Rozhovor: MIAU

29. ledna 2012 v 13:00

V dalším rozhovoru vám představím blogerku MIAU, která je kreativní, jak se patří a svoje tvoření náležitě dokumentuje na blogu s adresou

http://miau-para-ti.blogspot.comNa svém blogu působíš pod přezdívkou MIAU. Jak tě napadla?
Hmm, na to se budeš muset zeptat mojí kočky :-)

Jak ses dostala k blogu a blogování?
Naprostým nedopatřením :-) A za všechno může moje sestra :D Neustále mě přesvědčovala, že by bylo dobré ty moje malůvky poslat na vandr do virtuálního (čili blogového) světa. Já se tomu bránila, protože mi přišlo tak nějak divné mít blog "hele koukejte, co jsem nakreslila" a navíc jsem totální počítačový analfabet. Jenže ona ta Bylinka by ukecala i kámen.

Svůj blog už od samého začátku směřuješ hlavně na svoji tvorbu. Byl to tedy hlavní účel jeho založení?
Jop, nejprapůvodnější plán asi byl jen tak vesele zveřejňovat výrobky, které mi ve volných chvílích rostly pod rukama, aby se tím mohl třeba někdo inspirovat, ale jak říkám, nechtěla jsem, aby to byl blog "hele, koukejte, co jsem nakreslila", takže je z toho nakonec blog "hele, koukejte, to jsem nakreslila a co právě tropím za nezbednosti" :-)Nejde si nevšimnout, že tvým velkým koníčkem je kreslení. Bylo tomu tak už od malička, nebo ses k němu dostala později?
Co si vzpomínám, tak mě čmárání, kreslení, malování, lepení, stříhání bavilo vždycky :) Na prázdniny za babičkou jsem jezdívala vybavená pastelkama a děda nestíhal strouhat :)

Navštěvovala jsi někdy výtvarnou školu, nebo jsi samouk?
Jj, navštěvovala, kdysi dávno... a moc za to rodičům děkuju :-)

Účastnila ses někdy nějaké výtvarné soutěže?
No na základce, nějaké té školní. Vyhrála jsem fixy a náčrtník, heč :-)

Ač jsi výtvarně velmi nadaná, výtvarný obor nestuduješ. Jsi studentkou matematiky a hudební výchovy. Neuvažovala jsi nikdy o výtvarném oboru? Nelituješ toho?
Prý nadaná :D ... Ale děkuju :-)
Je pravda, že jsem s myšlenkou studovat výtvarku laškovala, jenže jsem si naštěstí včas uvědomila, že nejsem žádný malíř umělec, ale jen nadšenec amatér. Jsem ráda, že mi malování zůstalo "jen" jako koníček. Když jsem to koumala kolem a kolem, tak jsem vykoumala, že by mě vlastně ani moc nebavilo kreslit "na povel". Ani bych to neuměla. Určitě bych neohrnovala nos, kdyby se mi naskytla příležitost nějak to svoje malování posunout, protože to jsou jen takové jednoduché kresbičky, ale baví mě to a to si myslím, že je pro mě nejdůležitější :-)

Svoje kresbičky jsi loni propašovala také do tvé bakalářské práce. Jak se to tak stane, že téma mezipředmětových vztahů mezi hudební výchovou a matematikou může doprovázet i výtvarná činnost? :-)
To je jednoduché. Stačí si vybrat téma, ke kterému prakticky neexistuje žádná literatura :D To se pak v prosinci děsíte, když se spolužáci chlubí, kolik už toho mají napsaného a váš word s názvem "bakalářská práce" zeje prázdnotou. Začala jsem tím, že jsem procházela všemožné zpěvníky a hledala v nich písničky, ve kterých se počítá nebo zpívá o číslech. A pak se to stalo :-) Brouzdala jsem internetem a objevila naskenovanou stránku z pracovního sešitu matematiky pro 1. třídu. Byla na ní písnička 10 malých černoušků, ke každé sloce byl obrázek a slovní úloha. Koukám na obrázek a říkám si, no tohle bych teda nakreslila jinak a tohle taky... začala jsem si čmárat a vtom mi to cvaklo. Vyrobím pracovní listy z nejznámějších "matematických písniček". Začala jsem si malovat babku, která měla 4 jabka, Janka, co snědl brambory pečený, tři slípky při chůzi ze vsi... i na ty černoušky došlo :-) ... V hudebním programu jsem přepsala noty, obrázky naskenovala, vymyslela ke každé písničce matematické příklady, v malování a ve wordu to velmi, opravdu velmi amatérsky splácala dohromady a bylo :-) Hrozně mě to bavilo. Při tvorbě bakalářky jsem si vlastně spíš hrála :-) No, do diplomky už to malování asi nenacpu, škoda :D


Nejčastěji maluješ na textil. Kdy ses k této technice dostala?
Byla to vlastně úplná náhoda. Jako každý rok jsem si asi před třemi lety lámala hlavu s tím, co dám mamce k narozeninám. Vzpomněla jsem si, jak jsme si kdysi na konci tábora navzájem kreslili na trička a podepisovali se na ně. Zašla jsem do papírnictví, koupila fixu na textil, pár barviček a pustila se do "díla". Jenže, fixa byla nějak "tlustá", barvičky se rozpíjely a štětce na vodovky taky nebyly to pravé ořechové. Ale "jsem chlap co z boja neutíká", podnikla jsem druhou cestu pro potřebné věci, tentokrát už do pořádného obchodu, doptala se na tenký fix na textil, štětce na textil a nakoupila další barvičky. Druhé tričko bylo pro milého k svátku a světe div se, povedlo se! Byla jsem tak nadšená, že jsem namalovala jedno i pro sebe. No a Vánoce se blížily, barvičky zbyly, tak jsem nakoupila pytlíčky a tašky a rozhodla se zahrát si na Ježíška. A od těch dob už na moje malovací nádobíčko nedám dopustit :-)

Je právě malování na textil tvým nejoblíbenějším, nebo pořád vede papír?
Je :-) Víš jak, s tím se dá víc machrovat, papír si na sebe asi neobleču :D
Ne, sranda, prostě už jsem si na barvičky na textil zvykla, a když po dlouhé době sáhnu po vodovkách nebo temperkách, no ehm, raději bez komentáře :D

Jaké všechny techniky malování jsi už vyzkoušela?
Jéj, tak takové ty co asi každý obyčejný smrtelník, který chodí do výtvarky :-)

Je nějaká výtvarná nebo celkově tvořivá činnost, která ti doopravdy nejde a kterou by ses ráda naučila?
No těch je! :-) Třeba bych si někdy chtěla zkusit malovat na dřevo. Jo, a pokud můžu zmínit nějakou nevýtvarnou, tak bych se moc ráda chtěla naučit obsluhovat šicí stroj :-). Poslední dobou nedělám nic jiného, než okoukávám blogy šikovných švadlenek a "achám" nad jejich tvorbou :-)Vraťme se ale zpátky k malování na textil. Tvou doménou je hlavně dětské oblečení. Proč?
Tak málokdo je takový blázen jako já, aby nosil tričko s oslíkem nebo s tučňákem :-) Takže dětské obrázky na trička pro prťata, to je celá logika :-)

Maluješ na trička, látkové tašky, polštáře, čepičky, šatičky, dětská bodýčka, pytlíčky… O co je největší zájem?
Jó, to kdybych věděla :-)

Vyděláváš si nějak právě touhle činností? Máš hodně zakázek?
Spíš si přivydělávám, než vydělávám :-) Je to takový kolotoč, za vydělané peníze nakoupím další trička, barvy, štětce ... Ale jo, nějaký penízek z toho občas mám :-)Máš také profil na fler.cz, ráji tvořivých duší. Ozývají se ti i skrz něj zájemci o tebou malované kousky oblečení?
Pár věciček se mi tam už prodalo, dokonce i "na přání" jsem malovala pro nakupující maminky z fleru, ale nevýhodou jsou provize a samozřejmě poštovné, to se pak cena dost zvýší :( Ale jsem moc ráda, že taková stránka u nás existuje :-)

Účastnila ses v Olomouci, městě, kde studuješ, už několika fashion marketů. Jak ses k nim dostala?
Joj, v tom má zase prsty Bylinka :D, že?! :-) Jen tak mimochodem mi jednou oznámila, že její kamarádka pořádá v olomoucké kavárničce jarmark kreativního umění, jestli tam nechci vystavit pár svých výrobků. No, tak jsem teda do toho šla. Měla jsem strach, protože nejsem žádný profík a bála jsem se, že to bude akorát trapas, že tam budu sedět jak trubka s dětskýma malůvkama. Nakonec jsem byla ohromně mile překvapena! Prodalo se mi toho víc, než jsem si dovedla představit a moc mě povzbudily nadšené reakce nakupujících, takový balzám na duši :-) Na fleru komunikujete s nakupujícíma jen elektronicky, jenže tady jsem na ně koukala a moc mě těšilo vidět, že se ty moje výtvory někomu opravdu líbí a že třeba skončí jako vánoční dárek pod stromečkem :-) Od té doby mě už většinou vždycky někdo kontaktoval, že se něco koná a jestli se mám zájem zúčastnit :)Jaká byla účast na těchto marketech? Vyplatilo se ti sem zavítat coby prodejce?
Jak jsem psala, na prvním to bylo nad očekávání. A tak jsem do každého dalšího šla po hlavě. Je pravda, že občas to není zrovna nejvýhodnější, když zaplatíte "zápisné" a přitom nevíte, jestli vůbec něco prodáte. Ale musím zaklepat, protože zatím jsem měla štěstí a nejsem v mínusu :) Navíc je to velká zkušenost, potkáte spoustu milých kreativních duší, jste přímo v centru originálních výrobků ....

Je těžké určit si cenu za namalované dílo? Vyplatí se ti tohle tvoření, když vezmeš v potaz nákup textilu a barviček?
To je pro mě přímo nadlidský úkol. Otravuju všechny kolem a prosím, aby mi ty moje srandičky ocenili, protože já jsem obchodník jak koleno. Nejraději bych to dala každému, komu se to zalíbí, protože už to, že vidím, že se to někomu líbí, je pro mě velkou odměnou. Ale jsem chudý student, takže se snažím, abych na tom alespoň neprodělávala :-)

Dáváš o svých výtvorech vědět světu i jinak než skrz blog?
Dávám, dávám :-) Jsem si sama svou vlastní reklamou tím, že ty svoje malované věci nosím, no pak fler.cz, Facebook a ty jarmarky. Párkrát jsem nesla své výrobky do kamenných obchůdků s ručně vyráběným zbožím, nooo a samozřejmě dealerka mamka :-)

Pomohl ti už blog někdy v zakázce na malování oblečení?
Pomohl :-)

Mohla bys popsat, co všechno je potřeba udělat pro to, aby světlo světa spatřilo krásné tričko z tvých rukou?
Co by né :-) Koupím tričko, uvařím si kafe, rozbalím čokoládu, dám si jeden čtvereček, druhý... dobře, dobře... dejme tomu, že se rozhodnu malovat třeba sovičku. Tak nejprve si ji načrtnu na tričko tužkou, potom ji obtáhnu černým fixem, namíchám barvičky, vybarvím, počkám až to uschne, zažehlím, tadá a je to :-)

Dokumentuješ si všechny své výtvory, než je vyšleš do světa?
Jasně :-) Abych se pak jako stará bezzubá babka měla čím chlubit svým vnoučatům :-)Dovedla bys odhadnout, kolik malovaných věcí už vzešlo z tvých rukou?
Hm, to asi né :-) Tak baj očko to už možná pomalu půjde ke stovce, když započítám i ty malé malované pytlíčky a tašky :-) Ale je to střeleno hodně od boku :-)

Vyrábíš také brože, náušničky, maňásky… Co tě však baví nejvíce?
To se nedá říct. Jednou mám chuť kreslit, jindy lepit, pak zase stříhat, ale to malování bude asi to "nej" :-)

Podporují tě tví nejbližší v malování?
Podporují, a jak! Bez nich bych si malovala nejspíš jen do šuplíku! :-) Jsem jim za to moc vděčná.Je pro tebe malování jen radost, nebo se taky někdy při tvoření i pořádně vztekáš?
Oj, otázka na tělo :-) Je to radost, relax, nabíječka :-) Ale umím i nadávat jako papoušek. To když se mě rozhodne navštívit moje číča Sofie zrovna v době, když maluju. Na stole barvy, rozkreslená trička a ona si vyskočí rovnou doprostřed toho barevného čurbesu a prochází se po nezaschlých malůvkách. To mi hrůzou naskakují pupínky! :-)

Dovedeš si představit, že by tě v budoucnu mohly tvoje malůvky na textil i živit?
Bylo by to fajné :-)

Máš nějakého oblíbeného výtvarníka?
Adolfa Borna :-)

Když odbočíme od malování, jaké další činnosti naplňují tvůj volný čas kromě něj?
Tohle je vlastně můj největší problém. Baví mě spoustu věcí (plavání, badminton, běhání, kolo, brusle, hory, hudba, divadlo, film, zpěv, klavír, housle,...), a tak skáču od jednoho k druhému, vše jen tak rekreačně lechtám a nejsem schopná se rozhodnout (možná ani nechci :-)), čemu věnovat veškerý čas na úkor ostatního :-)

Na blogu jsi také zmínila loňské léto, jehož značnou část jsi strávila ve Skotsku sběrem malin. Jaká to byla zkušenost? Doporučila bys ji ostatním?
Určitě! Pokud máte možnost, tak jeďte. My sice chytli špatnou sezónu, úroda skoro žádná, takže práce (a tudíž i peněz) málo, ale zážitků plný pytel. Spali jsme ve stanech (a ve Skotsku prší, prší, a když neprší, tak mrholí), vařili si na plynových vařičích, ale něco málo jsme si přece jen vydělali, takže se nám zaplatila alespoň cesta a jídlo :-) Hodně jsme cestovali (stopem, takže náklady žádné :-)) Hned po příjezdu nám bylo jasné, že neodjedeme jako boháči, tak jsme to brali sportovně a řekli jsme si, že je to dlouhá dovolená, na které si máme možnost přivydělat a snažili jsme si to užít :-) ... a od těch dob si vážím teplé vody, suchých ponožek a plného žaludku :-)

Jaké jsou tvé nejoblíbenější blogy?
Jéjej, těch je :-) Ale nejraději mám asi ty kreativní :)

Trávíš hodně času prohlížením ostatních blogů?
Hmm, hlavně ve zkouškovém :DJak vidíš budoucnost svého blogu?
Barevně :-)
Ne, vážně nevím :) Už tak je to takový mišmaš výrobků, zážitků, fotek a povídání :-) Ráda věci plánuju, abych je pak mohla od základu měnit :) No jo, celá já :-)

Máš nějaký sen o budoucnosti ve spojitosti s malováním?
To víš, že jo :-) Až budu velká, otevřu si malinký voňavý obchůdek, ve kterém budou malované věcičky, brože, ozdoby ... jo a až se naučím šít, tak taky nějaké tašky, polštářky a ták :-)

Co bys na závěr vzkázala čtenářům rozhovoru?
Jestli máte nějaký sen, tak si za ním jděte :-)! Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že budu svoje malůvky prodávat na jarmarcích a fashion marketech, asi bych na něj nevěřícně koulela očima :D No, a vidíte :) Tak šup, šup, co můžete udělat dnes, neodkládejte na zítřek :D
Děkuju, že jste se pročetli až na konec :-)


Děkuju za rozhovor :)

Staňte se fanouškem blogu PTÁME SE na Facebooku a budete o nových rozhovorech informováni ve výpisu novinek :)

 


Komentáře

Zobrazit vše (245)
Zobrazit starší komentáře

201 jenniferaa16 jenniferaa16 | E-mail | Web | 25. října 2017 v 14:06 | Reagovat

Novel project
http://assjob.tobuy.in/?dispatch.emely
adult erotic fiction erotic jokes erotic mobile erotic email best erotic books

202 Georgedax Georgedax | E-mail | Web | 25. října 2017 v 16:16 | Reagovat

important website http://dasex.net/

204 KreditZoozy KreditZoozy | E-mail | Web | 27. října 2017 v 6:01 | Reagovat

Взять кредит наличными на сайте http://kreditandbanks.ru

205 Roberthal Roberthal | E-mail | Web | 29. října 2017 v 7:30 | Reagovat
206 Francistrilk Francistrilk | E-mail | Web | 29. října 2017 v 21:20 | Reagovat
207 XRumerTest XRumerTest | E-mail | 31. října 2017 v 20:59 | Reagovat

Hello. And Bye.

208 Mihailblemo Mihailblemo | E-mail | 1. listopadu 2017 v 5:05 | Reagovat

Представления о норме и этике поведения вообще отсутствуют напрочь. Пример. Сидит возле смотровой несколько человек. Он сидит тут же, названивает знакомым барышням и назначает свидания. Явно озабочен не состоянием своих пациентов. Все слушают, всем весело. Хвастлив не в меру. Как он мне говорил в какие топы и чарты входит, не буду рассказывать, это уже стыдно и смешно даже для такого как он. Легендарная его фраза: «Я много умных слов знаю, я институт с красным дипломом закончил» до сих пор улыбку вызывает. Бедный мальчик, он не знает разницы между наличием мозгов в голове и красного диплома в кармане. Так это еще «цветочки», там и посмешнее было. Вот не знаю, плакать с такого доктора или смеяться, грех ведь смеяться, его и так природа умом обидела. Словарный запас как у Эллочки Людоедки примерно, при этом весь из себя. Все время были какие-то вульгарные уличные фразочки типа: «что вы мне мозги выносите», так и хотелось сказать:» разлюбезный доктор Бочаров, какие мозги, Вы себе льстите». Ужасающая степень невежества и ограниченности. Что касается офтальмологии – почти ноль.Что ни спросишь, ничего не знает, только злиться горазд. Знаю, что он многим, не только мне, покалечил глаза. Большой процент неудачных операций. Свою статистику умело замалчивает и корректирует в лучшую сторону, это он умеет, видела как это делает. К сожалению, все это узнала уже после операции, поговорив с людьми. Издевается над пациентами, как сам хочет. А там же , в основном, пожилые люди, их же жалко. Он на них деньги зарабатывает и так по-свински относится. Ну это, конечно, понятно, если учесть, что основная мотивация там – жадность, а отнюдь не любовь к своему делу. Жаль, вообще, он мальчик не без способностей, просто низкоуровневый сильно. Тупость, примитивность и эгоцентризм просто зашкаливают. У нас о нем разные мнения. Есть довольные его работой, я за них рада, не все же Бочаровы лажаться.
Особо впечатлил отзыв одной пострадавшей, написавшей, что все с кем она у него прооперировалась в один день, на следующий оказались слепыми. К его чести нужно сказать, что оперирует он много и опыта ему не занимать. Но он ведь знает, зачем и для чего это делает. Ладно, за все когда-нибудь расплачиваться придется, по-другому не бывает. Кстати, идея выложить наше с ним общение в сеть принадлежит именно ему. Ну хоть одна хорошая идея от Бочарова Е.В . Сама бы я до этого не додумалась. Вдохновил, так сказать.
Народ должен знать своих героев в лицо или по описанию.
Вообще, мне в жизни попадались и неплохие врачи. И это, как правило, прекрасные люди, беззаветно преданые своему делу. Но таких очень мало. Огромное им человеческое спасибо. Хотелось бы напомнить всем врачам, не забывайте, кто для кого в этом мире существует, не пациенты для вас, а вы для них. А то можно и на неприятности нарваться, если у кого терпение лопнет. Такое сейчас часто бывает… Здоровья всем.

209 Gavincoevy Gavincoevy | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 14:24 | Reagovat

http://mic-shop.com/

【揚歌麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂

210 CalvinHorse CalvinHorse | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 17:00 | Reagovat

Удостоверьтесь, что вы приобрели обои без подготовительного нанесенного клея <a href="http://kirpich174.ru/publications/marmoleum.html">kirpich 174</a>.

211 HarryPadly HarryPadly | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 17:35 | Reagovat

XYZ專業光碟教學網站 http://xyz.net.tw/

212 YulianWratA YulianWratA | E-mail | 2. listopadu 2017 v 22:34 | Reagovat

<a href=>Emosy Jeokedo noucky</a>
    <a href=>kag tuttlirm dawlink</a>
    <a href=>Priets Ma Hip</a>
     Qualpete waybeah AdalsEasense

213 Davidrow Davidrow | E-mail | 2. listopadu 2017 v 23:43 | Reagovat

free android spyware? sms spy . the best invisible mobile spy app for android? espiador de wasap!

free facebook messenger spylogin sms tracker agent
email spy ipadfree trial gps tracker
spy earpiece iphonemalware spyware on iphone
download whatsapp spy para pc gratisfacebook profile activity tracker
whatsapp spy download gratis para macnq call blocker premium apk cracked
refog phone spymobile phone no location tracker
checking for spyware on android phonefree download whatsapp spy v2.1
spy cam for mobileiphone spy install remotely
international gps car trackerperiod tracker deluxe android download
phone to phone trackerremote mobile spy app

is there a free sms spy appcall blocker for blackberry curve 8900, http://spyappforphones.com/2017/11/01/call-tracker-cell-phone-trackers-iphone-spy-app-no-jailbreak/, spyware mobile phone detectionspy call software for nokia c2-01
gps bracelet personal trackercall blocker nokia 206, http://spyappforphones.com/2017/11/01/skype-spy-blue-whale-game-phone-spy/, spyware without access to target phonehow to spy via iphone
spy cell phone smsmobile spy software for windows xp, http://spyappforphones.com/2017/11/01/spy-software-spymobile-android-keylogger/, descargar mobile spy 2.0 gratiskeylogger for android cnet
sms smart trackerwalking tracker app for android, http://spyappforphones.com/2017/11/01/instagram-spy-mobile-tracker-spy-mobile/, spy on iphone with ip addresswhatsapp spy v1.51 exe free download
whatsapp spy free download nokiamobile phone spyware australia, http://spyappforphones.com/2017/11/01/android-tracker-spy-to-mobile-keylogger-iphone/, undetectable sms trackerhow to spy my girlfriends iphone

214 poroved poroved | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 1:22 | Reagovat

<a href=http://pornoved.com/porno_s_zhyvotnymy/>зоо порно</a>

215 Trofimwep Trofimwep | E-mail | 3. listopadu 2017 v 11:21 | Reagovat

<a href=>ea occughCoorb appapharguts</a>
    <a href=>Prurrymen Noreladillner unebooneli</a>
    <a href=>Opporprupe OccupS Roca</a>
     Baida swemefemintoge feflably

216 KimMoumn KimMoumn | E-mail | 3. listopadu 2017 v 13:26 | Reagovat

<a href=>Tiny neerpal lot</a>
    <a href=>Tardyslard artere DiurotrowgrosE</a>
    <a href=>Copnosmott Kitymn oi</a>
     Licentenef Funty invomb

217 Michaeldah Michaeldah | E-mail | 4. listopadu 2017 v 5:20 | Reagovat

I'm certainly which will everyone knows how to produce fantastic essay except scholarship or grant essay producing may be a full several shot match; to begin with you will find there's large amount a little more endangered. In case you're to write the perfect scholarships essay make sure you make sure that individuals compose an essay which may get noticed from the reminiscences of those examining in addition producing the selections. Your essay has bought to generally be alot more unforgettable than any in the other applicants’ essays. In the event your scholarship essay crafting often is the same exact as every body else’s then you would probably too just attract plenty to the spots as that is definitely most probably how the choice will probably be manufactured as there exists more likely to be small else academically to individual the candidates. So so you can get an edge and make them generate a favourable pick inside your favor it is important to have an essay that would remain firmly implanted in their memory when it comes time to make conclusions.

For everybody who is not confident in writing that awe inspiring scholarship essay you can easily often get assistance from the crafting service. There are various a variety of expert services on the market just make sure to visit one that will provide a ideal position. A great many will offer you no guarantees and do not say how they seek the services of their employees, that is due to the fact that so many of them will set your essay out for the lowest bid. Because of this your essay would typically be created by a person without having expertise and often from a place where by they do not converse English as the first language. You are likely to grasp when i inform you the final results tend to be profoundly substandard.

<a href=http://www.italy.bugei.eu/2015/08/dissertation-creating-service/>http://www.italy.bugei.eu/2015/08/dissertation-creating-service/</a>

218 Trialsess Trialsess | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 11:11 | Reagovat

Many business centers are in the process of development here. The bacteria slowly begin to erode the tooth enamel used to protect teeth and weaken the tooth exterior.The city celebrates a few festivals every year. Many tasks no longer require a trip within the car to be completed.Soft closed-Transition- Here the devices function by actively synchronizing the sources while transferring live sources and then connecting them together using a ramp load impulse to the backup power source. Most GPS watches today also include software so that you can load your workouts and track your workouts. <a href=http://www.cheapnfljerseysleader.com/>Cheap Jerseys China</a>.<a href=http://www.cheapnfljerseysleader.com/>Wholesale Jerseys Free Shipping</a>.Our forensic scientists can:- Review the findings of the prosecution scientist. A logotype has to be aware of the latest trends and styles consequently he she could design a construction logo that once again redefines how logos are designed for the construction business. Take inspirations from their site. This is exactly where <a href="http:    Turnaround time3. Driver blames poor driving and behaviour on being upset over a recent bereavement and denies being impaired.<a href=http://www.cheapnfljerseysleader.com/>Wholesale NFL Jerseys Cheap</a>.<br>Visit my site:http://www.cheapnfljerseysleader.com/

219 Romanquino Romanquino | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 4:09 | Reagovat

Прошлой ночью просматривал содержание сети, и неожиданно к своему удивлению заметил актуальный сайт. Это он: <a href=http://portomaltese.net/>http://portomaltese.net/</a> . Для нас данный ресурс оказал яркое впечатление. До свидания!

220 SilvaErecreddy SilvaErecreddy | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 9:54 | Reagovat

Закончился сезон квартальных отчетов американских фирм. До середины октября большинство из них выполнили или перевыполнили прогнозы, а общие экономические показатели медленно, но уверенно улучшались.
А вот с 17 по 24 октября произошел серьезный спад всех индексов, а также курсов ведущих американских фирм. Nasdaq потерял больше 4%, Internet больше 5%, Nasdaq Biotec – почти 7%. Примерно столько же потерял японский индекс Nikkei 225. Для отдельных фирм потери выглядели еще значительнее. Так, Microsoft потерял за месяц 10%, AT&T; и General Electric по 11%, Eastman Kodak даже 16%, а все они – компоненты Dow Jones! Среди других неудачников назовем Biogen-13%, Amazon и eBay – по 9%. Не нужно думать, что за этот период не было фирм, значительно повысивших свои курсы. Например, Interphase (67%), Orckit (62), Rambus (53%), Panam Sat (40%), Luminex (35%), Sapient (30%). Но это – представители второго эшелона, мало влияющие на биржевую атмосферу. Столь же впечатляют потери японских акций: 25% потерял Softbank, 22% Jafco, 16% CSK, причем это снова представители первого эшелона.
В чем причины падения курсов на фоне хороших общеэкономических показателей? С одной стороны, в указанную неделю несколько "тяжеловесных" американских титулов (Merck & Co, J. P. Morgan Chase, DuPont, Microsoft) не очень обрадовали инвесторов. Не думайте, что они показали плохие результаты за 3-й квартал, но кое-какие изъяны в их отчетах все же были, например, некоторые не полностью оправдали прогнозы аналитиков (на "высокое" качество этих прогнозов мы не раз указывали). Однако на фоне неустойчивого настроения инвесторов, о котором мы писали раньше, этого было достаточно для небольшой паники. С другой стороны, инвесторы до сих пор не могут оправиться от шока биржевого обвала, происшедшего в 2000 – 2002 годах. Их общая неуверенность в завтрашнем дне диктует новую тактику поведения, которая, скажем, 5 лет назад представлялась абсурдной. Эта тактика состоит в том, что реализуются даже очень малые прибыли (2 – 5%), полученные за несколько дней подъема индексов. При ничтожных процентах накладных расходов такая фиксация прибылей позволяет двигаться вперед мелкими шажками (мы описывали это под названием "стратегия черепахи") и почти гарантирует от существенных потерь. К сожалению, мелким вкладчикам такая тактика почти недоступна: банковский процент "съест" практически весь прирост курса, а из-за 10 – 20 евро стоит ли напрягать нервы? Однако биржу, как и погоду, нужно "благодарно принимать". Мы еще вернемся к этой проблеме.
За последнюю неделю октября все биржи, кроме российской (которая рухнула по "политическим" причинам), значительно прибавили, а вот в начале ноября произошла остановка: похоже, что инвесторы вспомнили поговорки: "Тише едешь – дальше будешь" и "Не беги впереди паровоза". Для продолжения динамичного роста им уже недостаточно "просто хороших" экономических показателей, им нужны "великолепные". Если такие быстро не появятся, то на первый план постепенно выйдет лозунг: "Деньги должны работать, а значит их нужно вкладывать!"
<a href=http://furroomshop.ru/>Новости с биржи</a>

221 WilliamWon WilliamWon | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 19:56 | Reagovat

близкий вебресурс http://lineshops.biz/

222 VerMoody VerMoody | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 20:05 | Reagovat

We would like to help you. <a href="https://www.google.com/mymaps/viewer?mid=1UWl1dPcmIAd56ZvKoV59wemR6CUPNuya&hl=en_US">payday loans in Temecula CA</a>
You can get a cash advance loan from $100 to $1000 https://www.google.com/mymaps/viewer?mid=1UWl1dPcmIAd56ZvKoV59wemR6CUPNuya&hl=en_US - payday loans in Temecula CA  in few minutes if you full out the form Apply Now. Best of all, you can apply for it at home or office. Please fill out an application on our site. In few minutes we will check our wide network of respectable lenders for https://www.google.com/mymaps/viewer?mid=1UWl1dPcmIAd56ZvKoV59wemR6CUPNuya&hl=en_US - payday loans online in Temecula CA the loan you need. After that, you will be redirected to lender's page with all detailed information about the loan's rates and terms assigned by the lender.

223 matildaqh1 matildaqh1 | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 22:55 | Reagovat

Freeware gay porn  
http://blackgay.net.erolove.in/?info-tate
  bi mr gay gay quotes mothership gay gay clubs london

224 KorolmSkach KorolmSkach | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 1:41 | Reagovat

Приветствую.
Женский сайт Красотули предлагает: макияж, рецепты, лифтинг и многое другое. Все это можно сделать самому и в домашних условиях. Зачем кому-то платить деньги?
Читайте на сайте сайте: http://krasotuli.com/

225 Michaeldah Michaeldah | E-mail | 6. listopadu 2017 v 21:18 | Reagovat

By making use of a professional Writing Services
You will find a significant difference between cheap essay writing and expert essay producing, whilst generally not a big big difference in price tag. An inexpensive essay services 'll ordinarily begin using the self employed to jot down your current essay while using no more than criteria designed for choice remaining price tag. They can select a fabulous writer to write a new good expository essay based on just the buy they establish with the give good results never ever their know-how and qualifications while in the area, nor even their flexibility to talk English. This very often leads to inadequately drafted essays with very poor language and grammar use, and perhaps even worse may end up in essays which have been plagiarized. Copied do the job in today’s age is almost sure to be caught by your tutor. For that reason you'll have to discover a extraordinarily qualified service which you could have confidence in to write your expository essay with your specific requirements and wishes.
When you are not confident in writing that awe inspiring scholarship essay you may all the time get facilitate from a composing support. There are various diverse expert services offered just ensure to look at one that will give a first-rate career. Several supply no guarantees and don't say how they hire their workers, that is because a wide range of of these will set your essay out on the cheapest bid. Which means your essay would routinely be composed by another person with no have and often from a state whereby they don't talk English as being a initial language. You may recognize once i convey to you that the gains are sometimes hugely substandard.

<a href=http://www.experienceolvera.co.uk/essay-crafting-service/>http://www.experienceolvera.co.uk/essay-crafting-service/</a>

226 Katirin_roofs Katirin_roofs | E-mail | 7. listopadu 2017 v 2:22 | Reagovat

Hello all  

...Меня заинтересовала тема "", но я там не могу ответить, к тому же не будет видно кто и что, да и не понятно о чем комментарий  
<a href=https://1prime.ru/MACROECONOMICS/20120206/753031450.html?sp=32>Сергей Катырин тпп</a> Ты жива еще, моя старушка? Жив и я. Привет тебе, привет! Пусть струится над твоей избушкой Тот вечерний несказанный свет. Пишут мне, что ты, тая тревогу, Загрустила шибко обо мне, то ты часто xодишь на дорогу В старомодном ветxом шушуне. Я по-прежнему такой же нежныйИ мечтаю только лишь о том, Чтоб скорее от тоски мятежной Воротиться в низенький наш дом.  

прошу прощения за опечатки....  очень маленькая клавиатура ....
Всем пока <>атырин ТПП|Катырин Сергей|Интересно Катырин Сергей] 113656 навсегда ...
p|s
Admin, просьба воздержаться от комментариев моего сообщения :)

227 PeterUtirm PeterUtirm | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 0:56 | Reagovat

I'd like to recommend for all bodybuilders my favorit the best website to buy anabolic steroids and HGH  in USA.
Try this website - http://steroman.com
They has worldwide shipping and insurance.
Read the blog - http://steroman.com/articles/

Tags:
buy anabolic steroids from thailand
buy anabolic steroids usa
buy anabolic steroids
buy steroids usa
buy la pharma
buy alpha pharma
buy meditech
buy unigen
buy anavar online
buy testosterone propionate
buy aromasin
buy testosterone undecanoate
buy drostanolone propionate
buy clenbuterol online
buy clenbuterol 40
order clenbuterol
buy proviron online
buy nandrolone
buy boldenone
buy trenbolone
buy trenbolone acetate
buy trenbolone enanthate
buy turinabol online usa
buy turinabol online
buy equipoise
buy oxandrolone
buy oxandrolone 10
buy halotestin online
buy stanozolol online
buy clomid online
buy parabolan online usa
buy arimidex online
buy parabolan online
buy parabolan online usa
buy drostanolone propionate
buy cytomel
buy cytomel online
buy primobolan
buy primobolan online
order tamoxifen
buy nolvadex
buy testosterone cypionate online
buy testosterone cypionate
buy sustanon 300
order methandienon
buy azolol 5
buy sibutramine
buy sibutramine 20
order deca durabolin
what is testosterone
hygetropin
how to use hgh
hygetropin instructions
how to use hygetropin
how to buy steroids with credit card
best way to protect liver from steroids
best bulking steroid stack
how to fight gynecomastia
where to buy tren steroid online
buy anabolic halo

228 CalvinHorse CalvinHorse | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 14:09 | Reagovat

Если взять более большое ведро, то замешать раствор не получиться <a href="http://kirpich174.ru/publications/sredstvo-dlja-mytja-okon-svoimi-rukami.html">средства</a>.

229 OsmininaThype OsmininaThype | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 17:47 | Reagovat

viagra orvernight ordre

      <a href=http://viagrahsk.com/>cheap viagra</a>

    <a href="http://viagrahsk.com/">buy viagra</a>

    viagra kaufen dusseldorf

230 Waynekarie Waynekarie | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 17:58 | Reagovat

красивый вебсайт http://shama-rc.net/

231 shariqt1 shariqt1 | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 9:09 | Reagovat

My revitalized folio
http://pattaya.girls.blogporn.in/?entry-dylan
tattoo zlata advice circle horses

232 GregoryKew GregoryKew | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 19:00 | Reagovat

nonna e nonno
indian
apolono korhaz
<a href=http://roeporn.com/hu/?q=szörös+anal+hd>szörös anal hd</a>
virgin castings
hairy teen
vestido publico

233 Katirin_roofs Katirin_roofs | E-mail | 10. listopadu 2017 v 8:59 | Reagovat

Hello all  

...Меня заинтересовала тема "", но я там не могу ответить, к тому же не будет видно кто и что, да и не понятно о чем комментарий  
<a href=http://ww.w.banki.tomsk.ru/pages/349/?id=170>Сергей Николаевич Катырин тпп</a> Ты жива еще, моя старушка? Жив и я. Привет тебе, привет! Пусть струится над твоей избушкой Тот вечерний несказанный свет. Пишут мне, что ты, тая тревогу, Загрустила шибко обо мне, то ты часто xодишь на дорогу В старомодном ветxом шушуне. Я по-прежнему такой же нежныйИ мечтаю только лишь о том, Чтоб скорее от тоски мятежной Воротиться в низенький наш дом.  

прошу прощения за опечатки....  очень маленькая клавиатура ....
Всем пока <>атырин ТПП|Катырин Сергей|Интересно Катырин Сергей] 113656 навсегда ...
p|s
Moderator, просьба воздержаться от комментариев моего сообщения :)

234 Darrylfum Darrylfum | E-mail | 11. listopadu 2017 v 13:25 | Reagovat

Получить или дать совет на любую тему, Все о доме, обустройстве и строительстве.
Семейные отношения, образование, воспитание детей, советы психолога.
Все о здоровье, лечение, диагностика, нетрадиционная медицина, лекарственные средства.
Мода и красота, кулинарные рецепты, спорт и фитнес, путешествия и туризм, техника и бизнес.
Все это на нашем сайте http://www.10000советов.рф

235 Rolandwok Rolandwok | E-mail | 14. listopadu 2017 v 3:12 | Reagovat

а как это узнать - позонить и наехать?

-----.
<a href=http://ekta.ru/communication/forum/user/2023/>http://ekta.ru/communication/forum/user/2023/</a>

236 BethanyElq BethanyElq | 15. listopadu 2017 v 12:28 | Reagovat

Hi all! Lately I have been battling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://www.dailymotion.com/video/x65ytfw>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

237 LloydChilt LloydChilt | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 9:44 | Reagovat

Привет, друзья.
предлагаю вступить в проект с вложение всего 7 рублей.
Также есть проект с вложением всего 100 рублей.
Проекты новые. Можно вступать в оба. Перспективные.
Выплаты - прямые, без накоплений, задержек и прочего.
Подробности - на сайте. Так же на сайте есть обратная связь с куратором.
Перейти на сайте - щёлкнув по картинке.
Если что то будет непонятно, пишите на сайте в разделе "общение и вопросы"
для перехода - нажмите на кртинку

<a href=http://sozvopros.ru/><img>http://sozvopros.ru/images/847378_l.jpg</img></a>

238 OlegThype OlegThype | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 17:41 | Reagovat

preiswerter pfizer viagra

      http://viagraonlinelka.com/ - generic viagra online

    <a href="http://viagraonlinelka.com/">viagra online</a>

    genericviagra en descuento

239 Makartew Makartew | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 18:57 | Reagovat

Информация которая вас интересует тут <a href=https://soldierweapons.ru/publ/rifles/>https://soldierweapons.ru/publ/rifles/</a> и если хотите написать  какую то фигню, то лучше не делайте этого

240 Trevorforry Trevorforry | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 21:51 | Reagovat

<a href=https://swipe.bz/>cc dump bz</a> - cc cvv shop, buy cc.

241 Gennadiycah Gennadiycah | E-mail | Web | Pátek v 12:59 | Reagovat

Вчера серфил содержание инет, неожиданно к своему восторгу заметил хороший сайт. Вот гляньте: <a href=https://vorotavtomatika.od.ua/tovary/komplekt-avtomatiki-erreka-rino-32-dlya-otkatnyx-vorot/>https://vorotavtomatika.od.ua/tovary/komplekt-avtomatiki-erreka-rino-32-dlya-otkatnyx-vorot/</a> . Для моих близких этот сайт произвел хорошее впечатление. Всего хорошего!

242 Ernestjashy Ernestjashy | E-mail | Sobota v 3:14 | Reagovat

Этой ночью пересматривал данные инет, и вдруг к своему восторгу заметил замечательный ресурс. Гляньте: <a href=https://elauto.od.ua/modelauto?brand=isuzu>https://elauto.od.ua/modelauto?brand=isuzu</a> . Для нас вышеуказанный веб-сайт показался очень нужным. До встречи!

243 Jasonpoelp Jasonpoelp | E-mail | Web | Neděle v 4:34 | Reagovat

здесь на этом веб-портале <a href=http://strojdomsam.ru/>http://strojdomsam.ru/</a> вы сумеете взглянуть на огромный ассортимент свежих новостей о отделке.

244 Laurabut Laurabut | E-mail | Pondělí v 19:22 | Reagovat

Shop <a href=https://www.redbubble.com/people/Goshadron/shop/> All For Home </a> unique T-Shirts, Tank Tops, Tote Bags, Wall Tapestries, Posters, Mugs, Duvet Covers, Dresses, Clocks, Art Prints.
Click Here: https://www.redbubble.com/people/Goshadron/shop
World wide shipping available.

245 rosalietq3 rosalietq3 | E-mail | Web | Úterý v 6:15 | Reagovat

Started up to date snare stand out
http://teenbbw.yopoint.in/?profile.jeanette
adult erotic literature erotic photography blog erotic art erotic posters erotic thriller movies

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama