Rozhovor: MAMI

19. února 2012 v 14:00

Po krátké odmlce je tady opět další rozhovor! Mami, která se dnes ocitla v roli zpovídané, bloguje rovnou na dvou adresách, a to

http://mami.blog.cz a http://mlecny-bar.blog.czDalo by se předpokládat, že blogová přezdívka Mami souvisí zejména s tím, že jsi maminka. Je to tak?
Ano, je to tak. Přezdívka "Mami" vznikla cca před třemi lety, kdy jsem během rodičovské dovolené začala aktivně psát svůj první blog, Deník dvojčátek.

Máš nádherná dvojčátka - holčičky. Je něco, co je zásadně odlišuje?
Ve skutečnosti nejsou úplně stejné, přestože ve stejných šatičkách tak mohou působit. Liší se mimikou, barvou hlasu a mají rozdílnou povahu. Čím jsou starší, tak se rozdíly mezi nimi prohlubují.

Jaká byla tvá první reakce ve chvíli, kdy ses dozvěděla, že nosíš v bříšku hned dvě miminka?
V první chvíli jsem dostala strach, jestli je vše v pořádku, zda mají všechny ručičky, nožičky, prstíčky… a potom se mě zmocnila dvojnásobná radost.

Z každého tvého článku sálá tvoje mateřská láska k holkám. Je však něco, čím tě dokážou pořádně vytočit?
Díky, domnívám se, že mateřské pouto se nezmění, ani kdyby bylo dítko nejneposlušnější na světě. Pokud se maminky zlobí nebo dokonce rozčilují, tak to nemá nic společného s nedostatkem lásky k dětem, spíše naopak. Mě například nejvíce stresuje, když začnou dovádět na místech, kde jde bezprostředně o život nebo zdraví, například na přechodu pro chodce, na kraji silnice, na nástupišti MHD apod. Mám vyzkoušeno, že děti kopírují nálady a duševní rozpoložení rodičů. Když jsem v pohodě a mám dobrou náladu, tak jsou i děti hodné a veselé.


Můžeš prozradit, jaké je tvé povolání?
Povolání je v dnešní době otázkou možnosti uplatnění vystudovaného oboru na trhu práce a diferencuje se výší odměny, která se nabízí. S inženýrsko-přírodovědným vzděláním jsem zakotvila na úřadě nejvyšším, jako VORS, tj. jako kříženec Vogona s Rákosníčkem :-)

Blog mami.blog.cz není tvým prvním blogem. Kde jsi začínala a proč ses rozhodla pro nový blogový začátek?
Můj současný blog na adrese mami.blog.cz plynule navázal na Deník dvojčátek (pozn. již je smazán). Přezdívku Mami jsem užívala od začátku, ale uživatelské jméno "mami" bylo původně obsazené. Administrátoři Blog.cz mi jej na požádání uvolnili. Předchozí majitel tohoto uživatelského jména nevlastnil žádný blog a navíc byl dlouhodobě neaktivní.

mami.blog.cz však není tvým jediným blogem. Před rokem jsi založila také Mléčný bar U dvou. Kde vznikl nápad na založení druhého blogu?
Musím přiznat, že se mi virtuální komunikace zalíbila natolik, že jsem chtěla založit nějaké neutrální příjemné místo, kde by se všichni mí přátelé mohli scházet a bavit se. Konečná podoba mlíčňáku ještě není hotová, ale s nárůstem čtenářů mám větší chuť se tomto blogu věnovat.

Na tomto blogu zveřejňuješ mimo jiné také spoustu receptů. Je vaření tvým velkým koníčkem?
Bylo, je a bude :-)

Všechno, co publikuji na blogu, tak tvoříme a ochutnáváme spolu s dětmi, proto jsou recepty a techniky co nejjednodušší. Vyzkoušet si je může prakticky kdokoliv.

Odehrálo se tady taky už několik soutěží o hodnotné ceny. Našla jsi pro ně nějakého sponzora, nebo šly ceny ze tvé kapsy?
Soutěže pořádám ze dvou důvodů. Především bych chtěla, aby mí čtenáři recepty a kreativní návody nejen četli, ale sami vyzkoušeli, napsali o nich článek, inspirovali se navzájem apod. Zkrátka, aby byl pro ně virtuální mléčný bar místem, kde si nejen něco pasivně přečtou, ale kde se opravdu inspirují k tvůrčí činnosti. Druhý důvod je prostý, ráda se také já nechám inspirovat nápady čtenářů, kteří se do soutěže zapojí. Jsou mezi nimi opravdoví umělci. Soutěže jsem financovala z vlastních zdrojů, nebyly komerční a nebyly určeny k propagaci žádné obchodní značky.

Kdo všechno z tvého okolí ví o tvém blogu?
O deníčku ví pouze pár nejbližších. Do virtuálního mléčného baru jsem se snažila vtáhnout celé široké okolí, všechny příbuzné a známe. Zatím jsou však pouze občasnými čtenáři, s přípravou obsahu mi pomáhají hlavně děti. Dvorním konzumentem vyfotografovaných děl je také můj manžel, který si denní menu z mlíčňáku velmi pochvaluje :-)


Jak vnímáš blogovou komunitu? Jaké typy blogů jsou ti nejbližší a čteš je nejraději?
Mému srdci blízké blogy najdete v mých oblíbených, ale občas zavítám i na opačný konec spektra. Mezi blogery mám i opravdové přátele, které se budu snažit neztratit z hledáčku.

Sama jsi na blogu Autorské klubu zpovídala několik blogerů. Ocitáš se v opačné roli poprvé?
Ano, zatím se mnou nikdo žádný oficiální rozhovor neuskutečnil.

Přispěla jsi dvěma pohádkami do knížky Pohádky pro kulíšky. Jaká byla tahle hromadná spolupráce blogerů?
Pohádky pro kulíšky" vnímám jako nejlepší společný projekt, který kdy v dějinách blogu vznikl.Účastnila ses křtu knížky a potkala jsi některé z blogerů i osobně?
Křtu knížky jsem se nezúčastnila, hromadným veřejným akcím se raději vyhýbám. Ovšem setkala jsem se několikrát osobně s Edith Holou a jejími závoďáky.

Tvým velkým koníčkem je také focení. Věnuješ se mu nějak více, nebo jde o amatérské nadšení pro věc?
Většinu svých článků se snažím oživit fotografiemi a někdy místo textu nechám promluvit samotné fotografie, které zachycují běh života. Fotografování se věnuji pouze amatérsky, nemám v tomto směru žádné vážné umělecké ambice.

Co fotíš nejraději?
Nejraději fotím květiny, parky, zahrady, ale v poslední době mě přitahuje food styling.

Na blogu Autorského klubu se jsi se starala o rubriku Milujeme KOMIX. Proč jsi s tímhle skončila?
Tuto rubriku jsem od začátku plánovala pouze nastartovat a posléze předat dalšímu komiksovému nadšenci. Věděla jsem, že s nástupem do zaměstnání nebudu mít na správcovství dostatek času. Navíc si myslím, že je dobře, když se správci v AK střídají a přinášejí do článků nové svěží nápady.


Máš nějaký oblíbený komix, který bys všem ráda doporučila?
Můj vztah ke komiksům jsem dost podrobně popsala v úvodním článku v rubrice Milujeme KOMIX (http://klub.blog.cz/1105/prave-zaciname). Nepatřím k těm největším fanouškům, kteří žijí pouze komiksy, ale když se mi nějaký dostane do ruky, ráda si ho přečtu. Nově bych čtenářům doporučila komiks s názvem "Persepolis" od francouzské autorky původem z Íránu Marjane Satrapi, podle kterého byl natočen i stejnojmenný celovečerní animovaný film. Pokud vám toto unikátní autobiografické dílo umožní alespoň na chvíli vidět svět z opačné strany barikády a zjistit, že na druhé straně žijí také lidé a hlavně děti, které mají své touhy a sny, bude to důkaz, že stylizovaný KOMIKS nebo animovaný film může být významným nástrojem k překonání předsudků.

Zkoušela jsi někdy sama vytvořit nějaký komix?
No, jéje. Ovšem čmáranice ze školních sešitů už odvál čas.

Je ještě nějaký další koníček kromě výše zmíněných, který naplňuje tvůj čas?
Pokud se mezi koníčky nepočítá práce, tak momentálně veškerý můj volný čas vyplňuje rodina a péče o domácnost.

Jakými vlastnostmi bys charakterizovala sebe samotnou?
Napůl probuzený snílek.

Máš nějaké další velké blogové plány do budoucna?
Ráda bych vytvořila z blogu Prvního virtuálního mléčného baru příjemné místo, kam se budou čtenáři rádi vracet.

Co bys na závěr rozhovoru vzkázala čtenářům?
Až budete mít cestu kolem, zastavte se na šálek teplé čokolády :-)

Děkuji za rozhovor! :-)

Mami taky odstartovala první vlnu interakce mezi dvěma po sobě jdoucími rozhovory. Aniž by tušila, kdo se ocitne pod palbami otázek příště, položila tomuto zpovídanému naslepo jednu otázku sama. Tak se těšte, už příště se dozvíte, co to bylo za otázku a kdo ji zodpoví :)

Staňte se fanouškem blogu PTÁME SE na Facebooku a budete o nových rozhovorech informováni ve výpisu novinek :)
 


Komentáře

1 Tail-Haris Tail-Haris | Web | 19. února 2012 v 15:17 | Reagovat

super rozhovor od této blogerky jsem viděla několik článku a musím se přiznat, že mě na nich pokaždé něco zaujalo :)

2 Tril Tril | 19. února 2012 v 15:34 | Reagovat

kříženec Vogona s Rákosníčkem! :-D  :-D  :-D další povedený rozhovor

3 Janinka Janinka | Web | 19. února 2012 v 17:47 | Reagovat

Povedený rozhovor, konečně taky víme o tajemné Mami něco víc :-).

4 Aidrien Assagir Aidrien Assagir | Web | 19. února 2012 v 18:41 | Reagovat

Mléčný bar a soutěž na něm mě zaujala, ale jaksi jsem se probudila dost pozdě, tak už nemělo smysl se hlásit. :-D Musím tam ale zavítat častěji. :-)  :-)

5 uajiii uajiii | Web | 21. února 2012 v 16:37 | Reagovat

Mami je nejlepší osoba blogového přístřeší! Kdo jiný člověku uvaří horké virtuální kakao, když venku prší a není do čeho dloubnout?

6 edithhola edithhola | E-mail | Web | 21. února 2012 v 22:09 | Reagovat

Jojo, Mami, konečně o tobě vím víc:-) A chystám se tě také někdy vyzpovídat na blog Kulíšci v rozhovorech. Ale to ještě uplyne pár týdnů, neboj:-)

7 Hotaru Hotaru | Web | 24. února 2012 v 13:26 | Reagovat

Ako niekto mohol kliknúť na - ? O.o

8 Foxx Foxx | Web | 25. února 2012 v 21:44 | Reagovat

:-)

9 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 5. března 2012 v 19:36 | Reagovat

My děkujeme, Mamí!
Občas mě skutečně vyděsí, je to zvláštní, ale opravdu se vyděsím že všichni dospělí mluví o svých mladých počino-pokusech jako o něčem "dávno, jéjej!" Doufám že tak nedopadají všichni, že se jako Mami chopí foťáku, vařečky a klávesnice...
A hlavně se děsím protože se pak smazává ten krásně falešný pocit unikátnosti. :-)

10 Arlenesox Arlenesox | E-mail | 22. července 2017 v 20:57 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

11 Arlenesox Arlenesox | E-mail | 23. července 2017 v 2:09 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

12 Flossiebek Flossiebek | E-mail | 25. července 2017 v 21:28 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

13 Flossiebek Flossiebek | E-mail | 26. července 2017 v 13:45 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

14 Mariakame Mariakame | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 1:04 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут эротические товары

Один из самых популярных способов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться дополнительной симуляции чувствительных зон и точек. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это хорошо укрепит вашу связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы непременно отыщите то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и остальные <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

15 Carolyngog Carolyngog | E-mail | 4. srpna 2017 v 18:10 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

16 LeeannEximi LeeannEximi | E-mail | 10. srpna 2017 v 19:41 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708c

17 GeorgeCob GeorgeCob | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 22:46 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>начать млм бизнес, сетевой бизнес развод</a>

18 Sorowo Sorowo | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:00 | Reagovat

Лучшие  БЕСПЛАТНЫЕ игры онлайн вас ожидают все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

19 Ronaldbycle Ronaldbycle | E-mail | 24. srpna 2017 v 20:54 | Reagovat

para q sirve la pastilla levitra

<a href="http://levitraxrm.net">buy levitra online </a>

levitra u hrvatskoj bez recepta

<a href=http://levitraxrm.net>levitra pharmacy</a>

20 Sorokr Sorokr | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:42 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ ПОРНО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ СЕСТРЫ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ HD БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

21 Soroik Soroik | E-mail | 25. srpna 2017 v 9:38 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ HD https://minet-pornosex.ru/ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

22 Sorotk Sorotk | E-mail | 25. srpna 2017 v 10:05 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ МИНЕТ HD https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

23 Sorook Sorook | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:43 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ ВИДЕО https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

24 Sorowr Sorowr | E-mail | 26. srpna 2017 v 3:49 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ СЕКС ВИДЕО http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ОРАЛЬНЫЙ СЕКС https://minet-pornosex.ru/ СОЧНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

25 Avito777Hor Avito777Hor | E-mail | 22. září 2017 v 15:39 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито +в краснодаре со скидкой
авито дать бесплатное
вещи пакетом +на девочку +на авито
авито томск доска бесплатных
авито детские вещи пакетом

26 Avito777Hor Avito777Hor | E-mail | 24. září 2017 v 3:23 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

купить скидку +на авито
авито одежда пакетом +для девочки
+когда +будут скидки +на авито ближайшие
авито недвижимость
пополнение авито со скидкой

27 Avito77Hor Avito77Hor | E-mail | 24. září 2017 v 21:43 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито киров купить одежду пакетами +для девочки
авито пакеты размещений
турбо пакет авито +на
авито квартиры
+как подавать +на авито бесплатно

28 Avito888Hor Avito888Hor | E-mail | 25. září 2017 v 1:26 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито объявление бесплатно отдам
авито детская одежда пакетом
турбо пакеты авито со скидкой
пакеты авито со скидкой
авито спб бесплатные объявления

29 Avito123owem Avito123owem | E-mail | 25. září 2017 v 20:50 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито
________

работа авито свежие вакансии
регистрация +на авито бесплатная подать объявлений
авито рубцовск доска бесплатных объявлений
авито томск доска бесплатных объявлений
авито авто

30 Avito321Tet Avito321Tet | E-mail | 28. září 2017 v 19:34 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

снятие денег с карты по авито
авито ворует деньги
учётки авито с балансом
как самому разблокировать аккаунт авито
для чего нужен кошелек в авито

31 Dol77larSl Dol77larSl | E-mail | 15. října 2017 v 19:22 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

32 BethanyXce BethanyXce | 27. října 2017 v 5:12 | Reagovat

Hi everybody! Lately I have been dealing with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://www.hi5.com/profile.html?uid=7341047605>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

33 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 22. března 2018 v 23:45 | Reagovat

ranitidine 300 mg

34 mobic meloxicam	medication mobic meloxicam medication | E-mail | Web | 23. března 2018 v 10:48 | Reagovat

mobic meloxicam 15 mg

35 mobic meloxicam 15 mg mobic meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 11:48 | Reagovat

mobic meloxicam    medication

36 mobic meloxicam	7 5 mg mobic meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 21:45 | Reagovat

mobic meloxicam    7 5 mg

37 http://mobicmeloxicam15mg.com/#mobic-meloxicam-15-mg http://mobicmeloxicam15mg.com/#mobic-meloxicam-15-mg | E-mail | Web | 30. března 2018 v 18:35 | Reagovat

mobic meloxicam medication

38 smettere di fumare smettere di fumare | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 12:57 | Reagovat

smettere di fumare zyban

39 buy ranitidine buy ranitidine | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 14:28 | Reagovat

buy ranitidine

40 ManuelSheds ManuelSheds | E-mail | 4. srpna 2018 v 16:34 | Reagovat

Приветствую
Хочу представить Вашему вниманию новую
технологию получения пассивного дoхoда - https://googl.plus/yJn
Данный способ зарабoтка не требует вложений. Настраивается
система очень быстро, после чего можно получать
дохoд в автоматическом режиме.
Первый доход уже сегодня!

41 Yargoritta Yargoritta | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 21:11 | Reagovat

Зарабатывайте До 9000 руб в день на создании и заполнении профилей в интернете!
Никаких вложений, продаж, партнерок и т.д. Выплаты ежедневно!
Ознакомтесь с условиями у нас на сайте. >> rabotaprofily.tk <<
Скопируйте и вставьте ссылку в адресную строку Вашего браузера.

42 Phillipkib Phillipkib | E-mail | Web | 9. září 2018 v 14:31 | Reagovat

<a href=http://pornjam.ga/info/i/7><img src="http://pornjam.ga/pr/images/1.jpg"></a>

<a href=http://pornjam.ga/info/i/7>табор ру сайт знакомств</a>

Онлайн клуб знакомств для интимных встреч. Реальные встречи с противоположным полом для C... у тебя городе. Заглядывай - не пожалеешь!

интим знакомства волгоград, гей знакомства в контакте, tabor сайт знакомств вход, фильм знакомство со, m love знакомства, наталья знакомство, поиск знакомств, серьезные знакомства в москве бесплатно, tabor ru сайт знакомств вход, сайт знакомства без регистрации с номерами, знакомства с женщиной без регистрации с телефоном, сайт знакомства ру регистрация, сайт знакомств mail, знакомство с факерами 2004, www знакомств ru, знакомства комсомольск, tabor сайт знакомств мобильная, знакомство с подготовительной группой, знакомство в старшей группе, анна знакомства, tabor ru сайт знакомств мобильная, знакомство с народными традициями, знакомства дзержинск, фильм знакомство со спартанцами, знакомства майл ру мобильная версия, смотреть фильм знакомство, знакомства встречи бесплатно, большие знакомства, сайт знакомств пермь, мобильные знакомства без, секс знакомства чебоксары, знакомства 65, знакомства нижнекамск, tabor ru знакомства мобильная версия, знакомства 25, знакомства ру вход без

43 Pmclixl Pmclixl | E-mail | Web | 19. října 2018 v 14:05 | Reagovat

Пройдите 1 регистрацию, сделайте 2 действия
и получайте от 8950 рублей каждые сутки в автоматическом режиме.

Мы гарантируем:
- Первый заработок в течении 60 минут.
- Стабильный доход 24 часа в сутки.
- Поступление денег без задержек.
- Для России, стран СНГ и Европы.
- Без вложений и установки ПО.
- Специально для новичков и людей без опыта.

Более подробная информация у нас на блоге: > https://prostowmr.blogspot.com/ <

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama