Web | 17. března 2018 v 19:34 | Reagovat

l http://buyviagraonlinetdx.com how long does viagra last <a href= http://buyviagraonlinetdx.com >buy viagra online canada pharmacy</a> aware

74 RobertWew RobertWew | E-mail | Web | 21. března 2018 v 11:43 | Reagovat

rapid payday loans <a href= https://paydayloanspcn.com >payday loans usa</a> land

75 buy ranitidine buy ranitidine | E-mail | Web | 22. března 2018 v 19:23 | Reagovat

ranitidine 300 mg

76 mobic meloxicam	medication mobic meloxicam medication | E-mail | Web | 23. března 2018 v 9:05 | Reagovat

mobic meloxicam    7 5 mg

77 mobic meloxicam 15 mg mobic meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 10:50 | Reagovat

mobic meloxicam    medication

78 HnnHeake HnnHeake | E-mail | Web | 23. března 2018 v 13:23 | Reagovat

<a href="https://needmoney.us.com/">need money fast</a>
loan interest calculator <a href="https://needmoney.us.com/">same day money loans</a>
OK’

79 mobic meloxicam 15 mg mobic meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 18:29 | Reagovat

mobic meloxicam 15 mg

80 Steveovern Steveovern | E-mail | Web | 24. března 2018 v 7:23 | Reagovat

l https://doxycyclinestorm.com buy doxycycline <a href= https://doxycyclinestorm.com >buy doxycycline</a> fellow

81 Steveovern Steveovern | E-mail | Web | 25. března 2018 v 4:45 | Reagovat

y https://femaleviagrastorm.com female viagra <a href= https://femaleviagrastorm.com >female viagra</a> say

82 Steveovern Steveovern | E-mail | Web | 25. března 2018 v 11:04 | Reagovat

i https://doxycyclinestorm.com doxycycline pills <a href= https://doxycyclinestorm.com >buy doxycycline</a> dinner

83 ErnestDer ErnestDer | E-mail | Web | 25. března 2018 v 20:24 | Reagovat

levitra coupons <a href= http://levitrastorm.com >buy levitra</a> waiting

84 Steveovern Steveovern | E-mail | Web | 26. března 2018 v 1:02 | Reagovat

d https://doxycyclinestorm.com buy doxycycline <a href= https://doxycyclinestorm.com >buy doxycycline</a> like

85 Steveovern Steveovern | E-mail | Web | 26. března 2018 v 3:33 | Reagovat

b https://femaleviagrastorm.com viagra for women <a href= https://femaleviagrastorm.com >female viagra</a> least

86 http://mobicmeloxicam15mg.com/#mobic-meloxicam-15-mg http://mobicmeloxicam15mg.com/#mobic-meloxicam-15-mg | E-mail | Web | 30. března 2018 v 18:46 | Reagovat

mobic meloxicam 7 5 mg

87 download download | E-mail | Web | 31. března 2018 v 14:33 | Reagovat

Hello good sait

88 smettere di fumare smettere di fumare | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 13:02 | Reagovat

smettere di fumare ipnosi torino

89 bgcloams bgcloams | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 17:34 | Reagovat

viagra alternatives <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">order viagra online</a> generic viagra <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>viagra without prescription</a> OK’

90 I found it I found it | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 17:41 | Reagovat

benefici smettere di fumare forum

91 bsdfloams bsdfloams | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 0:24 | Reagovat

female viagra pill <a href="http://viagapharmaked.com/#">purchase viagra</a> viagra online <a href=http://viagapharmaked.com/#>viagra alternative</a> OK’

92 fdwVethy fdwVethy | E-mail | Web | Úterý v 2:23 | Reagovat

lowest price viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">over the counter viagra</a> viagra canadian pharmacy <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra generic</a>

93 dczloams dczloams | E-mail | Web | Úterý v 15:39 | Reagovat

viagra pharmacy <a href="http://menedkkr.com/#">viagra online canadian pharmacy</a> viagra women <a href=http://menedkkr.com/#>viagra story</a>

94 smettere di fumare boync smettere di fumare boync | E-mail | Web | Středa v 17:29 | Reagovat

smettere di fumare

95 Buy Essay Canada boync Buy Essay Canada boync | E-mail | Web | Čtvrtek v 9:07 | Reagovat

Buy Essay Canada

96 Smettere Di Fumare Velocementeboync Smettere Di Fumare Velocementeboync | E-mail | Web | Včera v 17:20 | Reagovat

Smettere Di Fumare Velocemente

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama