Rozhovor: BLOGERKY ROKU 2014

10. prosince 2014 v 18:00 | PTÁME SE
Vítám vás u nového rozhovoru, tantokrát se pod palbou mých otázek ocitly dvě (resp. tři) čerstvé držitelky titulu Blogerka roku, a to sestry Lucka a Niky z blogu A cup of style, úspěšné obhájkyně titulu v kategorii Fashion a blogerka Tereza píšící blog Tereza in Oslo, výherkyně kategorie Life. Každé jsem položila 4 otázky týkající se právě vítězství v letošním ročníku ankety. Jaké byly jejich odpovědi? Čtěte dále! :)


A CUP OF STYLE: Blogerky roku v kategorii FASHION


Už podruhé v řadě jste vyhrály kategorii Fashion. Čím si myslíte, že jste jiné než ostatní fashion blogy a tím také oslovíte více příznivců? :)
Je to neuvěřitelné a pro nás také obrovská pocta. Myslíme si, že co děláme jinak než ostatní fashion blogy je komunikace se čtenáři. Ta je pro nás asi skoro nejdůležitější a věnujeme tomu opravdu hodně času. Baví nás odpovídat na ask.fm a jiných sociálních sítích a protože čtenáři znají trochu nás, snažíme se tak poznat i my je :)).

V čem bylo toto vítězství jiné než to předešlé? :)
Asi v ničem. Je to úplně stejně úžasné, neuvěřitelné a znovu nás ta podpora moc potěšila!

Pokud se nemýlím, byly jste jediné blogerky, které se dostaly do TOP10 ve dvou kategoriích. Která kategorie u vás více převládá, pkusíte se příští rok ovládnout i video?
Zatím u nás stále převládá blogování, ale video nás začíná bavit a máme pocit, že to baví i čtenáře. Takže rozhodně v tom budeme pokračovat!!

Chybí vám nějaká další kategorie v Blogerce roku? :) Koho z neoceněných byste ještě ocenily, kdybyste měly tu moc? :)
Příští rok se prý ještě připojí kategorie Bloger roku, tak to si myslíme, že je to, co chybělo a budeme se moc těšit na nominace :). A ocenily bychom asi všechny blogerky, které se dostaly do TOP 10 v různých kategoriích, protože myslíme, že si to také zaslouží. Ono se to nezdá, ale blogování je pěkná fuška :)).


TEREZA IN OSLO: Blogerka roku v kategoii LIFE


Vyhrála jsi titul Blogerka roku v kategorii Life. V čem si myslíš, že je Tvůj život jiný a pro čtenáře tedy nejzajímavější a nejoblíbenější? :)
Když jsem začala blog psát, nikdy by mě nenapadlo, že si jednou půjdu na pódium pro ocenění Blogerka Roku. Nebyl to záměr, psaní miluju a dávám do blogu svoji duši a životní příběh. Věřím, že když do něčeho dáváte spoustu energie a děláte to precizně, jednou se vám to vrátí. Fenomén blogování jsem moc neznala a nevěděla jsem, jak to dělají ostatní. Nikým jsem se tehdy neinspirovala. Zkrátka a dobře jsem si vytvořila svůj vlastní styl, který se asi liší od klasických blogů.
Vždycky mě bavilo psát a čím jsem byla dospělejší, přitahoval mě sen - napsat vlastní knihu. Tohle je taková její online verze. Jsem obrovský snílek a baví mě plnit si své životní sny. Mnoho lidí sny má, ale bojí se do toho opravdu opřít a splnit si je. Já se skrz blog snažím čtenáře inspirovat k tomu, že když opravdu budou chtít, mohou si ty vlastní sny opravdu splnit. Pomocí svého životního příběhu se čtenářům snažím ukazovat, že to opravdu jde, když se chce. Myslím si, že to je to, co mě odlišuje od ostatních blogů. Můj blog je upřímný lidský životní příběh, který mohou mí čtenáři sledovat online a inspirovat se k odvážným životním krokům. A podle desítek zpráv, které mi chodí denně mám neskutečnou radost, že se spousta lidí nakazí a opravdu si jde za svým. To mě motivuje psát dál. Myšlenka, že je v mém blogu opravdu síla čtenáře motivovat k tomu, aby si život více užívali.

Jaké byly Tvé pocity bezprostředně po vyhlášení? :) Bylo to velké překvapení, nebo sis byla jistá podporou ze strany Tvých čtenářů? :)
Byla jsem ohromně šťastná. Opravdu moc. Možná i proto, že to byl takový důkaz, že těch čtenářů je opravdu hodně. Na můj blog chodí poměrně velké množství lidí, kteří mi píší, že žádné jiné blogy nečtou, nemají Facebook, a už vůbec netráví volný čas na Internetu. O to jsem byla raději, že si udělali čas a hlasovali pro můj blog. Tušila jsem, že jich bude hodně, vidím, kolik jich na blog denně přijde. Netušila jsem však, že se opravdu mohu měřit s ostatními blogerkami, které se umístily na předních místech již v loňském ročníku. Za to všem opravdu z celého srdce děkuju.

Přijela jsi na vyhlášení speciálně až z Osla? :)
Ano, přiletěli jsme s manželem z Osla. Takovou příležitost jsme si nemohli nechat ujít. Do Prahy ale létám poměrně často, za svou rodinou, přáteli a nádhernou atmosférou, která mi na severu chybí.

Rozšířila bys soutěž o nějaké další kategorie, které podle Tebe ve výčtu chybí? :)
Myslím, že by se možná hodila kategorie "Celebrity". Tato kategorie by byla pro slavné osobnosti, které si založili blog. Alespoň v cizině to tak funguje.

Děkuji moc za odpovědi a přeji úspěch i v dalších ročnících! :)

Bylinka

 


Komentáře

1 baby baby | 2. ledna 2015 v 19:36 | Reagovat

Respektive se píše s e na konci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama