Rozhovor: SUSSANAH

11. června 2012 v 13:00

A je tady další rozhovor!! Tentokrát se pod palbou otázek ocitla blogerka Sussanah, která nejen že pořádá zajímavou literární soutěž, o které se více dozvíte právě v tomhle rozhovoru, ale také je to nadšená stvořitelka krásných hitorických kostýmů :) Její dvě blogová království najdete na adresách

http://sussanah.blog.cz a http://sherridon.blog.cz

První článek na tvém blogu se objevil v prosinci 2009. Co tě přimělo založit si blog? Byla jsi v té době v blogové říši nováčkem, nebo už jsi za sebou měla nějakou blogovou minulost? :-)
Literární ambice mám, co se pamatuju. Nejdřív jsem psala na servery k tomu určené, jako je Písmák, Saspi, nebo Liter, ale to mi přestalo stačit. První blog jsem si založila na iDnesu, ale tam mne brzo znechutil administrativní systém. Tak jsem přešla na Blog. Kromě domovského blogu "Sussanah", mám ještě blog "sherridon", na kterém prezentuju svoje textilní výtvory, hlavně historické kostýmy.

Odkud se vzaly tvé dvě blogové přezdívky sussanah a sherridon?
Sherridon byla první, už někdy před sedmi lety, jako přezdívka na diskuzní server, a vznikla zkomolením jména jedné postavy z knižní série Mládí v hajzlu, kterou jsem v té době četla a nic lepšího mě nenapadlo.
Sussanah je taky lehká zkomolenina (správně je Susannah). Tentokrát ale zcela promyšlená. Jde o hlavní postavu ze série Mediátor od Meg Cabot. Je to moje nejoblíbenější autorka i série =)

Nelze si nevšimnout, že knihy jsou tvou velkou vášní. Jaký žánr je tvým nejoblíbenějším a které z přečtených knih se ti dosud líbily nejvíce?
Žánr... To je těžký, mám ráda fantasy, historické romány, sem tam životopisy, cestopisy, záhady, detektivky... =D Vyrostla jsem na Foglarovi a Mayovi. Hodně mne zasáhla kniha Muž se srdcem kovboje od Jacka Shaffera (brečela jsem asi týden), pak Cyrano de Bergerac od Edmonda Rostanda v překladu Jaroslava Vrchlického s úpravou Gustava Francla (u toho jsem brečela průběžně), moje první fantasy byla skvělá kniha od Neial Gaimana Nikdykde a naposledy již zmíněná série Mediátor od Meg Cabot. Samozřejmě to nejsou všechny knihy, ani zdaleka, ale jsou to takové mylníky =)
A u toho Cyrana to myslím vážně, je to ten nejlepší překlad, jakej jsem četla a že jsem jich četla dost =D


"Slečna, co je se mnou na fotce, má ode mne vestičku."

Jak ses dostala k šití historických kostýmů, které prezentuješ na svém druhém blogu?
Po maturitě jsem nevěděla co s volnym časem, tak jsem brouzdala po netu a během tří dnů jsem se stala členkou šermířský skupiny =D a pak už jsem s tim šitim prostě začít musela, protože gotickej kostým si jen tak někde nekoupíš... =)

Šiješ tedy jen na sebe, nebo i na kamarády a známé?
Samozřejmě jsem začínala jenom se sebou, ale teď už přijímám i "zakázky" od kamarádů. Vždycky z toho mám ale hrozný nervy, když si nemůžu každou nejistotu hned ověřit na postavě, takže to dělám jenom když není zbytí. Kromě kamarádů (spíš kamarádek) mimo šerm, oblíkám hlavně Abbacu (šermířská skupina z Hradce Králové, ať žijou spoilery ;) )

Přivyděláváš si teda šitím?
Asi bych to tak nenazvala, ale zadarmo to nedělám. =)

Kde a jak ses naučila šít?
Doma a těžko =D Není to tak dávno (asi tak šest sedm let), co jsem nedokáza ušít ani pytlík. A teď? Teď si jen tak z dlouhý chvíle ušiju korzet =)


Kde hledáš inspiraci pro historické kostýmy?
Buď na ostatních, nebo na různých webech. Kamarádka prochází i historiké malby, takže se někdy inspiruju i od ní.

Je pro tebe šití jen koníčkem, nebo by sis dovedla představit, že by tě mohlo v budoucnu i živit?
Docela ráda bych to druhé, ale zatím je to jen takovej pán do budoucna.

Pracuješ jako knihovnice. Baví tě tahle práce?
Jsem tam teprve dva měsíce, takže zatim v pohodě. Každej den něco novýho =) Ale obávám se, že mi to dlouho nevydrží. Jakmile zapadnu do stereotypu, tak odcházím. Výhledově mě ale čeká změna pracovního zařazení, takže mne to tak rychle neomrzí.

Kdybys měla porovnat své dva blogy, který z nich je pro tebe důležitější a proč?
To je docela záludná otázka. Momentálně víc přidávám na ten deníčkovskej blog. Ale šaty jsou hotový, takže nejdýl koncem měsíce přibude nový článek o nich na šicím blogu. Nechci to tam zahlcovat článkama mimo rámec zaměření.A porovnat je asi nedokážu, potřebuju oba stejně =)


"Fotka s loděma je z Bretaně a je to moje oblíbená =) Jak Bretaň, tak fotka."

Nachází si tvé blogy své čtenáře samy, nebo získáváš čtenáře i jinak? Ví o tvých dvou blogových dětech i přátelé, rodiče...?
Ze začátku jsem se snažila hodně zapojit do blogerského života, ale rychle jsem zjistila, že 98% uživatelů je tak o polovinu mladší, než já a že snahy o nějaké rozumné hovory jsou marné, tak jsem toho nechala. Naštěstí jsem během té doby našla několik dobrých blogerek, se kterýma jsme teď ves pojení i přes FB. A trochu se stydim přiznat, že FB spojení teď už převládá... O mých blozích vědí asi všichni =D A proto mám ještě třetí, tajný blog, kam chodim vyřvat všechny křivdy, který se mi stanou a o kterejch se nesmí nikdo dočíst =D

Jak vidíš budoucnost svých blogů? Myslíš, že tě blogování přestane bavit a někdy s ním skončíš, nebo si tuhle možnost zatím vůbec nepřipouštíš?
No, teď je trochu zanedbávám oba dva, ale svádím to na nedostatek času na šití a špatnej foťák na Projekt 365, spíš je to ale jakýmsi syndromem vyhoření, kterej se teď pokoutně vkrádá do všeho, co dělám. Ale ono to nebude tak hrozné, až se zase oteplí, jsem holt hrozně citlivá na počasí... =) Takže abych odpověděla, o konci neuvažuju.

Které blogy patří mezi tvé nejoblíbenější a proč?
Chodím pravidelně k Temnářce. Sem tam kvůli povídkám, ale hlavně kvůli článkům o psaní. A týjo, teď mne nikdo jinej nenapadá... Chodila jsem i na blog http://heathy-ledger.blog.cz/, ale nových informací prostě už moc nebude... =(


Kačenka


Roxy


Jetro

1. ledna jsi na svém blogu vyhlásila literární soutěž NEW WEIRD. Jak vznikl tenhle název? :-)
Chtěla jsem něco jiného než klasickou fantasy soutěž, tak jsem trochu hrabala a nakonec mi muž poradil New Weird. Není to můj výmysl, je to žánr, který vzniknul už někdy na začátku století.

Kde vůbec vznikl nápad uspořádat literární soutěž? Pořádala už jsi nějakou dříve nebo je tahle první?
Na přelomu léta a podzimu roku 2010 u mne běžela první literární soutěž. Měla několik kol a v každém byl jiný žánr. Loni jsem ji udělala znova, ale už se moc nechytla, tak jsem si řekla, že bude lepší zkusit něco většího. Jednokolového. Zatím mi přišlo pět povídek a do uzávěrky je necelý měsíc, snad ještě něco přijde. Byla by škoda, kdyby tak skvělá porota, jaká se mi podařila sestavit, byla tak málo využitá.


"Jedna obloha pro letní náladu."

Můžeš prozradit, kdo bude díla porotcovat, nebo je to tajemství? :-)
Na blogu má soutěž speciální rubriku (dostaneš se do ní po kliknutí na buttonek pod záhlavím) a tam jsou medailonky všech porotců. Z hlavy můžu zmínit Sikara, Cirrat, Maglaiz a Temnářku.

Autoři tří nejlepších prací budou odměněni knížkami. Jaké knihy to budou? :)
To je tajemství =) Ale budou se ochomýtat okolo zadání soutěže ;)

Kde všude jsi se snažila soutěž propagovat? Čím si vysvětluješ prozatímní nízkou účast soutěžících?
Porotci si dali odkazy na blog, pravidelně upozorňujeme na FB. Reklamu jsme dostali dokonce na SASPI. Sikar je klidnej a říká, že nápor povídek přichází poslední dny. Ale já už začínám být trochu nervozní...

Nepřijde ti, že za nezájmem soutěžících může být také to, že literárními soutěžemi je nyní internet přesycen a že soutěžící nedokáže rozpoznat, která z nich je kvalitní a které by měl dát přednost?
To si nemyslím. Soutěže, které pořádám já, jsou na amatérské úrovni, kdežto většina ostatních soutěží už zavání profesionalitou. Ne všichni mají nervy na to nechat svoje práce posuzovat profesionálem. A i když je moje porota na vysoké úrovni, pořád je to takové komornější. Já sama už do blogerských soutěží přispívám jen občas, ale začínala jsem na tom a bylo to fajn =)

Jaká by podle tebe bylo ideální číslo účastníků soutěže? :)
Do nultého ročníku bych byla ráda i za desítku. A pokud to nějak slušně vyjde, tak chci příští rok udělat první ročník.


Nádraží v HK
Nyní máš prostor k tomu navnadit váhající potenciální soutěžící k tomu, proč se zúčastnit právě téhle soutěže.
Kromě klasického pořadí (a samozřejmě již zmíněných knížek pro první tři) dostane každý soutěžící zpětnou vazbu v podobě slovního hodnocení od všech porotců a taky zvažuju nějakou verzi e-knihy nejlepších prací.

Účastnila ses někdy sama nějaké literární soutěže?
Zkouším neustále něco. Velké i malé. Naposledy jsem zkoušela soutěž O dračí řád a to jsem byla někde uprostřed výsledkové listiny. Teď jsem bohužel prošvihla Žoldnéře fantazie, ale na podzim myslím taky něco je. Mám prostě moc koníčků na moc málo volného času...

Jaké jsou tvé další koníčky kromě blogů, šití a čtení?
Ještě dělám cínovaný šperky a ten zmiňovanej šerm. Jo a taky píšu.

Otázka naslepo od jedné z předchozích zpovídaných, Šárky Škachové: Nemáte někdy pocit, že váš blog žije víc než vy?
Tak to naštěstí nemám =) Spíš sama žiju tolik, že blog sem tam skomírá =D


S manželem na Kuksu - oba kostýmy šila Sussanah
"... včetně vytvarování třírohých klobouků (ty uniformy jsem dělala dvě a bylo to zatím to nejtěžší, co jsem vytvořila)"

Co bys na závěr vzkázala čtenářům rozhovoru?
Že kdo dočetl až sem, je velice statečný =D A budu ráda, když se ke mně podíváte =)

Děkuji moc za rozhovor :-)
Staňte se fanouškem blogu PTÁME SE na Facebooku a budete o nových rozhovorech informováni ve výpisu novinek :)
 


Komentáře

1 Lištička Lištička | Web | 11. června 2012 v 13:16 | Reagovat

To jsou nádherné kostýmy! Úžasné! Muselo to dát obrovský kus práce, obdivuji, že má někdo trpělivost to šít :-) A samozřejmě také talent :))

2 Nikolas Nikolas | Web | 11. června 2012 v 14:55 | Reagovat

Vůbec si nedokážu tu práci představit, já mám problém zašít si kalhoty. :)
Tvoje práce se mi moc líbí.

3 tail-haris tail-haris | Web | 12. června 2012 v 15:00 | Reagovat

to je úžasné, umět šít takové  kostýmy, to se může vždy hodit... jinak se ten rozhovor moc povedl, dozvěděla jsem se něco nového a navíc zajímavého :)

4 Metteorwa Metteorwa | Web | 12. června 2012 v 21:13 | Reagovat

Juchů, jsem statečná :-D
Obdivuji nejvíc ty kostýmy, jako odmaturovaná Návrhářka/Modelářka si dost dobře umím představit, kolik to dá práce. Moc krásné.

5 Tril Tril | 14. června 2012 v 23:02 | Reagovat

Úžasný rozhovor!! Nádherné kostýmy a božský Cyrano!! :-D

6 Alexandra Gryffin- Fox Alexandra Gryffin- Fox | Web | 15. června 2012 v 22:29 | Reagovat

Taky bych si někdy ráda jen tak z nudy ušila korzet. :D Suss znám, upoutala díky jména z Mediátora, kterého shodou okolností považuju za nejlepší knihu, co bylo kdy napsané pro děvčata, i literární soutěží, na kterou sice nemám dostatek talentu ani nervů, ale jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. :)

7 Ell Ell | Web | 17. června 2012 v 8:23 | Reagovat

tak ta je skvělá ! Patří jí můj obdiv.:)

8 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 17. června 2012 v 21:49 | Reagovat

To je ale milých komentářů :) Děkuju všem :)

9 MIAU MIAU | Web | 18. června 2012 v 18:45 | Reagovat

Sussanah má můj obrovitananááánský obdiv. Větu, kde píše, že před 6/7 lety nebyla schopna ušít pytlík, jsem četla několikrát, protože jsem při pohledu na ty nádherné kostýmy nevěřila vlastním očím:) Držím pěsti, aby se literární soutěž vydařila a přeji hodně šicích úspěchů:-)

10 Dorothylic Dorothylic | E-mail | 19. července 2017 v 0:38 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

11 Flossiebek Flossiebek | E-mail | 26. července 2017 v 11:11 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

12 Davidval Davidval | E-mail | 29. července 2017 v 3:03 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалить плохой отзыв Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

13 Aaaucestump Aaaucestump | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:27 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

14 Avia777en Avia777en | E-mail | 16. srpna 2017 v 14:46 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

дешевые авиабилеты цены рейсы
купить авиабилеты дешево аэрофлот официальный сайт победа
билеты авиа купить дешево вим авиа
купить авиабилеты дешево официальный сайт s7
самые дешевые авиа билеты стоимость

15 DannySnove DannySnove | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 20:51 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

16 GeorgeCob GeorgeCob | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 0:03 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>список знакомых в млм образец, преуспеть в сетевом маркетинге</a>

17 Mariakame Mariakame | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 11:40 | Reagovat

Хотите разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут игрушки для взрослых

Один из самых популярных методов достигнуть ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это упрочит вашу связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы обязательно сможете найти то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные интим-товары вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

18 HollyKew HollyKew | E-mail | 3. září 2017 v 22:52 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

19 Avito777Hor Avito777Hor | E-mail | 24. září 2017 v 4:21 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито аккаунты персональная скидкой
авито подать объявление бесплатно без регистрации
авито снять
авито авто область
авито турбо со скидкой

20 Avito77Hor Avito77Hor | E-mail | 24. září 2017 v 22:41 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

+когда +будут скидки +на авито ближайшие
авито детские вещи пакетом омск
пакеты авито со скидкой
купить вещи пакетом +в авито
пополнение кошелька авито

21 Avito321Tet Avito321Tet | E-mail | 28. září 2017 v 16:01 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как отвязать свой номер от аккаунта на авито
гинипрал куплю за любые деньги на авито
не могу выложить объявления на авито пишет номер подтвержден в аккаунте
авито уфа деньги в долг под расписку
авито размещает только за деньги

22 Dol77larSl Dol77larSl | E-mail | 14. října 2017 v 15:20 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

23 Charlesidoff Charlesidoff | E-mail | Web | 23. října 2017 v 14:37 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

25 BethanyUzu BethanyUzu | 29. října 2017 v 4:37 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have tons of work to do next week semester. Plus the university exams are coming, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should <a href=http://www.thisisyourage.com/story.php?title=buy-celexa-online-%7C-celexa-citalopram-without-prescription-%7C-order-citalopram-online>site</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

26 ElvaQbq ElvaQbq | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 16:35 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

27 ElvaEqp ElvaEqp | E-mail | 26. prosince 2017 v 12:05 | Reagovat

апрапрапр

28 arolaPapCax arolaPapCax | E-mail | Web | 14. února 2018 v 0:03 | Reagovat

can i buy viagra over the counter in hong kong
<a href=http://hqviagrauro.com/>buy cheap viagra online</a>
how to use male viagra
<a href="http://hqviagrauro.com/">viagra cheap</a>
hakkД± viagra

29 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 22. března 2018 v 12:30 | Reagovat

ranitidine 300 mg

30 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 22. března 2018 v 23:02 | Reagovat

buy ranitidine

31 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 0:46 | Reagovat

ranitidine 150 mg

32 mobic meloxicam 15 mg mobic meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 8:17 | Reagovat

mobic meloxicam    7 5 mg

33 mobic meloxicam	medication mobic meloxicam medication | E-mail | Web | 23. března 2018 v 10:25 | Reagovat

mobic meloxicam 15 mg

34 mobic meloxicam	7 5 mg mobic meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 11:30 | Reagovat

mobic meloxicam    medication

35 http://mobicmeloxicam15mg.com/#buy-mobic-meloxicam http://mobicmeloxicam15mg.com/#buy-mobic-meloxicam | E-mail | Web | 30. března 2018 v 23:06 | Reagovat

mobic meloxicam 7 5 mg

36 download download | E-mail | Web | 31. března 2018 v 17:15 | Reagovat

Hello good sait

37 smettere di fumare smettere di fumare | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 12:02 | Reagovat

libro smettere di fumare yahoo

38 smettere di fumare smettere di fumare | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 15:02 | Reagovat

smettere di fumare ora per ora

39 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | 30. dubna 2018 v 20:24 | Reagovat

ranitidine <a href="http://g5gab8b8b8b8.com/">ranitidine</a>

40 Nicolasaspiz Nicolasaspiz | E-mail | 2. května 2018 v 12:16 | Reagovat

ranitidine 300 mg  <a href="http://g5gab8b8b8b8.com/">ranitidine 300 mg </a>

41 Linacex Linacex | E-mail | Web | 9. října 2018 v 15:45 | Reagovat

Мы платим за лайки! - Оплата сдельная!

Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество.

Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги.

Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за 1 поставленный лайк,

Вам достаточно просто зарегистрироваться на нашем сервисе.

Ознакомьтесь с правилами и условиями на нашем блоге: > https://optimdoxod.blogspot.com/ <

Вывод заработанных средств ежедневно в течении нескольких минут.

42 Ngwuylc Ngwuylc | E-mail | Web | 9. října 2018 v 21:15 | Reagovat

Пройдите 1 регистрацию, сделайте 2 действия
и получайте от 8950 рублей каждые сутки в автоматическом режиме.

Мы гарантируем:
- Первый заработок в течении 60 минут.
- Стабильный доход 24 часа в сутки.
- Поступление денег без задержек.
- Для России, стран СНГ и Европы.
- Без вложений и установки ПО.
- Специально для новичков и людей без опыта.

Более подробная информация у нас на блоге: > https://prostowmr.blogspot.com/ <

43 Pujcky2019Guame Pujcky2019Guame | E-mail | Web | 23. prosince 2018 v 23:01 | Reagovat

Pri vyberu vhodneho uveroveho programu se ridi podminky pujcek a urokove sazby. Ani vsichni dluznici nevenuji pozornost dalsimu kriteriu – pritomnosti dodatecnych bankovnich poplatku. Soucasne… https://creditio.cz/bankovni-poplatky-za-co-zaplatime/

Rychla online pujcka az 10000Kc => https://vk.cc/8QjIje

rychlГЎ pЕЇjДЌka ihned
kratkodobe pujcky
malГ© pЕЇjДЌky bez registru
pЕЇjДЌky ihned bez registru
soukromГ© pЕЇjДЌky ihned

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama